05.05.2024
17:30

Osób online 989

Liverpool robi swoje i wygrywa

Piłkarze Liverpoolu mimo niezbyt udanego początku spotkania potrafili wrócić do gry i ostatecznie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Na gola Longa po stronie gości odpowiedzieli Naby Keïta, Mo Salah, a także Jordan Henderson. The Reds wygrali 3:1 ze Świętymi i ponownie w tym sezonie meldują się na fotelu lidera Premier League.

Komentarze (70)

0DDReporter 05.04.2019 22:51 #
Kto też dziczał po drugiej bramce?
Redzik90 05.04.2019 22:51 #
Nasz tartak przemielił drewna na St Mary’s Stadium. Świetna reakcja Kloppa wygrała nam mecz. W końcu.
shelby1 05.04.2019 22:52 #
Przyznać się, kto już klnął na Mo, że zepsuł kolejną setę? :)

Król powrócił w najlepszym momencie!
burmanek8 05.04.2019 22:52 #
Kurde no nie chcą odpaść z tej walki o mistrza :)
Radbug 05.04.2019 22:52 #
W przeciwieństwie do siebie, zawsze w nich wierzyłem!
LUKASp 05.04.2019 22:52 #
A kto to z tą 14 gra ?? To nie ten co do tyłu zawsze podaje ?
lodi 05.04.2019 22:52 #
Dżisus ja pierdole ile my mamy żyć ??

Your Turn City
cezarkop 05.04.2019 22:52 #
No i mamy swój sukces w postaci miejsca w pierwszej 4.Czekam na coś więcej.
HyppiaYNWA 05.04.2019 22:53 #
Szczekacie tak na Hendersona, a on zamyka wam gęby po raz kolejny. Nie jest idealny, ale na pewno jest w obecnym momencie niezastąpiony w pierwszej jedenastce. Świetne wejście kapitana i kolejny bardzo dobry mecz Bobby’ego! Walczymy dalej! YNWA!!
lodi 05.04.2019 22:53 #
juz bluzgałem na niego ze nie podał do Bobiego bodajze
Pabloitto 05.04.2019 22:53 #
W pierwszej połowie brakowało kapitana, fajna dyńka przy bramce Salaha no i w końcu gol, brawo Jordan, brawo Klopp - dobre zmiany, brawo LFC.
reddsPL 05.04.2019 22:53 #
Czy tylko mnie Nahorny wku*wiał z komentarzem? -.-'
alkoholik_lfc 05.04.2019 22:54 #
I wielki **** w dupe hejterom hendo i milne. Juz mam dość waszego narzekania
AirCanada 05.04.2019 22:54 #
Paznokcie szczelnie obgryzione, ale nie szkodzi! 3 punkty zasłużone. Jak zaczęliśmy ich gnieść mocniej od 65 minuty to czułem podświadomie, że w końcu coś wciśniemy. Bardzo fajnie, że się Salah odblokował. Teraz z górki powinno być Królowi Starożytnego i Nowożytnego Egiptu. LIVERPOOL!!!
LUKASp 05.04.2019 22:55 #
Tak już serio piekna asysta i barameczka zwięczajaca wynik Jordana Brawo The Reds
BigAnfield 05.04.2019 22:55 #
A juz myslale ze to będzie pierwszy mecz w ktorym Nahorny nie wspomni o Sevilli. Jedziemy dalej. Teraz niech City sie poci.
redhuman 05.04.2019 22:56 #
Że co robi, zamyka gęby?? Ludzie, ochłońcie. Świetna bramka, ale to tylko bramka, jak jedna świetna akcja zmienia tysiące minut na boisku i wiele momentów, gdzie akurat zjebał?
Peter Crouch też strzelał bramki, Benteke też strzelał bramki, Skrtel też. Oni też za każdym razem zamykali mordy i wszystkie swoje przewinienia zamazywali jedną bramką? Co za banda podjarańców, to się tutaj chyba nigdy nie zmieni.
Scofield1111 05.04.2019 22:56 #
reddsPL
Nie tylko Ciebie, śle dzisiaj tragedii nie było ;)
Pretorian 05.04.2019 22:56 #
3 punkty!3 punkty! 3 Punkty! Ta drużyna mnie nerwowo wykończy!

