PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 983

Carra: Flanagan pewniejszy siebie


Jamie Carragher – legenda Anfield Road – doskonale zdaje sobie sprawę bardziej niż inni, że Jon Flanagan musiał podjąć bardzo trudne wyzwanie, jakim była gra w derbach. Wcześniej w swojej karierze Carra także występował na boku obrony.

35-letni były zawodnik Liverpoolu, który był jednym z widzów na Goodison Park podczas meczu the Toffies z the Reds, stwierdził, że spodziewa się teraz większej ilość szans gry dla numeru 38.

– Naprawdę było to wielkie widowisko. Wspaniale było zobaczyć spotkanie, w którym wzięły udział dwa nasze miejscowe zespoły. Na boisku zaprezentowali się bardzo dobrzy piłkarze.

– Moim zdaniem graczem meczu był Simon Mignolet. Dobrze zagrali także Flanagan i Barkley. Tych dwóch graczy wyróżniało się w swoich zespołach.

– Flanagan grał na lewej obronie. Ja także tam kiedyś występowałem i nie zawsze było mi łatwo. Pod wodzą Dalglisha Jon pokazał, że stać go na wiele.

– Flanno otrzymał szansę i doskonale ją wykorzystał.

– Teraz jest bardziej pewny siebie. Będziemy mieli z niego wiele pożytku.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Rusza nowy projekt LFC Foundation w Etiopii (0)
01.07.2025 19:22, Bartolino, liverpoolfc.com
Rozmowy o transferze Núñeza do Napoli trwają (8)
01.07.2025 17:08, Wiktoria18, thisisanfield.com
Robertson niezdecydowany w sprawie przyszłości (3)
01.07.2025 15:55, Maja, thisisanfield.com
Podejście Slota do pre-seasonu (2)
01.07.2025 12:53, BarryAllen, thisisanfield.com
Styl gry Wirtza i jego chemia z Frimpongiem (3)
30.06.2025 19:39, Tomasi, liverpoolfc.com