LIV
Liverpool
FA Cup
28.02.2024
21:00
SOU
Southampton
 
Osób online 1084

Milner: Wszystko przed nami


Wraz z każdym dniem przedsezonowych przygotowań James Milner czuje narastającą pewność siebie i wierzy, że obecny skład jest w stanie włączyć się do walki o najwyższe cele.

Nowy nabytek the Reds podczas podróży do Azji i Australi ma szansę na poznanie swoich kolegów z drużyny. Z wieloma Anglik spotkał się już podczas pełnienia obowiązków reprezentacyjnych oraz walcząc na boiskach Premier League. Proces adaptacji pomocnika do zespołu Rodgersa powinien zatem przebiec nieco szybciej.

- To naprawdę pomaga. Czuję jakbym spędził tu już dużo więcej czasu niż w rzeczywistości. Wszyscy są bardzo dobrzy i z każdym dniem stajemy się sobie coraz bliżsi.

- Dla nowych zawodników ma to duże znaczenie. Wspólne treningi pomagają zacieśnić więzi oraz poznać sposób gry pozostałych. Nie ma wątpliwości, żę jest to dla nas bardzo istotny okres.

- Miałem to szczęście, iż w swojej karierze grałem dla wielkich klubów, a Liverpool jest kolejnym z nich.

- Za każdym razem zmagałem się z dużymi oczekiwaniami i presją. Grając dla takich zespołów zawsze walczy się o zwycięstwo i sukces.

- Przywykłem do tych wymagań i jestem w stanie przenieść je na Anfield. Razem przeżywamy piękny czas, a patrząc na młodych graczy jestem pozytywnie nastawiony.

- W moim odczuciu wszystko wygląda tu tak jak powinno. Miejmy nadzieję, że ominą nas kontujze i podejdziemy do nowego sezonu w pełni zdrowia i zaliczymy udany start.

Piłkarze odbyli trening na Suncorp Stadium w czwartek przed lokalnymi fanami, którzy z niecierpliwością czekają na starcie the Reds z Brisbane Roar. Spotkanie jest szansą dla kibiców z Australii, aby zobaczyć swoich idoli w akcji.

- Powalczymy o zwycięstwo i postaramy się zachować czyste konto. W tej fazie sezonu chodzi o dojście do odpowiedniej formy i przeniesienie jej na ligowe boiska.

- Dobre występy zbliżają nas do wyznaczonego celu oraz pozwalają dobrać odpowiedni wariant ustawienia. Ponadto trenujemy rozgrywanie i kreowanie szans bramkowych.

- W każdm miejscu wspiera nas liczna grupa fanów i jestem przekonany, że tak będzie do końca. To tylko pokazuje jak wielkim klubem jest Liverpool. Dobrze jest móc doświadczyć tego na własnej skórze.

- Często nie zdaje sobie sprawy jak wielu ludzi śledzi Premier League. Cieszy mnie to, że poprzez takie podróże możemy podziękować im za wsparcie.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Southampton - przedstawienie rywala  (0)
28.02.2024 16:24, Wiktoria18, liverpoolfc.com
Program meczowy VVD przed starciem w FA Cup  (0)
28.02.2024 12:51, Bajer_LFC98, liverpoolfc.com
Klub rozważa zorganizowanie parady  (17)
28.02.2024 12:09, BarryAllen, The Times
Konferencja Kloppa przed starciem ze Świętymi  (0)
28.02.2024 10:57, Mdk66, liverpoolfc.com
Młodzież Liverpoolu dała popis w meczu z Chelsea  (2)
27.02.2024 23:51, B9K, The Athletic
Liverpool - Southampton: Wieści kadrowe  (8)
27.02.2024 22:21, Vladyslav_1906, liverpoolfc.com