05.05.2024
17:30

Osób online 1191

2:2 po świetnej pierwszej połowie

Podczas pierwszych 45 minut spotkania derbowego na Goodison Park, kibice Liverpoolu i Evertonu mogli przeżyć istną huśtawkę nastrojów. Najpierw powody do radości mieli the Reds, bowiem już 14. minucie za sprawą Luisa Suareza do własnej siatki trafił Leighton Baines, natomiast sześć minut później sam Urugwajczyk pokonał Tima Howarda. Niestety, po chwili gola kontaktowego zdobył Leon Osman, a w 36. minucie do wyrównania doprowadził Steven Naismith.

Komentarze (84)

jericho 28.10.2012 15:20 #
Nasza defensywa jest bardzo słaba, a Sterling niestety, ale powinien dostać drugą żółtą.
buh 28.10.2012 15:20 #
NIESAMOWITA PIERWSZA POLOWA
Vepson 28.10.2012 15:20 #
Ta cieszynka Suareza przed Moyesem :D
LivingforLFC 28.10.2012 15:20 #
Szkoda gadać. Jones, Wisdom, Sterling = niektórzy po prostu nie dorośli jeszcze do tego typu spotkań. Po jednej stronie doświadczony zgrany zespół, po drugiej banda 17 latków. Jak my do cholery mamy to wygrać. A Enrique to oddzielna kwestia. To co zrobił przy 2-2 to jest kompromitacja i poziom juniorski. Jak chce sobie stać tępo jak kłoda w polu karnym i sobie drzemać to proszę bardzo. Byle jak najdalej od Liverpoolu.
Qba10 28.10.2012 15:21 #
czy nie mozemy nigdy tak po prostu wygrac bez nerwow zadnych ? :(
ATB 28.10.2012 15:21 #
Sterling do zmiany, ewidentnie sobie nie radzi. Co z Glenem ?
krzych144 28.10.2012 15:21 #
Panowie, nie można tak! Już się jarałem wygraną, a tu niestety remis :( Strzelmy coś w drugiej połowie i będzie zajebiście .
AdasLFC7 28.10.2012 15:21 #
Nosz kur** dlaczego straciliśmy te 2 bramki ;/ Natychmist chcę widzieć Shelviego i Assaidego !
Czosnek 28.10.2012 15:21 #
To co lubie w tych derbach Emocje , Dobra Gra i Kultura :)
BasistaJB 28.10.2012 15:21 #
Jezu jaki mecz!
Nie ważne jaki wynik będzie, ja chce więcej!
Lfciorek 28.10.2012 15:21 #
Szkoda, że tak łatwo trwonimy to na co zapracujemy :( Fajnie, że Suarez ma już 6 goli. Coś czuję, że ten mecz nie skończy się pomyślnie, brak nam doświadczenia i wyrahowania.
Brave 28.10.2012 15:21 #
Assaidi za Sterlinga i gitara ;)
konriqe 28.10.2012 15:21 #
zje*aliśmy jak francuzi przed niemcami w 39...
Mand 28.10.2012 15:21 #
Tak spierdaczyć sprawę... ;/
Level 28.10.2012 15:21 #
Gramy jak Arsenal sprzed dwóch sezonu wygrywamy 2-0 i frajersko tracimy 2 bramki mam nadzieje że 2 połowa będzie lepsza w naszym wykonaniu
Piotrek7LFC 28.10.2012 15:21 #
Sterling i Wisdom - tak. Ale nie dzisiaj.
Thisu9 28.10.2012 15:21 #
Panowie oni wygrali z United w tym sezonie.
RedFulBad 28.10.2012 15:21 #
Nasz STOL to geniusz, Suarez nie jest zagrożeniem :)
buh 28.10.2012 15:21 #
TAKIE DERBY TO JA CODZIENNIE MOGE OGLADAC!
YNWAYUDI 28.10.2012 15:21 #
w tym meczy powinien grać Shelvey...zdecydowanie
Izzy 28.10.2012 15:21 #
Rodger musi zrobić zmianę na naszej prawej stronie. Wisdom i Sterling/Suso sobie nie radzą.
adek013 28.10.2012 15:21 #
Początek pierwszej połowy był naprawdę niesamowity! Po zdobyciu 2 bramki jakby przestali grać, ale Brendan na pewno ich zmotywuje i rozjadą Everton:)
Emilio 28.10.2012 15:22 #
Już miałem pochwalić Enqrique, kiedy nieupilnował Naismitha jak junior... Niezły mecz, jednak póki co Everton nas ładnie ciśnie.
wisnia_pisz 28.10.2012 15:22 #
Fajny obrazek jak Gerrard wstawia się u sędziego za Sterlingiem :D
Qba10 28.10.2012 15:22 #
wisdom jest niemilosiernie ogrywany przez mirallasa. enrique wielki comeback i popsuta bramka do spolki z nikim innym jak skrtelem ktory juz niepierwsza bamke w tym sezonie popsul...
krzych144 28.10.2012 15:22 #
Gerrard z Stelingiem jak ojciec i syn :)
hrust 28.10.2012 15:22 #
jak tak dalej pójdzie to nerwy do wymiany...
Piotrek7LFC 28.10.2012 15:23 #
Gerrard poszedł na wywiadówkę do Marrinera pytać się o oceny Sterlinga :D
mayro78 28.10.2012 15:23 #
Młodzież do zmiany i to szybko!!
Grafito 28.10.2012 15:23 #
Dobra,Suarez jest zajebisty, ale niech strzeli jeszcze z 2 bramki.
mc72 28.10.2012 15:23 #
To nie jest mecz - TO JEST WIDOWISKO !!!
mateusz95lfc 28.10.2012 15:23 #
Moim zdaniem powinien zejść Wisdom, a jego miejsce na prawej obronie powinien zająć Downing, nie radzi sobie zdecydowanie młody Anglik ;( .

