05.05.2024
17:30

Osób online 941

3:1 do przerwy

Liverpool po pierwszych 21. minutach prowadził z Hoffenheim już 3:0, sprowadzając istny huragan na defensywę niemieckiego rywala. Bramki dla gospodarzy w tym okresie strzelali Emre Can (2) i Mohamed Salah. Przeciwnik był w stanie odpowiedzieć trafieniem Marka Utha.

Komentarze (32)

Klopp12 23.08.2017 21:32 #
Jest Lovren są emocje !
geralt45 23.08.2017 21:32 #
Świetnie w ofensywie, w defensywie Lovren jak zawsze robi rozpierdol. Fenomenalny Fimino,Mane i Can
AirCanada 23.08.2017 21:32 #
Całą radość z pierwszej połowy zepsuło mi podanie Lovrena wprost pod nogi rywala, kiedy chwilę później padła bramka dla Niemców. No pies go jebał ... Amator nie stoper topowego klubu z Premier League.
Juluz 23.08.2017 21:32 #
Po tym początku aż mi się przypomniał sezon 13/14 i wpierdol Arsenalowi :)
HyppiaYNWA 23.08.2017 21:32 #
Dzisiaj to my jesteśmy niczym Emily Ratajkowsky z jedną brwią i niestety za tą brew odpowiada Lovren :D Pięknie gramy!
alexrulez 23.08.2017 21:32 #
1. Dziś można powiedzieć nie obrażając nikogo: "Jazda z wieśniakami!!!!"
2. Z Cou czy bez (wolałbym z Cou) - Firmino musi zostać - to jest PRZECHUJ!
3. Dawać Barce do Grupy!!!
SG8Legend 23.08.2017 21:32 #
Can mi zaimponował. Oby mu dali nowy kontrakt
Guzik14 23.08.2017 21:32 #
Moreno tradycyjnie :D Gini fajnie gra dziś
Klopp12 23.08.2017 21:33 #
Tego kolesia powinni przyspawać do ławki na amen.
BiałyWilk 23.08.2017 21:33 #
Bobby czy to naprawdę Ty? :)

Na co nam Cou z tak grającym Firmino.
kulsky 23.08.2017 21:34 #
Z Lovrenem i Moreno w obronie z góry można przeciwnikowi dać co najmniej jedną bramkę. Jak nie kupimy obrońcy to mnie chuj strzeli.
Kowal 23.08.2017 21:35 #
Lovren jest jak zwykle truskawkom na torcie :D
HyppiaYNWA 23.08.2017 21:35 #
i tak najpiękniejszy obrazek pierwszej połowy to Mane oklaskiwany, zachęcający do większego dopingu, aż się łezka w oku zakręciła na wspomnienie o Istambule :)
Divx97 23.08.2017 21:35 #
VVD już CV drukuje
sebix129 23.08.2017 21:35 #
Jeśli nie stanie się jakiś totalny dramat to mamy to !!!
ManiacomLFC 23.08.2017 21:36 #
Ciekawe czy Nagelsmann będzie miał jaja, żeby powiedzieć po meczu, że zagrali jak gówno
madman99 23.08.2017 21:36 #
ja prdl ludzie wy naprawde macie cos z glowa, czytajac komentarze mam wrazenie ze przegrywamy 3:1, swietny, ofensywny mecz, Firmino absolutnie popisowe zawody rozdziela pilki jak ten co chce odejsc
kamixx97 23.08.2017 21:36 #
ej bo w dwumeczu jest 5:2, a tamci awansują jak strzelą dwie i będzie 5:4? ewentualne oczywiście xD
Klopp12 23.08.2017 21:36 #
Dobra 3:1 jest,VVD w drodze już do Liverpoolu :D
Keita tankuję furę :D
erewu 23.08.2017 21:36 #
no i się naszczekał ich menago przed meczem... Chcemy strzelić dwie bramki i zobaczymy ile w tym czasie strzeli Liverpool :)
Czarodziej 23.08.2017 21:38 #
Moreno ma pecha, że gra obok Lovrena, bo Chorwat ciągle wpuszcza go na minę. Poza tym Hiszpan naprawdę zrobił postęp. Nie jest to jeszcze to, czego byśmy oczekiwali, ale jeszcze bym go nie skreślał.

Gini, zagrał kilka fajnych piłek, ale z trójki naszych środkowych pomocników przez większą część gry był najsłabszym ogniwem i popełniał głupie błędy.

Salah tak często wpada w pułapki ofsajdowe, że po strzeleniu gola sam nie wierzył, że akurat tym razem nie był na spalonym...

Trent super gra do przodu, ale na Arsenal poproszę Gomeza. Tak czy inaczej, jak chłopaki będą tak się rozwijać, to to może być ostatni sezon, kiedy pozycja Clyne'a jest niezagrożona.

Tego się nie da spieprzyć, nawet mimo Lovrena w obronie. Szykują się super wtorki i środy :)
Juluz 23.08.2017 21:39 #
ej, tak w ogóle, United wygrało LE, jak wygramy dwumecz z Hoffenheim to gramy w końcu w tej lidze mistrzów?
BiałyWilk 23.08.2017 21:39 #
Jest na STS zakład, czy Mignolet dostanie w tym meczu kartkę za grę na czas? Bo jeśli jest to watro wjechać all-in :)
kamixx97 23.08.2017 21:39 #
wycu270302 dzięki, bo ta zasada bramek na wyjeździe do tej pory mi miesza ;)
Kuyt922 23.08.2017 21:40 #
Moreno jest wszędzie,ale i tak sie znajdą tacy którzy powiedzą, że nie zagrał w tym meczu nic
kubaburza 23.08.2017 21:43 #
Kurwaaaaa mialem ogladac ale zachlalem pysk z okazji nowej umowy i podwyzki ;)
Opowiedz ktos kto i jak sie sprawuje w miare obiektywnie. 2 polowe ogladam bo 05 na pewno sam obalilem a jutro do roboty xd
redpepper 23.08.2017 21:44 #
Akcja na 2-0 genialna - zachwyt Kazka Węgrzyna to miód na moje uszy ;)
SG8Legend 23.08.2017 21:46 #
Dobra jest 3:1 ile ma strzelić Hoffenheim żeby nie daj Boże przegraliśmy/dogrywka ?

Klopp: Nie ma już żadnej presji  (0)
Van Dijk może nie zagrać z Tottenhamem  (20)