05.05.2024
17:30

Osób online 1395

The Reds wygrywają 1:0 w derbach

Druga odsłona meczu trzeciej rundy Pucharu Anglii rozgrywana była na równie dużej intensywności. Po raz kolejny gracze z czerwonej części Liverpoolu pokazali swoim sąsiadom ich miejsce w szeregu wygrywając 1:0.

Fenomenalną bramkę dla gospodarzy strzelił młody Curtis Jones w 71. minucie spotkania po asyście Origiego. Na plac gry po przerwie weszli Alex Oxlade-Chamberlain w 70. minucie i Rhian Brewster w 79. minucie meczu.

Komentarze (56)

Klopp12 05.01.2020 19:05 #
„W Liverpoolu są dwie wielkie drużyny: Liverpool i jego rezerwy.”
Niezmiennie Panie Shankly. Niezmiennie
paranormalnY 05.01.2020 19:06 #
Jak to leciało...w Liverpoolu są dwie dobre drużyny. Liverpool i jego rezerwy ?
kadam 05.01.2020 19:06 #
"..In my time at Liverpool, we always said we had the best two teams on Merseyside - Liverpool and Liverpool Reserves."
FankaLFC 05.01.2020 19:06 #
Pasuje jak nigdy! :D
Klopp12 05.01.2020 19:06 #
Brawo drużyna! czy to młody, czy to stary tutaj każdy zapierdziela, że aż miło. Co Klopp stworzył ze ekipę, to jest niewyobrażalne. Everton już chyba z nami nigdy nie wygra ;d to teraz tylko czekać na losowanie i mkniemy po potrójną koronę! piękne czasy nastały dla nas, kibiców.
Tommyy 05.01.2020 19:08 #
Niektórzy całe życie nie strzelają takiej bramki , a młody zdobył ją jaką debiutancką i decydującą w derbach.

Entuzjazm młodych prawie rozsadził Anfield. Brawo Panowie!
madman99 05.01.2020 19:08 #
Bill Shankly miał racje mówiąc, żę dwa najlepsze zespoły na Merseyside to Liverpool oraz Rezerwy Liverpoolu. Dzisiaj młodziki dali lekcje futbolu piłkarzom Evertonu, świetny pressing przez cały mecz i wielkie zaangażowanie, takie zwycięstwo cieszy bardziej niż 4:0 pierwszym składem. Widać było, że Klopp aż pękał z dumy. Brawo.
Esz 05.01.2020 19:09 #
Panie Jones czapki z głów coś czuję że kolejny czerwony wychowanek zwojuje Anfield <3
radoLFC 05.01.2020 19:09 #
O matko, co za zwycięstwo, aż łezka się w oku kręciła jak puszczali powtórki tego ciasteczka, a trybuny ryczały Liverpool, Liverpool!
Aklerua 05.01.2020 19:09 #
Ależ mamy kilku niezłych młodych
BiałyWilk 05.01.2020 19:10 #
Każdy z tych młodych zasłużył dziś na tytuł gracza meczu. Aż czułem współczucie dla fanów Evertonu, których zespół został kompletnie upokorzony.
VII 05.01.2020 19:10 #
No i jak tam somsiady kochane, podobało się w morde jeża? :D
Po takim oknie to tylko szyby wymieniać.

