05.05.2024
17:30

Osób online 1408

1:0 do przerwy

Liverpool prowadzi do przerwy z Manchesterem United 1:0. Futbolówka wylądowała w bramce strzeżonej przez Davida de Geę trzykrotnie, ale tylko raz zgodnie z przepisami. Wydarzenia z pierwszej części spotkania mogą napawać optymizmem sympatyków the Reds przed drugą połową.

Podwyższenia wyniku przed przerwą bliski był Sadio Mané, ale Senegalczyk uderzył prosto w bramkarza.

gohan10 19.01.2020 18:20 #
Salah wogóle jest na boisku? Bardzo słaby występ w jego wykonaniu, i brak szczęścia, i nwm czy tak ewidentny był faul virgina
BigAnfield 19.01.2020 18:20 #
Pierwsze 10 min troche niemrawe. Potem juz wszystko jak w scenariuszu. Szkoda spalonego Giniego. Piekna bylaby asysta i cala akcja.
United cos tam poszarpalo na poczatku, a potem taktyka a'la Stoke.
Lovefc76 19.01.2020 18:20 #
No no byłoby już 3:0
Esz 19.01.2020 18:21 #
Początek zacny ale jak United pressuje to zaczynamy mieć problemy ale myślę że w drugiej połowie dołożymy coś od siebie jeszcze :)
caharin7 19.01.2020 18:21 #
Robi dziś bardzo niedokładny, szkoda szansy Mane trzeba jeszcze 2 strzelić i spokój, jak dla mnie Alison powinien szybciej piłkę wybijać
shelby1 19.01.2020 18:21 #
Trzeba dobić tych cieniakow.

Ps. Nigdy więcej streamow. Dali reklamę na hymn co za profanacja! Jeszcze żeby wnenrwic to obraz był, ale głos z reklamy zamiast hymnu :/
kacciq 19.01.2020 18:21 #
Jak zwykle z United nie gramy swojej piłki, dużo strat, bezsensownych zagrań, prostych błędów. Kiepskie wykończenie i pech z niewielkim spalonym Giniego. Ot, zwykły mecz z United. Jeszcze tylko brakuje głupio straconego gola i remisu ;)
radoLFC 19.01.2020 18:21 #
Mane jakiś taki rozkojarzony, a Salahowi ciężko się gra z Shawem na plecach, no i ta dziura w środku pola. Jest co poprawiać więc do dzieła!
PiotrGos 19.01.2020 18:21 #
Wijnaldum póki co gracz meczu :)
YNWA
YNWA
poprzerwie2 19.01.2020 18:21 #
Ogolem tak jak sie spodziewalem, United stawia czynny opor, obydwie bramki nie uznane prawidlowo, troszeczke za malo jestesmy przy pilce ale wydaje mi sie ze taki byl plan na pierwsza polowe, dac im sie wyszumiec a w drugiej ogien, narazie jest ok, bede zadowolony jak to sie skonczy takim wynikiem, najwazniejsze sa 3 punkty
Zalewsky 19.01.2020 18:22 #
Musimy strzelić kolejnego gola, bo pewnie United uda się coś wcisnąć. W ostatnich 10 minutach możemy siąść kondycyjnie. Tempo jest zawrotne
kacciq 19.01.2020 18:22 #
@gohan10

Jak to nie był ewidentny faul to nie wiem co by nim było, złamanie komuś nogi/ręki/karku?
Esz 19.01.2020 18:22 #
A faul Virgila dość dyskusyjny bo jedynie było lekkie przepchniecie ciałem co w pojedynkach w powietrzu jest raczej normą ręce miał w dole więc żadnego łokcia też tam nie bylo więc do rozważania decyzja
poprzerwie2 19.01.2020 18:22 #
kacciq

Dokladnie, tradycyjny mecz z mulami
Kijoraptor 19.01.2020 18:23 #
Salah jest i podaje. Nie ma łatwego życia kiedy na plecach ma gościa, który ściąga go na ziemię przy każdej okazji. Bardziej bym sie czepił Andego, który ma sporo strat i słabych wrzutek.
firo9 19.01.2020 18:23 #
Jazda z tym Varchesterem! I oni jeszcze śmieją narzekać na Var... Dobić, zniszczyć i upokorzyć ten pseudo klubik. Jazda!
oweniasty 19.01.2020 18:25 #
To co damy Fabsa za Oxa na drugą połówkę?
LiveTom 19.01.2020 18:25 #
Szkoda nieuznanych bramek, ale decyzje jak najbardziej prawidłowe. Musimy dalej ich cisnąć.
Lovefc76 19.01.2020 18:25 #
Salah nie miał może jakieś swojej akcji, ale jak dzisiaj gość pracuje w defensywie to szacun. Te powroty i walka o odbiór piłki w naszym polu karnym. Poza tym ładne podania do kolegów na akcje bramkowe. Widać, że Mo gra dzisiaj bardziej dla zespołu a nie pod siebie. Nie rozumiem jak można skomentować gdzie jest dzisiaj Salah.
poprzerwie2 19.01.2020 18:26 #
Zalewsky

Tempo zawrotne, eee tam. My lecimy jak narazie na 2, maks 3 biegu. Jak podkrecimy tempo dopiero to zauwazysz, jak dla mnie gramy spokojnie
adamne 19.01.2020 18:30 #
Niech strzelą jeszcze przynajmniej jedną bo jest nerwowo. Sporo strat, niedokładności, złych decyzji. Niby muły za wiele nie tworzą, ale jedną sytuację mieli taką że jakby Pereira miał większą stopę to by był remis. Wyjdzie takie coś w końcówce i już nie odrobimy.
użytkownik zablokowany 19.01.2020 18:31 #
firo9 leczysz sobie jakies kompleksy takimi wpisami? Dziecinada nic wiecej
Gerrard32 19.01.2020 18:39 #
49' Slah... pudło roku :(