05.05.2024
17:30

Osób online 1124

Prowadzenie do przerwy 3:0

Po pierwszej połowie meczu na Anfield, Liverpool prowadzi 3:0 z Huddersfield Town. Czerwoni bardzo szybko napoczęli swoich rywali, gdyż już w 1. minucie gola strzelił Naby Keïta. Rezultat po uderzeniu głową podwyższył Sadio Mané, zaś pod koniec pierwszej połowy do sieci trafił Mo Salah.

Komentarze (13)

redartur76 26.04.2019 21:48 #
I o to chodzi. Brawo. Teraz trochę ekonomicznie i czekamy na mecz z więcej niż klubem.
scouserDavE 26.04.2019 21:49 #
W kontekście waki o mistrzostwo różnica bramek może okazać się kluczowa, więc dobrze by było, gdyby chłopaki przestali się z nimi bawić, tylko wcisnęli tym ogórasom jeszcze z 5 brameczek.
Fanlive94 26.04.2019 21:49 #
Boczni obrońcy Liverpoolu są nieprawdopodobni z tymi asystami :D
Paviola 26.04.2019 21:49 #
Pełna dominacja. Klopp mógłby wprowadzić Gomeza za VD by dać mu odpocząć i Ox też może wchodzić szybciej niż 90 minucie. W 2 połowie chcę zobaczyć jeszcze jedną bramkę Mane i sędzia może już kończyć.
Gensheimer 26.04.2019 21:50 #
Żeby nie było za kolorowo. Stu kompletnie tu nie pasuje. To największy hamulcowy przynajmniej tej 11stki. A tak to wszystko gra i buczy.
paranormalnY 26.04.2019 21:51 #
Początek kiepski, ale po pierwszej bramce się rozkręciło
ovelydlfc 26.04.2019 21:51 #
Sturridge to w ogóle jest na boisku?
onlyYNWA 26.04.2019 21:52 #
VvD odpoczywa jak jest na boisku, przydałoby się jeszcze kilka bramek i mimo, że moim ulubionym kopiącym jest Mane to chciałbym, żeby te kilka wpakowal Salah.
Kijoraptor 26.04.2019 21:52 #
Panie sędzio, a nie lepiej skończyć od razu i wrócić do domku na telewizje ;)
Co za dominacja, brawo.
martinpiotr22 26.04.2019 21:53 #
Dobry weekend się szykuje, liverpool dominuje, teraz pierwszą połowę powtarzamy i lidera nie oddamy!
ynwa19 26.04.2019 21:53 #
Tryb ekonomiczno-efektywny.
Proszę o zmiany(Andy,Trent) bo mecz z Barcą czeka.
A Mo już 20 goli i Sadio 19-:)
Marcel 26.04.2019 21:53 #
PUŚCIĆ SHAQIRIEGO, Dać odpocząć Mane lub Salahowi od razu od początku drugiej połowy i zaraz za drugiego szykować Origiego lub OXA
krzysiek545 26.04.2019 22:00 #