W przyszłej kolejce jakaś cicha nadzieja że city zgubi punkty jest bo mają Palace ale my wiadomo co musimy zrobić z Chelsea.
reddsPL 05.04.2019 22:56 #
Brawoo drużyna! <3 YNWA!
Mikusffm 05.04.2019 22:57 #
Jeeeeest !!! Musimy zdobyć mistrzostwo , No musimyyyy! Walka do końca !!! Jestem pewien ze city się potknie.... tylko Liverpool !!! YNWA
Co on pokazał że ma jaja!!!
Dostał 30 minut, gryzł trawe, zapie******, walczył, rozgrywał.
Dawno nie widziałem tak zaangażowanego piłkarza.!!!

zawad2 05.04.2019 22:58 #
Właśnie mamy punkcik więcej, względem Leicester, które z 81 pkt zdobywało mistrza. Taka ciekawostka, ale pokazująca jak trudna jest rywalizacja w tym sezonie.
brus5 05.04.2019 22:58 #
A widzieliście kto podał Salahowi? :)))))
KrzysiuYNWA 05.04.2019 22:59 #
Po tym się poznaje mistrzów, nawet jak nie idzie, to zwyciężają! Salah nie mógł znaleźć lepszej pory na przełamanie, teraz już będzie tylko lepiej. YNWA !!!!!
nadaj4 05.04.2019 23:00 #
Szacunek za drugą połowę, pierwszej już nie pamiętam bo nie chce pamiętać! Salah- na takie akcje czekamy, TYLKO KURWA CZĘŚCIEJ! Hendo kozak w chuj widać jak mu zależy na klubie!!!
Firmino Ty Magiku!!!!!!!
BRAWO ZESPÓŁ!!

YNWA
Deadlock 05.04.2019 23:00 #
Znowu horror, ale cieszy zwycięstwo i przełamanie Keity oraz Salaha :-)
elnino91 05.04.2019 23:01 #
wkońcu jakiś mecz w którym nie dostałem zawału :D
redartur76 05.04.2019 23:01 #
brus5 kto? Każdy w tym momencie mrugnal i nikt nie wie :))
Aklerua 05.04.2019 23:03 #
Tak sobie myślę że jeśli wygramy te 5 spotkań i z 97 punktami nie wygramy mistrza to ja już nie wiem
mrskee 05.04.2019 23:03 #
Mo Salah! Mo Salah! Runin' down the middle! :D Oby to byl ten mecz!
pitek552 05.04.2019 23:04 #
Brawo brawo brawo! Świetny odbiór Mane przy Naszej drugiej strzelonej bramce.
MakeYNWA 05.04.2019 23:04 #
Szacunek dla Hendo! Podbuduje sie chlop
adiczny 05.04.2019 23:04 #
Dziwne. Jakoś - tak jak w meczu ze Spurs - byłem spokojny o to, że coś wciśniemy. Ta drużyna ma charakter i żądzę wygrywania :) Lubię to :D
ynwa19 05.04.2019 23:04 #
Powiem tak:wyglądamy często-gęsto niezbyt dobrze ale wygrywamy a City zdaje się "mocarne" als raz,raz kurwa! nie będzie tak wyglądać i jak my zwyciężymy 5 -krotnie to będzie ten "f...k majster"-:)
remekiusz 05.04.2019 23:05 #
Nasz super strzelec wreszcie się przełamał. Teraz na pewno zacznie strzelać seriami i na spokojnie zostanie królem strzelców. Brawo Hendo!
dmn 05.04.2019 23:08 #
Nie wiem jak Was, ale mnie wślizg Hendo na żółtą kartkę z doliczonego czasu gry ucieszył równie mocno jak jego bramka. To jest ten charakter i te jaja. Nie wygramy tego przewrotkami, raboną i stuczkami technicznymi. To jest Premier League. Tu trzeba zasuwać na dupie. Dlatego ten chłopak, a także dziadek Millie są nam tak niezbędni. I niech każdy kto uważa, że są drewniani zamilknie przynajmniej do 13 maja, błagam.

Brawo Cap, brawo Mo, brawo Drużyna, brawo Coach!
Jeszcze tylko kilka kroczków...
HyppiaYNWA 05.04.2019 23:10 #
redhuman

