05.05.2024
17:30

Osób online 1102

1:1 do przerwy w Newcastle

W pierwszej połowie byliśmy świadkami emocjonującego widowiska na St. James Park, gdzie Sroki remisują 1:1 z Liverpoolem. Czerwoni objęli prowadzenie w 29. minucie po pięknej bramce Coutinho z dystansu. Gospodarze wyrównali w 36. minucie, kiedy Mignoleta w sytuacji sam na sam pokonał Joselu.

Komentarze (23)

AirCanada 01.10.2017 18:18 #
Jak zwykle musieliśmy stracić bramkę z dupy ... Ciężko się gra, bo Sroki dobrze grają w defensywie. Myślę, że będziemy w stanie jeszcze strzelić gola numer 2. Żebyśmy tylko nie stracili już nic, co wcale takie pewne nie jest ... :)
pluscat 01.10.2017 18:19 #
Nie myślałem że kiedys to powiem, ale Mane dzis niestety słabiutko :(
Klopp12 01.10.2017 18:19 #
Wszystko po staremu,piękna bramka Coutinho i bramka stracona z dupy.
zawad2 01.10.2017 18:19 #
Coś Sadio bardzo zawodzi, każdy kontakt z piłką to strata.
burmanek8 01.10.2017 18:19 #
Był spalony + mega fart po interwencji Matipa. W ogóle co to za judo przy różnych...
wycu270302 01.10.2017 18:20 #
Nie wiem jak was, ale mnie ten mecz zupełnie irytuje
Bueno89 01.10.2017 18:20 #
Czy wszyscy poza Coutinho podpisali ostatnik jakis akt o nie agresji?
Meches100 01.10.2017 18:21 #
czy przy bramce dla srok nie było jednak spalonego ? Niestety Sadio dziś mega irytuje i mamy problem z rozciągnięciem obrony rywala .. a niestety drugie połowy gramy z reguły sporo gorzej niż pierwsze.. ale jest wiara ! YNWA ! Daniel musisz !
micer221 01.10.2017 18:21 #
Ktoś naszym przeciwnikom nastawia prawidłowo celowniki a my słupki poprzeczki. Ciężko będzie wygrać ale bądźmy w dobrej myśli. YNWA!!
sebeszczyn 01.10.2017 18:21 #
Na Anfield bez zmian
Hitomi 01.10.2017 18:21 #
Nasi obrońcy to powinni reklamować sitka albo ser szwajcarski.
kubaburza 01.10.2017 18:22 #
Jak tam pierwsza połowa bo nie oglądałem ? Wynik widze nie powala
Gensheimer 01.10.2017 18:25 #
Co jak co, ale Newcastle gra bardzo dobrze w defensywie. Ustawiają się świetnie i mogą zostać nagrodzeni.
Mecz otwarty, ale sądzę tak samo jak przed spotkaniem, przegramy 2:1 po mega farfoclu.
Hitomi 01.10.2017 18:25 #
@kubaburza
Oglądałeś poprzednie mecze, więc wiesz już wszystko.
Hacek7 01.10.2017 18:25 #
gramy dramat za wolna przede wszystkim,Daniel do zmiany wole firmino i gin do zmiany i can.nie mozna tego ogladac w ogole
Lfc-FreaK 01.10.2017 18:26 #
"Nie potrzebujemy Coutinho! Niech Spier...lalala"

Wy spier...jcie! Znawcy footballu :P
Bez niego nas nie ma :P
Hitomi 01.10.2017 18:27 #
@Gensheimer
Też tak myślę. Aż jestem ciekaw tego farfocla. Może przynajmniej w tym elemencie zobaczę dziś coś nowego.
ivers 01.10.2017 18:27 #
Po przerwie Stu już nie wyjdzie na murawę.Gra jak oldboy.Mane słabo,Salah też nie lepiej,w środku dominujemy ale chuj z tego wynika.
kubaburza 01.10.2017 18:27 #
hitomi no to pewnie skonczy sie remisem jesli jest tak jak ostatnio xd
radoLFC 01.10.2017 18:27 #
Strasznie naszym piłka odskakuje, mam nadzieję że posmarują buty miodem
Hitomi 01.10.2017 18:30 #
@kubaburza
Obstawiam porażkę. Rafa jak zwykle poukładał drużynę, która wyczekuje, a jego żołnierze będą cierpliwie czekać na decydujący cios.
YNWA94LFC 01.10.2017 18:31 #
Jest dobrze widać potrafimy zdominować rywala na jego terenie szkoda że ten salah tak dziwnie biega z piłka bo już na początku było by 1:0 . Tak Daniel słabo w 60min zmiena będzie. Wygramy 3:1 dla nas bracia:)
kubaburza 01.10.2017 18:31 #
Może po tym sezonie nie będzie Jurgen Out tylko FSG out?

04.05.2024 15:03, Mdk66, skysports.com
Klopp: Mogą mnie skreślić z listy abonentów  (1)
04.05.2024 14:36, B9K, thetimes.co.uk
Van Dijk może nie zagrać z Tottenhamem  (25)