LIV
Liverpool
League Cup
06.02.2025
21:00
TOT
Tottenham Hotspur
 
Osób online 1683

Škrtel: To był dobry występ


Liverpool jest coraz bliżej awansu do kolejnej rundy Ligi Europejskiej po tym jak w pierwszym spotkaniu na Anfield pokonał Beşiktaş 1:0. Martin Škrtel uważa, że mecz rewanżowy będzie już tylko formalnością.

Słowacki obrońca miał duży wkład w zatrzymanie Turków. Kilka jego interwencji przyczyniło się do zachowania czystego konta przez the Reds w czwartkowy wieczór.

Zwycięstwo Czerwonym zapewnił wchodzący z ławki rezerwowych Mario Balotelli, który pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Jordonie Ibie.

Menedżer Brendan Rodgers był usatysfakcjonowany wynikiem, który widniał na tablicy po końcowym gwizdku. Numer 37 w drużynie Liverpoolu również jest optymistą przed rewanżowym meczem w Stambule.

– Ta wygrana może być kluczem [do awansu – przyp. tłum.] tak samo jak zachowanie czystego konta. Do następnego meczu przystępujemy z dobrą zaliczką – powiedział dla liverpoolfc.com.

– Wiedzieliśmy przecież, że to dobry zespół. Są liderami ligi tureckiej więc nikt nie twierdził, że to będzie łatwe spotkanie.

– Naszym głównym celem było osiągnięcie wyniku, który byłby dla nas korzystny w rewanżu. Udało się, więc jesteśmy szczęśliwi. Pojedziemy do Turcji pewnie siebie i spróbujemy potwierdzić nasz awans.

Škrtel znalazł kilka ciepłych słów, aby pochwalić Jordona Ibe’a, który rozpoczął mecz z Besiktasem w pierwszej jedenastce. W poprzednim meczu z Crystal Palace w FA Cup młodego Anglika zabrakło.

– Już w swoim pierwszym meczu z Evertonem był świetny, tak samo jak w następnych spotkaniach. Gra bardzo dobrze, mam nadzieję, że w przyszłości będzie klasowym graczem.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

Biegu 20.02.2015 14:46 #
"Martin Skrtel uważa, że mecz rewanżowy będzie już tylko formalnością." - Ciekawe...

Pozostałe aktualności

Statystyki przed meczem z Tottenhamem  (0)
05.02.2025 10:34, FroncQ, liverpoolfc.com
Ciąg dalszy problemów Tottenhamu  (0)
05.02.2025 09:36, RosolakLFC, Liverpool Echo
Tsimikas przed meczem z Tottenhamem  (0)
04.02.2025 23:48, FroncQ, liverpoolfc.com
Mrozek wypożyczony do Forest Green Rovers  (3)
04.02.2025 19:45, BarryAllen, liverpoolfc.com
Sadio Mané przekonał Gravenbercha do Liverpoolu  (1)
04.02.2025 19:08, Wiktoria18, thisisanfield.com
Wright: Liverpool będzie musiał popełnić błąd  (1)
04.02.2025 17:54, Mdk66, Liverpool Echo
Ben Doak kontuzjowany  (1)
04.02.2025 17:23, Tomasi, Liverpool Echo