PiTeRo 05.01.2020 19:10 #
Muszę przyznać, że nie doceniłem Evertonu. Nie wiedziałem, że można być aż tak frajerskim klubem.
cezarkop 05.01.2020 19:11 #
Widzisz Jurgen Jednak da się wygrać z młodymi,więcej wiary w tych chłopaków i będzie kim rotować w lidze.
Scofield1111 05.01.2020 19:13 #
Jurgen to pokerzysta ;) druga połowa w wykonaniu naszej młodzieży majstersztyk- wyrachowanie i wspaniały gol
caharin7 05.01.2020 19:13 #
Bramka cudo, ale to Adrian trzymał nas w grze, 2 połowa zdecydowanie dla nas presing niesamowity,Kloop co wystawi tym zwycięża brawo
alkoholik_lfc 05.01.2020 19:14 #
I kursik 3.1 wszedł:)
Kartas 05.01.2020 19:15 #
Jestem ogromnie szczęśliwy. To jest wspaniałe zwycięstwo nad podstawowym składem Evertonu. Williams to już według mnie zmiennik TAA. Nie potrzebujemy wystawiać na PO Gomeza, tylko zawodników którzy naturalnie grają na tej pozycji. Kto wie może doczeka ligowego debiutu już w tym sezonie? Jones kolejna perełka do oszlifowania do tego 16 letni Elliot. Natomiast w odwodzie jest jeszcze kilku ciekawych zawodników. Jestem dosyć spokojny o przyszłość a i chciałbym pojedynczych szans dla chłopaków jeszcze w tym sezonie w lidze. Choćby na kilka minut przy dobrym wyniku w końcówce. Jestem mega dumny i wzruszony, że chłopacy tak się zaprezentowali i że Anfield dzisiaj niosło niczym wiatr pod narty skoczków narciarskich ;)
Jedi13 05.01.2020 19:16 #
Mi dzisiaj bardzo podobał się Lallana, który przejął obowiązki Wijnalduma. Chirivella bardzo dobrze spisał się w roli Hendersona. Młodzież na plus, ale na taki bardzo duży. Nawet Phillips dał radę z małą pomocą Adriana. Minamino starał się. Stać go na więcej. Ogólnie jestem dumny. YNWA
AndyStary 05.01.2020 19:16 #
brama cudo Coutinho takiej nie ustrzelił, a to jego pozycja
Blanco29 05.01.2020 19:16 #
I po co nam transfery ma ławkę? Jak taki Jones , Eliot, Wiliams, Chiravela mogliby zaczynać grać końcówki spotkań. Piękna walka młodych, Lalana dziś jak profesor
19SG90 05.01.2020 19:17 #
Szapo ba panowie!!! YNWA
Tomir 05.01.2020 19:20 #
Wystawiając ten skład Jurgen nie odpuścił pucharu. On wierzy w tych chłopaków i jak widać zaufanie procentuje :)
sc0user 05.01.2020 19:23 #
było tylko 4 razy to daje piąty

W LIWERPULU SOM TYLKO DWIE WIELKIE DRÓRZYNY: LIWERPUL I RESERFY LIWERPULU.
dmn 05.01.2020 19:25 #
Ależ ta bramka Curtisa zbuduje. Miny chłopaków po meczu jak przybijali z nim piątki bezcenne. Już dawno tak dobrze się nie bawiłem na meczu oglądając jak te dzieciaki dziś jeździły na tyłkach. Lata 20 całkowicie dla Liverpool Football Club!!! :D
micer221 05.01.2020 19:25 #
W Liverpoolu są dwie świetne drużyny : Liverpool i jego rezerwy. Tak dla przypomnienia
sc0user 05.01.2020 19:26 #
W Liverpoolu są dwie wielkie drużyny: Liverpool i jego rezerwy !!!!!!!!!!!!!
Klopp12 05.01.2020 19:28 #
W Liverpoolu nie ma drużyn, są tylko kosmici z LFC.
VII 05.01.2020 19:29 #
Czytałem ostatnio sporo waszych komentarzy na forum i stronie, że jak Ancelotti do nich przyszedł to zrobią się mocni i będziemy mieć z nimi problemy..Błąd, oni nigdy nie będą mocni skoro to jest ten sam Everton który od tak wielu lat przyjeżdża na Anfield żeby oddać punkty i ewentualnie liczyć że może kiedyś się uda. Już pomijam fakt że ich najmocniejszy garnitur przy znacznie uszczuplonym kalendarzu nie był w stanie poradzić sobie z naszą młodzieżówką. Oni nie mają ani jaj, ani mentalności. Jak zdobyliśmy bramkę to przez ostatnie 18 minut powinni nas zamknąć we własnym polu karnym i katować wrzutka za wrzutką. Tymczasem ich środkowy obrońca wymienia piłki z bramkarzem przy stanie 1:0 na 5 minut przed końcem meczu. Kiedy przychodził do nas Klopp wiadomo co miał do dyspozycji. Ale już w ciągu pierwszego tygodnia pracy potrafił przestawić drużynę, że ta w debiutanckim meczu z Kogutami zaczęła grać z jajem. W Evertonie wszystko jest po staremu i to bez znaczenia kto tam siedzi na ławce, efekt jest taki sam. Całej drużynie z dnia na dzień jaja nie urosną. Tam potrzeba lat ewolucji.
ircek 05.01.2020 19:29 #
Bałem się, że chłopaki nie podołają kondycyjnie w drugiej połowie. A tu niespodzianka , to Everton nie podołał :D Pełna dominacja w drugiej odsłonie! Chłopaki pokazali na co ich stać. Jedynym minusem tego spotkania jest kontuzja Jamesa,oby nic poważnego.
micer221 05.01.2020 19:32 #
W Liverpoolu są dwie świetne drużyny : Liverpool i jego rezerwy! Zapamiętali?
ynwa19 05.01.2020 19:33 #
Brawo,brawo i jeszcze raz brawo!
MOTM:cała drużyna+Jorguś.

