05.05.2024
17:30

Osób online 1241

Prowadzimy 1:0 do przerwy

Piłkarze the Reds po pierwszej połowie wygrywają w wyjazdowym meczu z Wolverhampton 0:1. Autorem jedynej jak dotychczas bramki jest Jordan Henderson. Kolejną asystę w sezonie zaliczył Alexander-Arnold dostarczając piłkę do swojego kapitana w 8. minucie spotkania wykonując rzut rożny.

W 33. minucie w wyniku urazu boisko opuścił najlepszy strzelec Liverpoolu Sadio Mane, a w jego miejsce na boisku zameldował się nowy zawodnik zespołu z miasta Beatlesów Takumi Minamino.

Komentarze (16)

JarJar 23.01.2020 21:51 #
Salahowi by się przydał snickers.
PiotrGos 23.01.2020 21:51 #
Mohamed Salah, piękna akcja indywidualna ! Salah, Salah ! Salah ! Salah do Minaminooo - GOOOOOOOL 2:0 !!!! Piękna akcja Liverpoolu ! Pierwszy gol Minamino w barwach Liverpoolu !

Redbeatle 23.01.2020 21:52 #
Uhhh ciężki mecz. Trzeba strzelić jeszcze przynajmniej jedną bramkę, bo może być ciężko. Oby Sadio nic poważnego, bo minamino narazie niemrawo. A Traore nas tak dyma swoimi dryblingami że nie mam pytań
firo9 23.01.2020 21:53 #
Jest nieźle, Minamino fajnie się ustawia i wychodzi do gry, będą z niego ludzie :D Na początku podobał mi się Ox, dużo podań z pierwszej piłki i gra do przodu, z czasem spuchł trochę. Motm Virgil póki co :)
redartur76 23.01.2020 21:53 #
JarJar
I to taki zajebisty snickers. Gwiazdorzy na maksa. Przestał grać zespołowo. Zaczyna mnie irytować ten gość.
stone88 23.01.2020 21:57 #
Salah ma większe ego niż afro
Bardzo słabe zachowanie.
BigAnfield 23.01.2020 21:57 #
No i wypada nam jedna armata na kilka meczów. Szkoda chlopaka.
Nahorny odpuscil sobie Seville, to teraz będzie przez pół roku wiercil przepchniecie Virgil przez Sterlinga, ktore dla mnie bylo oczywistym faulem.
Po 3pkt.
alkoholik_lfc 23.01.2020 21:57 #
Tak gwiazdorzy, ze Mane wolał zejść
peterkovic 23.01.2020 21:57 #
+1 co do gry Salaha. Już kilka meczów z rzędu, gdzie mógł przyczynić się do zdobycia bramki kończącym podaniem, a wybrał jak wybrał...
VII 23.01.2020 21:58 #
Jak to możliwe że taki gość jak Mo potrafi zdobywać bramki z ostrych kątów przy opiece obrońców, a mają piłkę wyłożoną jak na patelni wprost przed bramką nie jest w stanie wykorzystać szansy. Wydaje się że skoro wykańcza mega trudne sytuacje, to takie sety powinien trafiać z zamkniętymi oczami.

Btw. Mo powinien dostać trochę odpoczynku na ławce, a w jego miejsce powinien wejść Origi. Bo przy tylu sytuacjach na bank by coś ustrzelił. Ale znając życie Klopp pewnie zrobi zmianę dopiero w 75 lub 80 minucie.
Kijoraptor 23.01.2020 21:59 #
Ileż to już słyszeliśmy narzekań na Salaha. Tylko on zły, tylko on niedobry, tylko on beznadziejny. Rzygać się chce.
Póki co tylko on ma sytuację z gry, Sadio niestety zszedł, a Firo też nie porywa. Wszedł Minamimo, ale widać, że troszkę za szybko i nie potrafi się odnaleźć. Na pewno będzie przydatny, musi się po prostu ograć z zespołem.
użytkownik zablokowany 23.01.2020 21:59 #