LIV
Liverpool
Premier League
11.05.2025
17:30
ARS
Arsenal
 
Osób online 1747

Agger: Raheem wytrzyma presję


Daniel Agger jest przekonany, że jego klubowy kolega Raheem Sterling, mimo niewielkiego reprezentacyjnego doświadczenia, wytrzyma presję w przypadku powołania do kadry na Mistrzostwa Świata w Brazylii.

W środę na Wembley w towarzyskim meczu Anglicy zmierzą się z Danią i będzie to doskonała okazja do starcia klubowych kolegów w z Liverpoolu.

– Raheem stanął przed ogromną szansą. Jeśli będzie prezentował się tak, jak w ostatnich występach, nie widzę żadnego powodu, by nie znalazł się w kadrze na mundial. Ma ogromny talent i umiejętności, na których Anglia może bardzo skorzystać.

Duńczycy, mimo iż zajęli w swojej grupie eliminacyjnej miejsce za Włochami, jako że mieli najgorszy bilans spośród zespołów kończących zmagania na drugiej pozycji, nie zakwalifikowali się do baraży.

Agger przed rywalizacji z Synami Albionu pozostaje optymistą, twierdząc, że Duńczycy mogą sprawić spore problemy drużynie Roya Hodgsona.

– Wiemy, jak ciężkie zadanie nas czeka, ale przybyliśmy tutaj by wygrać i pragniemy tego dokonać.

– Dla wielu młodych duńskich piłkarzy występ na Wembley może być fantastycznym doświadczeniem.

– Grupa naszych zawodników gra, albo grało w Premier League, ponadto wszyscy z nas wyrośli, śledząc na bieżąco futbol na Wyspach.

Stoper Liverpoolu uniknął sprytnie pytań dziennikarzy o mistrzowskie szanse Liverpoolu mówiąc, że koncentruje się wyłącznie na najbliższym swoim meczu.

– Sądzę, że jako profesjonalny piłkarz powinieneś się skupić jedynie na twoim najbliższym meczu, a jest nim rywalizacja Danii z Anglią. To mój cel, później wrócę do Liverpoolu i zajmę się sprawami mojego klubu.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Skład na mecz z Chelsea!  (19)
04.05.2025 16:16, Gall1892, liverpoolfc.com
Chalobah przed meczem z Liverpoolem  (0)
04.05.2025 12:03, FroncQ, chelseafc.com
Slot z nagrodą za Występ Tygodnia  (0)
03.05.2025 23:13, Maja, liverpoolfc.com
Młodzież przegrywa 0:3 w derbach Merseyside  (2)
03.05.2025 21:33, AirCanada, liverpoolfc.com