Siły główne odpoczęły,zaplecze pokazało się z dobrej strony no i "somsiad" pokonany.

Piękna niedziela-:)
sc0user 05.01.2020 19:36 #
Es gibt zwei großartige Mannschaften in Liverpool: Liverpool und seine Reserven !!!

U Liverpoolu postoje dvije sjajne momčadi: Liverpool i njegove rezerve
!!!

V Liverpoolu jsou dva skvělé týmy: Liverpool a jeho rezervy !!!

Il y a deux grandes équipes à Liverpool: Liverpool et ses réserves

Υπάρχουν δύο μεγάλες ομάδες στο Λίβερπουλ: το Λίβερπουλ και τα αποθεματικά του

Hay dos grandes equipos en Liverpool: Liverpool y sus reservas.

@VII
Zobaczymy za sezon, dwa co będzie robił Everton.
Myślę, że będzie o klasę wyżej niż teraz jest.
Nie oczekujmy, że Ancelotti cokolwiek zmienił w tydzień.
ynwa19 05.01.2020 19:39 #
Liverpool mo dwa gryfne manszafty,tyn piyrwszy i tyn drugi-:)
Kijoraptor 05.01.2020 19:43 #
Pierwsza połowa świetna w wykonaniu Adriana, druga w wykonaniu pozostałych 10 graczy. Świetnie się pokazali młodzi, Laurouci mi zaimponował, Eliott super, Curtis piękna bramka. Brawo brawo brawo. Cieszy powrót Oxa.
micer221 05.01.2020 19:47 #
@sc0user
Ywrezer ogej i loopreviL : ynyżurd enteiwś eiwd ąs uloopreviL W
Kijoraptor 05.01.2020 19:48 #
Szczęśliwego nowego roku Everton. Wróbel miał koszulkę od teściowej to na 0 z tyłu gramy. Pamiętajcie.
Czarodziej 05.01.2020 19:54 #
#Neverton
Agape 05.01.2020 19:55 #
Gracz meczu Neco Williams. Ten chłopak mnie zadziwia ma świetnie ułożona nogę plus w grze kombinacyjnej zaczyna się poprawiać. Curtis mimo iż strzelił gola to w mojej opinii strasznie spowalnial grę. Myślę że powinniśmy skończyć z pierdoleniem o potrzebie zakupu bocznego obrońcy w razie kontuzji Robbo lub Arnolda gdyż rosną nam naprawdę swietni młodzi którzy się spinaja ponieważ mają realne szanse na grę. Elliot ma dobrą kontrole piłki lecz brak mu ciągu na bramkę ale ma czas w końcu ma dopiero 16lat aż strach pomyśleć jakim będzie grajkiem jak Salah odejdzie i Klopp postawi na niego. Oby to w przyszłości nastąpiło.
VII 05.01.2020 20:04 #
NikitaKonarrov Nie chodzi o oczekiwania i jakąś nagłą zmianę koncepcji gry, a o wolę walki i chęć pokazania czegoś więcej niż tylko spuszczonego łba po ostatnim gwizdku sędziego. Jak można przegrać z nastolatkami, którzy praktycznie nie zasmakowali jeszcze gry w Premier League. Nie wiem co będzie za rok czy dwa, ale wiem że obejmując taką drużynę Ancelotti wpie***lił się w szambo po uszy i zaczyna robić przysiady. Tam potrzeba naprawdę sporo kasy i przede wszystkim czasu, a patrząc po tempie przetasowań na stanowisku managerskim tego drugiego może nie być tak dużo. Podjął się bardzo trudnego zadania, ratowania topielca.
BigAnfield 05.01.2020 20:13 #
W cacao cup wystąpił trzeci garnitur. Dzis drugi, pomieszany z trzecim. Roznicą miedzy tamtym 0:5 z Villą, a dzisiejszym 1:0 jest facet przy linii. To nie był glupi pomysl ze strony FA, aby grac dwa mecze dzien po dniu (puchar i KMS). Wystarczyloby, aby Jurgen wsiadl w charter i byl na obu tych meczach. Gralibysmy dalej na czterech frontach ;)

