LIV
Liverpool
League Cup
06.02.2025
21:00
TOT
Tottenham Hotspur
 
Osób online 1771

Boss: On cały czas chce się rozwijać


Jürgen Klopp pochwalił samokrytycyzm Alexa Oxlade’a-Chamberlaina i stwierdził, że jest to cecha godna pochwały. Pomocnik Liverpoolu nie ukrywał rozczarowania z powodu swojego występu przeciwko Swansea City.

The Reds odnieśli pewne zwycięstwo nad Swansea City w Boxing Day. Wynik 5:0 nie pozostawia żadnych wątpliwości i jasno pokazuje, która drużyna była zdecydowanie lepsza w tym starciu.

Ale w szczerym wywiadzie po meczu, Oxlade-Chamberlain podzielił swoim rozczarowaniem. Anglik uważa, że jego wkład w ostateczny wynik tego spotkania nie był tak znaczący, jakby tego chciał.

Jak na te słowa zareagował sam Jürgen Klopp?

- Chciałbym usłyszeć, że wszyscy są zadowoleni z tego występu, bo to był naprawdę dobry mecz! - powiedział z uśmiechem menedżer Liverpoolu.

- Ox jest inteligentnym graczem. Dobrze wie, że wczoraj się nawet nie zbliżył do swojego najlepszego poziomu, ale to dla mnie żaden problem, tak czasami bywa w piłce nożnej.

- Nawet w gorsze dni trzeba wygrywać mecze. Nie był to zły dzień, ale rozumiem, że Ox nie jest w stu procentach z siebie zadowolony.

- On cały czas się przystosowuje do gry w naszej drużynie, to nie problem. Może poprawić się pod wieloma względami, ale miło widzieć, że naprawdę ciężko pracuje każdego dnia i bardzo mu zależy na stałych postępach. Jest bardzo utalentowanym dzieciakiem, ale o tym mówiło się już wtedy, gdy grał jeszcze dla Southampton. Każdego dnia dowiadujemy się o nim jeszcze więcej.

- Alex jest naprawdę pracowity i bardzo mi to imponuje. Dobrze, że zdaje sobie sprawę z potencjału, jaki posiada i cały czas wymaga od siebie więcej. Razem będziemy pracować, aby notował same satysfakcjonujące dla niego występy!

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

ŚwirnientyMaciuś2007YNWA 28.12.2017 13:07 #
Bd sie przepotwarzal jak robaq w notylka gahha pzd

Pozostałe aktualności

Slot przed rewanżowym meczem z Kogutami  (0)
05.02.2025 12:52, Klika1892, liverpoolfc.com
Alexander-Arnold nie zagra w meczu z Kogutami  (2)
05.02.2025 11:55, AirCanada, liverpoolfc.com
Neville o walce o tytuł Premier League  (2)
05.02.2025 11:35, B9K, Liverpool Echo
Statystyki przed meczem z Tottenhamem  (0)
05.02.2025 10:34, FroncQ, liverpoolfc.com
Ciąg dalszy problemów Tottenhamu  (0)
05.02.2025 09:36, RosolakLFC, Liverpool Echo
Tsimikas przed meczem z Tottenhamem  (0)
04.02.2025 23:48, FroncQ, liverpoolfc.com
Mrozek wypożyczony do Forest Green Rovers  (3)
04.02.2025 19:45, BarryAllen, liverpoolfc.com