Osób online 1842

Henderson: Utrzymajmy nasz rytm


Jordan Henderson spodziewa się, że po imponującym starcie drużyna utrzyma rytm w rozgrywkach ligowych, a jej oponenci z lękiem będą podchodzili do meczów przeciwko the Reds.

Kapitan Liverpoolu stwierdził, że zespół jest w stanie poradzić sobie z zespołami przeciwnymi narzucając im nieustanny pressing.

Jürgen Klopp posiada najbardziej bramkostrzelny zespół, ale jego drużyna nie ustrzegła się potknięć trzykrotnie nie będąc w stanie umieścić piłki w bramce rywali.

W każdym z tych trzech spotkań Liverpool zdominował swoich rywali, ale nie był w stanie przelać tej dominacji na bramki.

Anglik uważa, że on i jego koledzy z zespołu powinni karać wszystkie zespoły, które zechcą wyłącznie powstrzymać atak the Reds.

- Myślę, że z powodu tego, jak zaczęliśmy sezon drużyny będą przyjeżdżać, bronić się i starać przeszkodzić nam w grze. Zechcą wytrącić nas z rytmu na tyle, na ile będzie to możliwe.

- Ale jest to część futbolu. Pewne zespoły mogą dostrzec w tym sposób ku temu, żeby zdobyć jeden albo trzy punkty naszym kosztem.

- Musimy być przygotowani na taki scenariusz, a kiedy już nadarzy się, trzeba żebyśmy znaleźli sposób na odniesienie zwycięstwa.

- Chodzi o nasze momentum i jego utrzymanie poprzez umiejętne operowanie futbolówką i wywieranie presji na rywalach.

Numer 14 wyjaśnił, jak ważna jest cierpliwość kibiców i piłkarzy dla radzenia sobie z opornym przeciwnikiem.

- Kibice zawsze trzymają naszą stronę i w meczach takich, jak te, potrzebujesz ich, żeby wyciągneli z ciebie jeszcze więcej.

- Jeżeli staną się niecierpliwi lub sfrustrowani, może to znaleźć odwzorowanie na boisku. Wszyscy musimy kontynuować naszą pracę i być optymistyczni, ponieważ bramka może paść w ostatniej minucie.

- Nieważne kiedy strzelimy bramkę tak długo, jak daje nam ona zwycięstwo. Musisz pracować i wierzyć, bez względu na to jaki jest rezultat.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Heitinga zostanie trenerem Ajaxu  (0)
31.05.2025 13:45, PiotrKukczynski1992, liverpoolfc.com
Mistrzowska kampania oczami Sipke Hulshoffa  (0)
31.05.2025 13:00, Bartolino, liverpoolfc.com
Lijnders dołącza do sztabu Guardioli  (12)
31.05.2025 11:02, Olastank, The Athletic
Wywiad z Frimpongiem po podpisaniu kontraktu  (1)
31.05.2025 04:18, GingerElf, liverpoolfc.com
Frimpong to nie TAA – ale ma swoje atuty  (3)
31.05.2025 01:50, Bartolino, Sky Sports
Poznaj Jeremiego Frimponga - 10 faktów  (0)
30.05.2025 20:36, Bajer_LFC98, liverpoolfc.com
Frimpong: Liverpool to inny poziom  (0)
30.05.2025 19:33, Wiktoria18, liverpoolfc.com