Przerwa bardzo potrzebna, liczę, że dobrze zaczniemy drugą połowę, po za tym Everton nie da rady cały czas atakować takim pressingiem, w drugiej połowie powinno to wyjść i powinno być więcej miejsca na spokojnie rozgrywanie akcji.

Mudrikos 28.10.2012 15:23 #
Jak tak dalej pojdzie to wjebiemy ten mecz :/ Po ~20 minucie liverpool jakby opadl z sil mam nadzieje ze BR ich dobrze nastawi i po przerwie wroca na taki poziom jak prezentowali przez pierwsze minuty meczu. Suso szalu nie robi mam nadzieje ze Assaidi wejdzie na boisko
Eric5 28.10.2012 15:23 #
Dobrze że jest już przerwa. Brendan ma trochę do naprawienia bo jednak to tofiki prowadzą grę.Czekam na Assaidiego za Sterlinga lub Shelveya za Sahina. Kapitalne derby!
JohnnyLFC 28.10.2012 15:24 #
Sterling słabiutko dzisiaj, żółta kartka, plus zaspał z kryciem przy 1szej bramce dla Evertonu, do zmiany. Sahin i Wisdom też słabo.
Qba10 28.10.2012 15:24 #
jak dla mnie shelvey powinien wejsc za sahina i assaidi za sterlinga :)
Stewart 28.10.2012 15:24 #
a było tak zaje*iście...
krystianYNWA 28.10.2012 15:24 #
Proszę o gifa z cieszynką Suareza!!! :D

Świetne derby, choć Everton zdominował końcówkę...

YNWA!
bartulek 28.10.2012 15:24 #
slabo u nas z bramkarzami , ostatnim ktory ładnie bronił był chyba Jose Enrique
ajrin 28.10.2012 15:24 #
Dla zwykłego obserwatora mecz bdb. I wszystko może się zdarzyć, będą nerwy.
LivFan 28.10.2012 15:24 #
"Dziś wygrywamy i idziemy w górę po top4!" troszkę zachowajcie spokoju. Mecz jest bardzo dobry, fajnie się go ogląda, ale mnie to martwi, że wygrywając 2:0 remisujemy 2:2. Mamy jeszcze szansę w postaci drugiej połowy. Nie spieprzmy tego. Pokażmy, że znowu wracamy!!! Brakuje nam spokoju i opanowania, drużynie jak i kibicom.
klosiek 28.10.2012 15:24 #
Troll Football : "Scores goal, still diving" :D
nethavy 28.10.2012 15:24 #
Jones? Najbardziej razi słabość boków naszej obrony. Wisdom co chwila puszcza groźnego Miralasa, a Enrique równie dobrze sam mógł wpakować tą drugą bramkę. Reszta ok, oby Rodgers ogarnął chłopaków na drugą połowę, bo 3 pkt są jak najbardziej w naszym zasięgu. Może Assaidi za Sterlinga, zasłużył sobie
Zubol89 28.10.2012 15:24 #
@Vepson

