Pierwszy skład: Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Wijnaldum, Henderson, Keita, Mane, Salah, Firmino.

Zmennicy: Mignolet, Fabinho, Milner, Gomez, Sturridge, Shaqiri, Origi.

Mane, dajesz czadu :)
omnia 21.04.2019 16:02 #
Wygrać gładko paroma bramkami i wracać odpoczywać przed następnym meczem.
Kijoraptor 21.04.2019 16:03 #
Gino, Hendi i Nabiera w środku, powinno być 2:0 do przerwy, a w drugiej połowie Fab i Shaq. I będzie git
Liverbird1979 21.04.2019 16:04 #
Po pewne 3 pkt. The Reds
Gruberoo 21.04.2019 16:04 #
Obowiązkowe 3 pkt bo wygląda na to że United dostanie srogie lanie od city jak będą grać tak jak dziś z Evertonem....
BigAnfield 21.04.2019 16:10 #
Gruby sklad ale z drugiej strony kto by nie wyszedl na to spotkanie na tym etapie sezonu i etapie zgrania zespolu to i tak jest moc.
Tymczasem za naszą miedza jest gwalt na celebrycie ( Pogbie) i jego koleszkach. Niestety City ich przejedzie jak walec.
redartur76 21.04.2019 16:12 #
Off top, sorki
Słabe diabły bez rogów rozłożyly nogi już przed Evertonem, wygląda na to że City zrobi na diablach gwałt i to totalny gwałt.
Radek91 21.04.2019 16:32 #
redartur76

Ostatnie 8 meczów United to 2 zwycięstwa u siebie i 6 porażek na wyjeździe (w tym też jedno u siebie z Barcą), a derby grają na Old Trafford

Jasne, że są mega słabi, ale kolejnym tak słabym występie liczę na ich odmianę, tym bardziej u siebie - nie mogą też już tracić punktów, bo nie zakwalifikują się do LM

Spurs sobie odpuścili, bo mają łatwiejszy terminarz i po takim występie jak w środę, nie można było się spodziewać powtórki w ich wykonaniu
RedFan1892 21.04.2019 16:43 #
Po zwycięstwo, i cenne 3 pkt. YNWA!!!
pletwonurek2115 21.04.2019 16:46 #
Czemu nie dodajecie składy rywala Liverpoolu? Nie rozumiem tego zupełnie. Mi osobiście nie opłaca się wejść na LFC.pl przed meczem, żeby zobaczyć składy, bo po co, skoro zaraz i będę na Twitterze rywala Liverpoolu, więc już tam mogę sprawdzić wszystko.

Wieść, na którą John W. Henry czeka od lat  (3)