05.05.2024
17:30

Osób online 1170

Pewna wygrana 2:0 z Sheffield

Podobnie jak w pierwszej połowie, podopieczni Jürgena Kloppa w pełni kontrolowali przebieg spotkania rozgrywanego na Anfield. Goście z Sheffield nie mieli żadnych argumentów w starciu z liderem Premier League.

Po zmianie stron the Reds dołożyli jeszcze jednego gola, którego autorem był Sadio Mane w 64. minucie spotkania. Asystę przy trafieniu Senegalczyka zanotował Mo Salah. Podczas drugiej części meczu na murawie zameldowali się Divock Origi, Adam Lallana i Harvey Elliott zmieniając odpowiednio Mane, Robertsona i Salaha w 78., 89. i 92. minucie meczu.

Komentarze (47)

BiałyWilk 02.01.2020 22:51 #
Ten powrót Origiego do obrony w 90 min. to jest właśnie to co sprawia, że nie chcę takiego Mbappe na Anfield tylko jak najdłużej tych chłopaków których mamy. Zero gwiazdorstwa tylko ciężka, wspólna i dobra praca.
Mike9692 02.01.2020 22:51 #
Zbieram podpisy pod petycją do Carol i Caroline, żeby przestały głodzić Bobbiego. Ktoś, coś?
LiveTom 02.01.2020 22:51 #
Zrobione? Zrobione.
Radbug 02.01.2020 22:51 #
Powoli przyzwyczajam się do tego spokojnego, planowego wygrywania...
19SG90 02.01.2020 22:51 #
I co tu mówić?? Kolejny dzień w biurze:) YNWA!!!!
kacciq 02.01.2020 22:52 #
Gdzie się podziały te horrory, które do niedawna w każdym meczu Liverpool nam fundował? Dziś już w 4. minucie było wiadomo, że to wygramy
Nie podobało mi się zachowanie na koniec, Milner mógłby chociaż na sam koniec przerzucić piłkę do Harveya.
caharin7 02.01.2020 22:53 #
Obiegówka podbita, mecz się odbył next pleas
ynwa19 02.01.2020 22:53 #
W stylu rasowego czempiona czyli totalna dominacja!
Na 0 z tyłu-:)
Brawo cała drużyna.
Kolejne 3 pkt bliżej do marzenia.
Kijoraptor 02.01.2020 22:53 #
Umówmy się. Jak kiedyś przed City tak teraz drużyny z PL przed nami drżą nogami już w szatni. Spokojny, ekonomiczny mecz, pewnie wygrany. Next please.
lucimar 02.01.2020 22:53 #
Pękło 1000 podań? :D
użytkownik zablokowany 02.01.2020 22:53 #
Elliott jednak moglby otrzymac wiecej minut na pokazanie sie niz niecala minute :(. Szkoda, ale wazne ze zwyciestwo i jedziemy dalej.
HyppiaYNWA 02.01.2020 22:53 #
Dawno, a nie wiem czy w ogóle widziałem kiedykolwiek tak silnego zawodnika i tak mocno stojącego na nogach jak Wijnaldum, to jak on się zastawia to poezja. Piękny mecz w naszym wykonaniu, chyba tylko Firmino mógł trochę irytować niedokładnością. Piękne pożegnanie Robertsona przez publiczność na Anfield, VVD z Gomezem nie do przejścia, Salah i Mane w formie, do tego dwóch walczaków którzy zamurowali środek pola czyli Millie i Hendo, no i nasze perełki na bokach obrony. Jak ja się cieszę, że żyje w takich czasach że mogę oglądać ten zespół, najlepsi w Anglii, najlepsi w Europie, najlepsi na świecie! YNWA!
caharin7 02.01.2020 22:54 #
Bardzo dobry mecz Vvd i Hendo
BigAnfield 02.01.2020 22:55 #
Spokojne 3pkt. 30 sekund dla Elliotta to troche jak niesmaczny żart. Spokojnie mogl wejść na boisko zaraz po Origim i dostac 10-12 min.
Mimo wszystko wygrana przy najmniejszym nakladzie sil.
No to czekamy na Carlo.
psk100 02.01.2020 22:55 #
Jedynie co mi się nie podoba od dłuższego czasu to to, że Klopp przy tak napiętym terminarzu gra ciągle jednym składem. Zajeżdża chłopaków zamiast dać pograć innym i nawet zmiany są robione na sam koniec mimo że kontroluje w pełni mecz. Ciężko jest przyciągnąć zawodnika skoro wie, że nawet z ławki nie wejdzie. Tego zachowania trenera nie rozumiem.
Hasan 02.01.2020 22:55 #
Ciężko powiedzieć, który Hendo był lepszy,czy ten z pola czy ten na bramce :)
Jedi13 02.01.2020 22:56 #
Wijnaldum dla mnie MOTM. Gość jest w każdym meczu cichym bohaterem.
HyppiaYNWA 02.01.2020 22:58 #
psk100

Myślę że Klopp wie co robi. Widzi że ta 11stka jest w gazie, widzi jaką mamy przewagę punktową, myślę że Klopp robi właśnie to co powinien, czyli zamyka szanse innym drużyną na mistrza jak najwcześniej się da. Im wcześniej zostaniemy mistrzem, tym więcej pograją rezerwowi. Dla mnie najważniejszy jest tytuł, a to czy rezerwowi pograją to drugorzędna sprawa. Przypieczętować jak najszybciej i skupić się na Lidze Mistrzów.

