05.05.2024
17:30

Osób online 884

Dogrywka w Stambule

Liverpool nie był w stanie utrzymać zdobytego na Anfield prowadzenia i po upłynięciu regulaminowych 90 minut The Reds przegrywają z Besiktasem 1:0. Bramkę przedłużającą nadzieję tureckiej ekipy zdobył w 73. minucie Tolgay Arslan.

Komentarze (8)

Kochas1994 26.02.2015 20:53 #
Najgorsze co mogło nas spotkać :/ Liverpool w drugiej połowie wygląda tak jakby mieli dość gry zero pomysłu na grę...
kaziooo0804 26.02.2015 20:54 #
Na gwałt ktoś ruchawy potrzebny
A_Boone 26.02.2015 20:54 #
No i właśnie tą dogrywką przejebaliśmy sobie mecz z City. Brawo!
Szpilu97 26.02.2015 20:55 #
A na wypadek dogrywki mamy na ławce... młodzieżówkę... :c
saintlfc 26.02.2015 20:55 #
Co za tragiczna ta druga połowa, jeszcze Bario schodzi a chociaż na karne by się przydał czemu Sterling jeszcze jest na boisku? słabo bardzo słabo strzelić gola i po meczu by było no nic szczęście mieliśmy że już nie odpadliśmy
prosper 26.02.2015 20:55 #
Nie wiem co oni myśleli, że przestoją całą drugą połowe i nara? Jeszcze zdejmuje Balo, który chyba jako jedyny jest pewny w karnych. Dopiero jak wszedł Lallana to widziałem jakąś ruszającą się czerwoną koszulke. Sturridge zakiwał się na śmierć, ogólnie kiepska perspektywa, ale może niebiosa pomogą.
pavellox 26.02.2015 20:56 #
Nie grali w 2 połowie to teraz będą się męczyć 30min przed meczem z City ... sami tego chcieli widocznie
AndyLFC 26.02.2015 20:56 #
Zaraz hejt bedzie na trenera.. przeciez to jego wina, ze zawodnicy nie wykorzystali 3 super szans, ze tamten oddal strzal zycia i wgl..
A no tak, przeciez to on taki sklad wystawil..

Klopp: Nie ma już żadnej presji  (6)
Van Dijk może nie zagrać z Tottenhamem  (23)