05.05.2024
17:30

Osób online 952

Prowadzenie 2:0 do przerwy

Liverpool nie dał szans swoim rywalom w pierwszej połowie i prowadzi 2:0. Najpierw sprytnym strzałem Boruca pokonał Sadio Mane, a później Divock Origi wykorzystał błąd Polaka i skierował piłkę do pustej bramki z ostrego kąta.

Komentarze (19)

kubaburza 04.12.2016 15:19 #
Dawać Woodburna :D
tomek94s 04.12.2016 15:19 #
Czy tylko według mnie Mane dzisiaj prezentuje się miernie?
damiand 04.12.2016 15:20 #
Jak na razie gładko i przyjemnie.
kubaburza 04.12.2016 15:21 #
tomek mi też, ale gola strzelił więc jest ok :)
Okoman 04.12.2016 15:22 #
Wkradła sięmała literówka, powinno być kąta chyba :D
kubaburza 04.12.2016 15:24 #
okoman, on gra z konta , temu tak łatwo mu to weszło :P
madman99 04.12.2016 15:27 #
ja pierd.. tak Mane gra slabo co 2 mecz gol, kreuje sytuacje, sam do nich dochodzi m.in. dzieki swej dynamice i jest zawsze jednym z najaktywniejszych w ataku, nawet jesli wyglada slabiej niz na poczatku sezonu to i tak wyglada dobrze
MaksiuLFCSanok 04.12.2016 15:28 #
też uważam że Sadio ostatnio słabo, to nie ten sam zawodnik z początku sezonu ale dobrze ze strzelił , może jest bez formy ale jego decyzje i straty piłki są trudne do wytłumaczenia.
Vepson 04.12.2016 15:29 #
Dobre ma oprocentowanie te ostre konto? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tomek94s 04.12.2016 15:30 #
@madnman99 ja nie mówię, że on jest słaby ani że ma zniżkę formy. Rozmawiamy o pierwszej połowie meczu, a w niej wyglądał jakby mu się nie chciało za bardzo.
HyppiaYNWA 04.12.2016 15:31 #
przepraszam, ale gdzie się podziali wszyscy którzy jeździli po Lucasie zanim zdążył wyjść na boisko? Póki co bardzo przyzwoite zawody Brazylijczyka :)
redpepper 04.12.2016 15:33 #
Imponuje mi gra Mane w odbiorze. Ze 4 razy dzięki niemu mogliśmy wyprowadzić kontry.
tomek94s 04.12.2016 15:34 #
@RedWolf
nie ma dużo roboty, bo czyści zanim coś się zaczyna dziać. Świetnie czuje grę, odbiera piłke na wyprzedzenie rywala. Chociaż jego nieudane prostopadłe podanie do Firmino troche mówi o jego braku rytmu meczowego.
redpepper 04.12.2016 16:07 #
I mamy typowy Liverpool xd
AirCanada 04.12.2016 16:10 #
Lucas i Lovren. 2 paralityków w defensywie. Chorwat bez Matipa u boku wygląda jak ćwierć-piłkarz.
kulsky 04.12.2016 16:21 #
Tak to jest, jak majac klavana gra sie lucasem. Karius prezentuje sie gorzej od Mignoleta jesli mam byc szczery.
redpepper 04.12.2016 16:22 #
4-3
Frajerstwo do którego jesteśmy przecież przyzwyczajeni :D
Pacin 04.12.2016 16:24 #
Lucas w obronie i jest impreza. Ale mnie to wkur***.
Batigol 04.12.2016 17:10 #
Meczyk na luzie tak kologo ponizej. Nauczcie sie w koncu poczekac z ocenami do koncowego gwizdka

Klopp: Nie ma już żadnej presji  (5)
Van Dijk może nie zagrać z Tottenhamem  (23)