@ biganfield i psk

Nie zart,bo jakby Mcburnie trafil to inaczej bys inaczej mowil,ze czemu zdjal Salaha jak teraz nie ma kto strzelic.

Co do zajezdzania,to niby jak, skoro nastepny mecz jest za 9 dni a potem nastepny za 7. Przeciez w niedziele to wyjdziemy 3/4 juniorami + Origi,Milner i Lallana. Moze Hendo z Philipsem na srodku,zeby Van den Berg nie musial zagrac.
Pabloitto 02.01.2020 23:00 #
Klopp może obawia sie reakcji na szybszą zmianę niektórych zawodników, może niektórzy zle by to znieśli, nie wiem, bo to trudno zrozumieć czasem, że tak długo trzyma naszych asów.
lukigerrard 02.01.2020 23:03 #
A mnie cieszy najbardziej jeden fakt. Taki, że w ostatnich 5 meczach ligowych nie straciliśmy żadnej bramki. Natomiast w ostatnich 8 meczach, patrząc na wszystkie rozgrywki straciliśmy tylko jedną bramkę (oczywiście nie licząc meczu z AV). Poprawę widać gołym okiem, a przecież wiemy, że przez pierwszą część sezonu ligowego ofensywa ratowała defensywę. Piękna sprawa!
psk100 02.01.2020 23:03 #
HyppiaYNWA - w tym co mówisz też jakiś sens jest, ale na pewno zgodzisz się ze mną że mniany powinien wykorzystywać w pełni i dużo wcześniej skoro prowadzi się pewnie.
michj 02.01.2020 23:04 #
Gomez ściana. Szkoda ze tak mało czasu dla Elliotta
HyppiaYNWA 02.01.2020 23:05 #
psk100

Ten klub mnie już nauczył że 2-0 to nie jest pewne prowadzenie, 3-0 czasami też nie wystarczało :D
psk100 02.01.2020 23:07 #
HyppiaYNWA - ja też się tego z tym klubem nauczyłem, że gra się do końca, bo wszystko się może zdarzyć.
RedFan1892 02.01.2020 23:08 #
Piękny mecz w naszym wykonaniu. Na zero z tyłu, spokój w grze kocham to. YNWA!!!
Kijoraptor 02.01.2020 23:09 #
Mamy zero straconych bramek w lidze od meczu z Evertonem od czasu kiedy teściowa kupiła mi oryginalną koszulkę Liverpoolu z nr 8, Wróbel. Chwała teściowej. :)
aborur 02.01.2020 23:15 #
3 oczka sa i pozamiatane ;)) YNWA
VII 02.01.2020 23:25 #
No i gładko, elegancko, cały mecz kontrolowany tak jak w Chelsea Mourinho. Ile bramek strzelamy i czy Salah zdobędzie króla strzelców...to wywalone. Najważniejsze że defensywa pracuje, a i ofensywni znakomicie wspomagają. Jednym słowem maszynka.
Aż mnie śmieszą te opinie kibiców pozostałych drużyn "Że drużyny Kloppa w styczniu..." , "Że zajeżdżą się tempem...", "Że Liga Mistrzów jeszcze..." itd. Żeby nie było że będzie odwrotnie tzn. przejdziemy jak burza i pobijemy sukces Arsenalu.

everlast FA Cup to nie jest byle jaki puchar pokroju tych przedsezonowych turniejów. To najstarsze rozgrywki, a gramy w nich z nie byle kim. Więc nie mów, że Jurgen pójdzie po najniższej llini oporu i wystawi juniorów. To by się równało z noworocznym prezentem dla "Somsiada". Rozumiem że mamy parcie jak po tabletkach przeczyszczających na jeden puchar, ale są jeszcze inne dzbanki i na tym konkretnym świat się nie kończy. Zdobyliśmy KMŚ, niby nieznaczący puchar. A jak fajnie prezentuje się ta dodatkowa cyferka i symbol na ścianie sławy.
Liverbird1979 02.01.2020 23:26 #
Poezja. Zabrali jak swoje kolejne 3 pkt.
masterkik 02.01.2020 23:27 #
Oszczędzać zawodników można na 2 sposoby:
1 - dawać im mniej minut do grania
2 - luzować tempo meczu

Jurgen stawia na opcję nr 2.

