05.05.2024
17:30

Osób online 1008

2:1 do przerwy

Liverpool po pierwszej połowie prowadzi 2:1 ze Stoke. Goście niespodziewanie pierwsi trafili do siatki, kiedy w 12. minucie Mignoleta pokonał Walters. Później do głosu doszli nieco oszołomieni na początku rywalizacji Czerwoni, a na listę strzelców wpisali się Adam Lallana i Roberto Firmino.

Komentarze (26)

HyppiaYNWA 27.12.2016 19:04 #
Firmino Ty żulu, pij jak najczęściej przed meczami, jak masz z powrotem strzelać bramki!
kubaburza 27.12.2016 19:05 #
Adaśko co za sezon...
HyppiaYNWA 27.12.2016 19:05 #
btw, Suarez has gone, but it's no drama, because we have Adam Lallana! :D
redpepper 27.12.2016 19:06 #
Bramka dla Stoke typowa bo po nieporozumieniu przed polem karnym. Ale zaczęliśmy odcinać Stoke od gry i nasze akcje dały profit. 2-1 niebezpieczny jednak wynik i trzeba jeszcze strzelić. Do boju!
SUSO10 27.12.2016 19:06 #
Piękna asysta Glena brawoo :D
kubaburza 27.12.2016 19:06 #
HyppiaYNWA jak Andy Caroll - tyle że on jeszcze potrafi grać w piłke :D
MrFocus 27.12.2016 19:07 #
Jeśli w drugiej połowie będziemy grać agresywnie to nic złego nie powinno się wydarzyć.

kulsky 27.12.2016 19:07 #
Gleninho nadal czerwony :d. Cieszynka Firmino i Lallany się zbytnio nie udała, Bobby zachlany widać.
kamixx97 27.12.2016 19:08 #
Glen to jednak swój chłop, do boju Czerwoni pełna koncentracja w 2 poł. i po 3 pkt YNWA
Adryyan 27.12.2016 19:08 #
Lallana niezastąpiony! :)
jasiex06 27.12.2016 19:08 #
No Bobby Firmino musiał sobie zaje*ać klina po ostatnim ;) .. to zaje*ał
PonuryGrabarz 27.12.2016 19:12 #
@RedWolf, nikt nie wspominał o zwolnieniu dyscyplinarnym Firmino. Wczoraj po prostu się skompromitowałeś
RK23 27.12.2016 19:12 #
@RedWolf znawco skoro bramkę wpisujesz na konto Mignoleta to co zatem powinien Lovren?
damiand 27.12.2016 19:12 #
LFC gra bardziej wyrachowanie od kilku meczy. Jakby na drugim, trzecim biegu.
Lallana może przed nowym rokiem będzie miał już 10 bramek.
Razack 27.12.2016 19:13 #
Hehe bramka na konto Szymona... sorry nie będę komentował. ... Lallana najlepszy na boisku jak dla mnie dotychczas...
Wojtek2703 27.12.2016 19:13 #
Cholerna nerwówa, całkiem niepotrzebnie!!
Sadio dosc niedokladny dzis, Bob oprocz bramki nic, ale choć trafil :-D
Jeszcze jedna brama i oszczedzamy sie na sylwestra
LFCzasiU 27.12.2016 19:17 #
@RedWolf
Zawiesił to ci się mózg chyba. Ciekawe co byś pierdzielił jakby poleciał na krótki słupek a Walters by przedłużył piłkę do Crouch'a to wtedy byłoby gdzie on poleciał tam na krótki słupek przecież powinien środka pilnować...

Firmino pewnie dostał ultimatum że jak zacznie strzelać to mu umorzą sprawę xD
Lipaa1960 27.12.2016 19:17 #
Mane dzik... chociaż nie można tego powiedzieć po pierwszej połowie.
Mort 27.12.2016 19:17 #
Bramka na konto calego zespolu. Ta sytuacja powinna byc wyjasniona dlugo przed dosrodkowaniem. Jak dla mnie Mane zle wszedl w mecz i dopiero powoli sie rozkreca. Firmo jak tak dalej bedzie gral to do zmiany jest pierwszy. Hendo i Gini trzymaja srodek. W drugiej polowoe dokladniej w ataku i bedzie dobrE
madman99 27.12.2016 19:19 #
co ten nasz Adas wyprawia w tym sezonie cos pieknego 7 goli, 6 asyst, swietna gra kombinacyjna, najlepszy pressing w calej druzynie, a przeciez on gra w drugiej linii. Klopp tez dzisiaj mial nosa zamiast dolowac Firmino i zsylac go na trybuny pewnie go solidnie zmotywowal i sa efekty, dobry tez Divock i byle w drugiej polowie nie grac tak nerwowo w obronie jak na poczatku meczu a beda 3 punkty. Jak ogladam w tym sezonie gre Allena i GW to zastanawiam sie czemu nie graja w innych koszulkach.
pk230681 27.12.2016 19:27 #
Nie popieram jazdy po pijaku ale zapytam tych naszych wspaniałych fanów co wczoraj jakby mogli to by zlinczowali Firmino a dziś pewnie krzyczą jego imię i mówią jaki on jest zajebisty pozdrawiam
damiand 27.12.2016 19:49 #