FOR
Nottingham Forest
Premier League
02.03.2024
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 574

Warnock o spotkaniu z Liverpoolem


Już jutro o godz. 16:00 na Anfield rozpocznie się spotkanie pomiędzy the Reds i Cardiff City w ramach 10. kolejki Premier League. Zapraszamy do zapoznania się z przedmeczową wypowiedzią menedżera the Bluebirds, Neila Warnocka.

- Mamy za sobą świetne spotkanie przeciwko Fulham. Atmosfera w naszej drużynie jest fantastyczna. Oczywiście, ostatnie kilka tygodni to głównie rozczarowujące rezultaty, mimo dobrej gry, ale nie załamaliśmy się. Skupiliśmy się na ciężkiej pracy i to przyniosło efekty. Ciągle robimy postępy.

- Jeśli chodzi o Liverpool, to prawdopodobnie mają najlepsze ofensywne trio na całym świecie. To trzech fantastycznych piłkarzy, będących nieustannym zagrożeniem dla każdej defensywy, z którą się mierzą. Ale w ostatnim czasie prezentujemy się coraz lepiej i myślę, że możemy im sprawić trochę problemów. Musimy wyjść na murawę Anfield z wiarą w osiągnięcie korzystnego rezultatu. Wszyscy muszą dać z siebie sto procent.

- Wiem, że moi piłkarze z niecierpliwością czekają na to starcie, to nie jest tylko kolejny mecz ligowy. Zagramy na Anfield, to wyjątkowy stadion. Granie na tym obiekcie to zawsze fantastyczne przeżycie.

- Po meczu z Liverpoolem mamy serię spotkań, w których musimy zdobywać punkty, jeśli marzymy o utrzymaniu w Premier League. Kolejne starcie przeciwko drużynie z czołowej szóstki rozegramy dopiero w grudniu, gdy do Cardiff zawita Manchester United. To dla nas dobra sytuacja, chcemy ją odpowiednio wykorzystać.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Klopp po meczu z Soton  (0)
29.02.2024 01:56, Kubahos, liverpoolfc.com
United rywalem w ćwierćfinale FA Cup  (0)
29.02.2024 00:03, AirCanada, Liverpoolfc.com
Statystyki  (0)
28.02.2024 23:13, Zalewsky, SofaScore
Southampton - przedstawienie rywala  (0)
28.02.2024 16:24, Wiktoria18, liverpoolfc.com