Każdemu zawodnikowi zdarzają się słabsze mecze i nie mówię że Hendo jest bezbłędny, ale to ile wnosi Hendo widać za każdym razem gdy go nie ma w składzie. Po za tym nie chodzi o samą bramkę, Hendo od momentu wejścia gryzł trawę jak cholera, biegał jak p*jebany, a gol to tylko podsumowanie jego dobrej zmiany.
użytkownik zablokowany 05.04.2019 23:12 #
Ciężko to szło, ale jak mają wygrać mistrza to nie mam nic przeciwko, bramki keita i salaha trafiłem, szczególnie salaha palce lizać, i szybka akcja na 3-1, Henderson i Milner sporo wnieśli do ich wejścia, graliśmy bardzo niedokładnie szczególnie zawodzie trend, keita, Robertson a na początku drugiej połowy kilka groźnych strat miał Fabinho (w szoku jestem jaki on jest wolny...) Mimo tego bardzo go lubię reasumując super wynik, super emocje, Southampton pokazał jaki jest groźny, momentami bardzo nami kręcili, grali szybciej miło się to oglądało, zupełnie inaczej niż dawali daichea
Gensheimer 05.04.2019 23:18 #
I wtedy mówię do Jurka, wpuść Hendersona, on da nam zwycięstwo. :) Tak było. Nie zmyślam.
Fifi 05.04.2019 23:23 #
Może środek pola: Hendo, keita i milner?
JareckiYNWA 05.04.2019 23:26 #
Mam pytanie do oglądających mecz, zmiana arnolda była spowodowana wzmocnieniem ofensywy? Czy ja jakaś kontuzja? Oby nie to drugie. Z góry dzięki
JanekLFC 05.04.2019 23:29 #
JareckiYNWA

Ogólnie grał słabe zawody, ale możliwe też, żę Jurek oszczędza jego plecy.
dudzik 05.04.2019 23:30 #
Ta radość Hendersona po golu- co za pasja, złość, i pełen radości wkurw :D aż miałem ciary
caharin7 05.04.2019 23:30 #
Pierwsi będą ostatnimi,ostatni pierwszymi nic dodać,nic ująć
Liverbird1979 05.04.2019 23:31 #
Brawo Czerwoni. Fifi środek pola będzie taki jaki Klop wybierze po obserwacji treningów między meczami. Nazwiska nie grają.
ynwa19 05.04.2019 23:36 #
Trent zszedł moim zdaniem bo Jürgen miał dosyć jego dzisiejszych "popisów".
Więc "naturalnie" zastąpił go na prawej obronie Millie-:)
VII 05.04.2019 23:45 #
Powiem szczerze , że jak zbliżała się ta 80 minuta to jest stałem i trząsłem się jak mordziaty pod Biedronką, kiedy nie ma za wypić. Chłopaki lubią doprowadzać ludzi do palpitacji serca. Następnego meczu mogę już nie być w stanie obejrzeć do końca.
redartur76 06.04.2019 00:59 #
dudzik miałem to samo odczucie, zapewne czytał lfc.pl i był podlamany hehe. Brawo Hendo jeszcze raz, pokazał hejterom co znaczy być kimś w zespole.
YNWA
DolasLFC 06.04.2019 02:14 #
Powiem tyle od siebie iż jestem młodym ojcem wiem mam z tym do czynienia na codzień czyli " City ma może i dobrego pampersa ale robi się coraz cięższy " :) co za emocje właśnie tak się wygrywa mistrza YWNWA !!!
lucimar 06.04.2019 07:40 #
Który to już mecz gdzie przegrywamy a ostatecznie wygrywamy. Mają chłopcy charakter
BigAnfield 06.04.2019 08:51 #
Po raz kolejny bez respiratora nie ogladac
Wojteklfc92 06.04.2019 09:41 #
Trochę się niektórzy zagalopowali z Hendo, pozamykał gęby czy coś... Cieszę się bardzo, że strzelił, w końcu to nasz zawodnik ale jedyne co udowodnił to, że dalej jest potrzebny i jest istotnym ogniwem na ławce/czasem w pierwszym składzie jak reszta nie ma formy albo ustawienie tego wymaga
madman99 06.04.2019 10:05 #
Akurat to że Hendo strzelił to juz drugorzędna sprawa, to po jego wejściu dopiero zaczęliśmy kontrolowac środek pola, było też więcej agresji, pressingu i biegania. Do jego wejścia święci robili co chcieli. Fabinho wczoraj zwłaszcza do momentu jego wejścia rozgrywał katastrofalne zawody (podobne do tych dwóch z arsenalem) poparte duzo ilością strat i niedokładnych podań, mimo że warunkami przypomina naszego Josipa Matipa to mam wrażenie że jest od niego 2x wolniejszy. Myśle też że Salah strzelił wczoraj swoją najważniejszą bramkę w barwach The Reds, to nie tylko 3 punkty ale tez przelamanie najdluzszej serii, ktore moze byc kluczowe dla koncowki sezonu, zresztą było widać jak się cieszył, a na zblizeniach jeszcze pare minut pozniej było widac na jego twarzy niepradopodobne emocje.