LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1476

Klopp: Coutinho gotowy na Świętych


Trener the Reds przyznał na pomeczowej konferencji, że Philippe Coutinho najprawdopodobniej będzie do dyspozycji na środowe spotkanie z Southampton w ramach rozgrywek pucharowych.

Jürgen Klopp oczekuje, że Brazylijczyk będzie dostępny na najbliższe ćwierćfinałowe spotkanie Capital Cup One ze Świętymi, w najbliższą środę.

Coutinho opuścił ostatnie spotkanie Ligi Europy z Bordeaux, oraz dzisiejszy wygrany pojedynek przeciwko Swansea City.

Na pomeczowym spotkaniu z dziennikarzami, menedżer the Reds wyjawił że pomocnik normalnie trenuje i powinien być pełen zdrów na potyczkę na Saint Mary's.

- Uważam, że tak - odpowiedział Klopp na pytanie o dostępność Coutinho na środowe spotkanie.

- Philippe miał bardzo intensywną sesję wczoraj, ale zdecydowaliśmy dwa lub trzy dni temu, że nie chcemy ryzykować jego stanu zdrowia w dzisiejszym meczu.

- Teraz uważam, że już wszystko jest dobrze. Widziałem go w szatni i wyglądał dobrze. Porozmawiam z nim jutro, ale mam nadzieję że będzie gotowy na Southampton - zakończył temat brazylijskiego pomocnika trener the Reds.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

Radek90 29.11.2015 21:17 #
Kurcze jak mi sie to podoba nareszcie na wszelakiej maści spotkania mamy czolowych zawodników. Dobra postawa Jurgena. Nie graleś w tych meczach to masz nadrobić w tych :D
Niczego nie odpuszczać. Moze przesadzam z optymizmem ale Lige Mistrzow czuje że mamy na 80% z taka konsekwencją. W LE jak nie wygrana to dalekie zajście w rozgrywkach. Ale moze cos sie uda zlapac w tym sezonie jakieś troeum :D .

Pozostałe aktualności

Gomez widziany na poniedziałkowym treningu  (0)
31.03.2025 17:05, Klika1892, thisisanfield.com
Endō podekscytowany wizją tournée do Japonii  (2)
31.03.2025 13:38, AirCanada, liverpoolfc.com
Piłkarze wracają do Kirkby - zdjęcia  (2)
31.03.2025 13:29, AirCanada, liverpoolfc.com
Liverpool wraca do Azji na tournée  (9)
31.03.2025 09:47, RosolakLFC, liverpoolfc.com
Robertson: Muszę dalej ciężko pracować  (0)
30.03.2025 20:34, PiotrKukczynski1992, thisisanfield.com