Trochę szkoda, bo nie wprowadzamy młodych, ale może faktycznie jak sobie zapewnimy mistrza 5 kolejek przed końcem to młodzi zagrają dużo minut.
DolasLFC 02.01.2020 23:30 #
A mnie się wydaje ze Klopik da szanse młodym w.momencie gdzie będzie tytuł na wyciągnięcie ręki a przyjdą słabsze mecze.. Może to nasi zdolni rezerwowi przypieczetuja nasz TYTUŁ
Fresh88 02.01.2020 23:33 #
Świetne wejście Harveya Elliota. Od razu wkomponował się w styl gry i napędzał akcje Liverpoolu. Oby tak dalej i będzie z niego pociecha.
madman99 02.01.2020 23:39 #
dzisiaj młodzi nie pograli bo wygląda na to, że z evertonem dostaną 90 minut, w zasadzie większość naszych jakościowych rezerwowych jest w tej chwili kontuzjowana więc wygląda na to, że zagramy juniorami + Origi,Adam,Milner ale może chociaż na ławce będzie ogień. Co do meczu cieszy kolejne czyste konto i trudno tej serii nie powiązać z wejściem Gomeza do składu na plus dziś też Hendo, VVD i Salah. Cóż niech ten piękny sen trwa dalej, stawiam że będzie trwał jeszcze ze 2-3 lata.
VII 02.01.2020 23:40 #
DolasLFC Liga Mistrzów pokaże co Jurgen będzie musiał zrobić. Ale mięliśmy okazję już trochę go poznać i na pewno nie jest to gość który będzie rozmieniał drobne na piwo. Już teraz media i eksperci z całego świata przyrównują nas do niepokonanego Arsenalu. Możliwe że Klopp będzie chciał coś udowodnić i raczej nie będzie ściągał nogi z gazu. Za to będziemy pewnie oglądać mecze takie jak wiele na początku sezonu. Czyli 1/2:0 do przerwy i po przerwie tryb ekonomicznego spalania. W tamtym roku do końca graliśmy na dwa fronty i jakoś daliśmy radę, to czemu teraz miałoby być inaczej.
wanted_jz 02.01.2020 23:58 #
A rywali dupa boli że.My wciąż po swoje :)
everlast 03.01.2020 00:05 #
VII
FA cup to najstarszy puchar,ale mamy 12 zdrowych seniorow. Wiec co uwazasz,ze jest wazniejsze FA cup,gdzie to dopiero 3 runda czy jednak zdrowie i mistrzostwo?
Adrian - Williams,Hoever,Philips, Larouci, Milner,Lallana,Jones, Minamino, Origi ,Elliot. Chyba,ze sie Shaqiri wyleczy to Milner zagra na lewej obronie. Stawiam na taki sklad.
Zalewsky 03.01.2020 00:07 #
@HyppiaYNWA
Jak zawsze w punkt i dokładnie tak samo myślę! :)
Zawsze zbierasz tyle łapeczek pod komentarzem, jak ty to robisz?

Martwi jedynie długa lista kontuzjowanych. I z tygodnia na tydzień ona się powiększa.
everlast 03.01.2020 00:09 #
albo Brewster jest zdrowy,to zagra a Milner na obronie
Klopp12 03.01.2020 00:10 #
Brewster się leczy jeszcze.
Klopp12 03.01.2020 00:11 #
W dzisiejszym spotkaniu Liverpool zanotował 969 podań. To więcej niż jakikolwiek inny zespół w erze Premier League.

Virgil van Dijk był adresatem 141 zagrań.
HyppiaYNWA 03.01.2020 00:35 #
Zalewsky

Nie mam pojęcia, głupi ma szczęście chyba, YNWA!
LFC1995 03.01.2020 03:07 #
Klopp12 napisał o 00:11:
Manchester City przeciwko Chelsea zanotował przeszlo 1 tys podań, komentatorzy wspominali o tym :) gdyby do konca meczu bylo +5/10 min, rekord zostal by pobity
BigAnfield 03.01.2020 12:38 #
everlast
Idąc Twoim tokiem to wogole nie robmy zmian, bo mogą nam strzelic nawet w doliczonym.
To po co jest ta ławka, skoro mozna caly sezon przejechac 13 zawodnikami?
W tym sezonie gramy tak wyrachowany futbol, ze ktokolwiek pojawia sie na murawie z ławki, to zbytnio roznicy nie widac.
A 30 sekund przy prowadzeniu 2:0 to nie jest miłe dla zawodnika.

Gakpo: Nie takiego wyniku oczekiwaliśmy  (2)
27.04.2024 16:33, Loku64, Liverpoolfc.com