On *zanurkował* przed Philem Dowdem, to do sędziego była ta cieszynka :)

Trzeba unieszkodliwić Mirallasa natychmiast, Andre sobie nie radzi. I Raheem jest już na cenzurowanym u arbitra, również musi uważać.
miśted 28.10.2012 15:25 #
Zdjąć natychmiast Wisdom'a, bo inaczej przegramy ten mecz!!!
Jaquar 28.10.2012 15:25 #
Cieszynkę Luis ściągnął z FIFY, tam robi się to jeszcze śmieszniej (:
YNWAYUDI 28.10.2012 15:25 #
Gdyby nie było przerwy na drugą polowe to jestem niemal pewny ze Everton by to wygrał,dlatego Rodgers musi ich teraz ostro zmotywować i kto wie przeprowadzić jakieś zmiany :) hmmm mysle ze Shelvey by pasował
vitas 28.10.2012 15:26 #
Fajny mecz, ale MAMY ZBYT TECHNICZNYCH PIŁKARZY NA DERBY, brakuje twardzieli. No i oczywiście ENRIQUE MUSIAŁ STANDARTOWO ZJEBAĆ KRYCIE.
Choto 28.10.2012 15:26 #
Kurde ten Jones mnie nie przekonuje...
lolita 28.10.2012 15:26 #
Widsom do zmiany, niestety chłopak w tym meczu sobie nie radzi z szalejącym Miralasem :(
Rolnik 28.10.2012 15:26 #
teraz potrzeba nam doświadczenia i troszke wiecej siły fizycznej ,dlatego Rogers powinien sciagnać sahin i wprowadzić agresywnego Jonjo i niestety sterlinga dosć ze gra słabo z reszta jak wiekszość drużynyno to jeszcze 2 kartonik wisi w powietrzu ,dlaczego nie osama ,ponieważ w mojej opinii to nie jest mecz dla niego wejść muszą zawodnicy ,którzy nie odstawią nogi !!!
Eric5 28.10.2012 15:26 #
Zubol89-
To było do trenera Evertonu za wywiad przed-meczowy w którym mówił o Luisie bynajmniej nie w superlatywach :)
Beol 28.10.2012 15:27 #
Wisdom popełnia kardynalne błędy w obronie , a nie mamy nikogo kogo moglibyśmy wpuścić . Nie radzimy sobie zupełnie z pressingiem Evertonu , przyda się interwencja Brendana. Licze na geniusz Suareza w 2 połowie
burmanek8 28.10.2012 15:27 #
Świetny mecz jak na razie, ale Everton nas ciśnie! Trzeba się bardziej postarać, zwłaszcza Wisdom się daje ogrywać, no i Sterling musi uważać na kartkę
Alexandre 28.10.2012 15:27 #
Wisdom i Sterling do zmiany.
Dla obojętnego kibica mecz znakomity i dużo emocji , ale dla kibica Liverpoolu niezbyt kolorowo to wyglądało.
Izzy 28.10.2012 15:28 #
Ciekawe co ma do powiedzenia teraz Moyes o nurkowaniu. Tu się pultał o Suareza a Neville postanowił sobie polatać.
Masacra 28.10.2012 15:28 #
Ten mecz to kwintesencja angielskiej piłki.