Swoją drogą, to mlody zajebał bramę sezonu. Brawo LFC.
Liverbird1979 05.01.2020 20:33 #
Ja dzisiaj wyróżniłem Lallanę za dojrzałą grę i zaangarzowanie przez całe 93 minuty. Jons piękna bramka śmiem twierdzić że już piękniejszej w swojej karierze nie zdobędzie:-). Jednak to Adrian utrzymał nas w grze ponieważ po 1 połowie mogli nas podkładać jak AV. Druga połowa czapi z głów dla młodzieży.
jajim 05.01.2020 20:39 #
Jeśli nadal będziemy mieć takie "szczęście" do kontuzji, to te dzieciaki które grały dziś będą musiały dociągnąć nam sezon do końca. Z drugiej strony, po tym co dziś zaprezentowali, jestem spokojny ;)
Do tego jeszcze Jones, taaaaki gol, w taaaakim meczu :D
użytkownik zablokowany 05.01.2020 20:44 #
Dla mnie wszyscy grali super Gomez, Williams, Adrian, Jones, Elliott i tak mógłbym wymieniać do końca , no może poza Brewsterem, ale głos oddałem a Lallanę bo co chłop grał po otrzymaniu opaski..., nie zdziwię się że jak odejdzie z LFC i będzie grał w każdym meczu to sobie przypomnimy o tym to był najlepszy angielski piłkarz 2016r, dodatkowo mnie osobiście cieszy to że wrócił OX i zagrał naprawdę z jajem
firo9 05.01.2020 21:18 #
Jakby to powiedział swego czasu kibic Barcy - Panie Klopp, dawaj Pan już ten triplete!! :D
firo9 05.01.2020 21:19 #
@Czarodziej #Neverwinton :D
firo9 05.01.2020 21:29 #
@Caddis trollu nędzny, straciłem przez ciebie pół minuty życia. Zgiń.
romanelli 05.01.2020 22:26 #
No i teraz wiecie dlaczego jurgen nie chcial coutinho z powrotem.. ....odpowiedź brzmi..... ....bo mamy jonesa.

Jurgen gra mlodymi po to zeby wyprowadzić kogos z nich niedługo do pierwszego składu. Zobaczycie i flatwgo nie robi transferow za biliony.
Sprytne nie.
romanelli 05.01.2020 22:32 #
No i Adrian z takimi nogami to w polu by dal rade gdyby przyszedl zamiast Kariusa to mogloby zadzialac w tym nieszczęśliwym finale ligi mistrzow.
RedforDead 05.01.2020 23:00 #
bez przesady, jeden mecz nie oznacza, że nasze rezerwy są mocniejsze, szczegolnie jak jest u nas. Ale zwycięstwo bardzo cieszy. Szkoda też Milnera
everlast 05.01.2020 23:11 #
no to oczywiste,ze 1 mecz nic nie znaczy. Ale z najmocniejszym Evertonem mielismy 57% posiadania i gralismy Heavy metal. Fajnie sie to ogladalo. Jeszcze trzeba wziac pod uwage to,ze jak beda wprowadzani to pojedynczo i beda grac z lepszymi,wiec to tez inaczej i latwiej,
jay7575 06.01.2020 00:30 #
Panowie DERBY NASZE ...cały zespół zagrał pięknie ..dokładnie wszyscy i lepszego początku Nowego Roku sobie nie można wymarzyć!!!!!!!
YNWA
DrKukarioo 06.01.2020 06:43 #
Bardzo podobała mi się zmiana Milnera na młodego Larouci-ego. Genialny Walczak, nawet jak tracił piłkę to doganiał i przeszkadzał i w większości wypadków odbierał piłkę powrotem. Zmiennik dla Robertsona będzie za chwile. Co do Lalany, IMHO, dobrze gral ale ma totalnie rozregulowany celownik, trochę było pare razy czuć ze chce się zareklamować albo po nowy kontrakt albo żeby ktos go zobaczył. A najpiękniejsze rzeczą całego meczu to patrzeć jak cały ewerton łącznie z Ancellotiim oddychają przez usta a nasze dzieciaki przez nos :) ostro ich pod kilem przeciągnęli! Petarda skład.

Shearer: Mo może czuć się pokrzywdzony  (0)
28.04.2024 19:22, B9K, Liverpool Echo