Osób online 1486

Klopp: Spróbujemy wszystkiego


„Spróbujemy wszystkiego” – taka obietnica padła z ust Jürgena Kloppa przed decydującym, rewanżowym spotkaniem z Bayernem Monachium w ramach 1/8 rundy pucharowej Ligi Mistrzów. Bawarczycy podejmą Liverpool na Allianz Arena w najbliższą środę, po tym jak w pierwszym meczu padł bezbramkowy remis.

Wygrana lub inny remis niż bezbramkowy zagwarantuje Liverpoolowi awans do ćwierćfinału i jest to okazja, na którą niemiecki menedżer wyczekuje, pomimo spodziewanych trudności tego zadania.

- Najpierw musimy być przekonani, że jesteśmy gotowi na to spotkanie pod kątem fizyczny. Oczywiście jesteśmy w genialnej dyspozycji w tym aspekcie – skomentował Klopp po spotkaniu z Burnley.

- To będzie trudne zadanie. Spodziewałem się bardziej pozytywnego wyniku, gdy podejmowaliśmy Bayern na własnym stadionie. Teraz zagramy u nich i musimy potrafić zaprezentować swój styl.

- Nasi rywale są w świetnej formie, mają dobry okres, ostatnie spotkanie wygrali 6:0 i powrócili na szczyt tabeli. Nie mam wątpliwości co do tego, że spróbujemy wszystkiego, aby znaleźć się w ćwierćfinale.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (5)

VII 11.03.2019 21:35 #
A ja stawiam 1:2 lub 2:2. Jesteśmy w stanie im coś wpakować, pytanie tylko jaka będzie skuteczność. Wiem, że na wyjazdach w tym sezonie jesteśmy ciency jak barszcz sosnowskiego, ale w tej sytuacji uważam że presja jest po stronie Bayernu. Każdy ich błąd będzie liczony razy 2 i momentalnie te wszystkie przedmeczowe ustalenia taktyczne lecą do kosza.
Liverbird1979 11.03.2019 21:42 #
A ja mam nadzieję że pierwsi zdobędziemy bramkę i będziemy punktować Bayern. Mecz będzie ciężki mimo wszystko myślę że do bulu wykorzystamy kontry i awansujemy.
AndreBontemps 11.03.2019 22:11 #
wyczuwam rozstrzygniecie w karnych
kwasddz 12.03.2019 06:48 #
Ja mam w koncu nadzieje, ze Liverpool sie przelamie na wyjazdach w LM i zobaczymy ten konkretny, niszczycielski gegenpressing. Szansa jest, bo Bayern zapewne otworzy sie bardziej, niz w pierwszym meczu. Po swoje, Panowie!
Gruberoo 12.03.2019 08:05 #
Wynik z pierwszego meczu dość niewygodny dla obu drużyn, pierwsza bramka w każdą stronę może ten mecz ustawić, nie możemy przespać pierwszego gwizdka i zacząć na najwyższych obrotach.
Po awans YNWA!

Pozostałe aktualności

Najlepsze wypowiedzi z sezonu mistrzowskiego  (0)
01.06.2025 22:51, Vladyslav_1906, liverpoolfc.com
Díaz: To było marzenie z dzieciństwa  (0)
01.06.2025 15:44, Wiktoria18, liverpoolfc.com
Raport reprezentacyjny  (0)
01.06.2025 11:51, MaksKon, liverpoolfc.com
Heitinga zostanie trenerem Ajaxu  (9)
31.05.2025 13:45, PiotrKukczynski1992, liverpoolfc.com
Mistrzowska kampania oczami Sipke Hulshoffa  (0)
31.05.2025 13:00, Bartolino, liverpoolfc.com