Teraz Assaidi za Sterlinga i być może Shelvey za Allena.
LooPByNooB 28.10.2012 15:30 #
nie rozumiem dlaczego na siłe chce pusczać Sterlinga? Assaidi ma wejść, i Everton ma po meczu
tyska21 28.10.2012 15:30 #
Takich derbów nie było już dawno... Akcja za akcją i mamy 2:2
Oby Brendan umotywował chłopaków, bo nie przeżyję jak przegramy !
Sagittarius 28.10.2012 15:30 #
Piosenka na Sky Sports, w ktorej slowa ''I will never change, I'm on my wayyyyy'' chyba przypisana Suarezowi. Brawo za bramki, walke i zaangazowanie. Teraz tylko wcisnac 3cia i do domu... Kilka ulic dalej. LIVERPOOL !!!
LuisS 28.10.2012 15:30 #
Dobrze mówicie. Zmienić Sterlinga bo ma żółtko i nic nie pokazuje, za niego wstawić Assaidiego. Wisdoma też bym zmienił, tylko kto zagra na prawej obronie? Carragher? Ach szkoda, że nie ma Glena. Będzie ciężko ale nie poddawajmy się!
Choto 28.10.2012 15:30 #
Wygrajmy ten mecz, dla kibiców, oni Was o to proszą do boju The Reds!!!
Glodzilla 28.10.2012 15:31 #
Jak się w obronie nie ogarniemy, to Suarez może sobie strzelić nawet i pół tuzina bramek, a zostaniemy z niczym. No i trzeba rozruszać atak, Osama - do dzieła!
tabasko 28.10.2012 15:31 #
problem jest w tym, że nie możemy zagrać swojego. Przez pierwsze 20 min tyle o ile nam to wychodziło. Pięknie Suso uruchomił Enrique, Suarez również dobre, jednak trochę przekombinowane dryblingi. Sterling słabo. W głowie mam jeszcze sytuacje z początku, gdyby Enrique dograł dobrą piłkę do Sterlinga w 2 chyba minucie, wyszedłby sam na sam. Druga połowa zapowiada się świetnie, ale musimy się ogarnąć. Wisdom nie daje sobie rady z Mirallasem który ma niesamowity dzień
mancHATER 28.10.2012 15:31 #
Panowie trzeliliśmy 2 bramki ale gramy jak rezerwy Evertonu :/
jusup 28.10.2012 15:34 #
Problem, który był jasny od zakończenia okienka transferowego, oczywiście daja znać o sobie (i będzie dawał znać). Brak napstników. Oczywiście jest świetny Suarez, ale żeby stworzyć akcję, musi cofać się głęboko lub schodzić na booki - i kompletnie nie ma do kogo zagrać piłki
fanatykLFC 28.10.2012 15:34 #
nie wiem czym Wy tak się cieszycie. Everton rozgrywa wspaniałe zawody a my ? My nie możemy się odnaleść i gramy bardzo niedojrzale. Strach się bać co bedzie w grugiej połowie jak Everton będzie tak samo atakował.
wisnia_pisz 28.10.2012 15:41 #
Ja pierdzele jaką sete Sterling zmarnował!! Jestem pewien, że gdyby na jego miejscu był Suso to była by bramka!
RDM 28.10.2012 15:42 #
Dirk9ynwa co Ci ten biedny Rodgers zawinił. Dopiero październik, a ty chcesz za niego Pepa. Nawet 6 miesięcy nie minęło.

1) słownik ortograficzny:)
2) tak będzie najlepiej dla nas wszystkich jeżeli znajdziesz ten inny ulubiony klub:)
RedShanks7 28.10.2012 16:01 #
@Dirk9ynwa
A to źle?Jak będziemy grać przynajmniej jak zakichane Swansea to będzie dobrze
Albert 28.10.2012 16:26 #
K**WA nieuznał nam bramki na koniec meczu! K**WA! gdzie był spalony?Zabije tego sędziego sprzedawczyka!
damiankocemba 28.10.2012 16:26 #
No śmiech na sali ! Prawidłowo zdobyta bramka na koniec meczu kurde !!! ;/ Znowu świetna robota sędziów... !!!! Szkoda wyniku ;/ YNWA ;)
Furski 28.10.2012 16:27 #
ile razy jeszcze bedziemy krzywdzeni przez sedziow?
jeremy9 28.10.2012 16:27 #
Nosz k---wa mać. Znów sędziowie. Zmienić sędziów a nie Rodgersa.
adaminho1 28.10.2012 16:27 #