05.05.2024
17:30

Osób online 813

The Reds prowadzą do przerwy 2:0

Liverpool prowadzi zasłużenie do przerwy 2:0 za sprawą goli Trenta Alexandra-Arnolda 23. minucie spotkania, Orły w samej końcówce straciły gola po strzale Salaha w 44. minucie.

Komentarze (29)

LiveTom 24.06.2020 22:05 #
Szanowna redakcjo CANAL+, czy za każdym pieprzonym razem kiedy gramy z Crystal Palace musicie wspominać to nieszczęsne 3-3? I to jako mecz, który rzekomo pozbawił nas mistrzostwa, choć jak wiadomo nawet zwycięstwo w tym meczu by nam go nie dało.
navyblue 24.06.2020 22:10 #
Dokładnie. Też mnie to rozwala. Zwycięstwo w tym meczu by nam dało cokolwiek jak byśmy wygrali 8-10:0 z Palace co było wtedy niemożliwie. Mistrzostwo zostało przegrane z Chelsea. A wystarczył wtedy z The Bluee remis.
DaveLFC 24.06.2020 22:06 #
Wijnaldum out, Keita in. Reszta jak dla mnie bez zastrzeżeń i drugie 45 minut spokojnie dotrwać do końca po 3 punkty.
Aklerua 24.06.2020 22:09 #
Nie dotrwać, liczę na koronę króla strzelców dla Mo, iść po kolejne gole
DaveLFC 24.06.2020 22:09 #
Jedno nie wyklucza drugiego. :)
Kijoraptor 24.06.2020 22:06 #
To Steven Gerrard też gra w tym meczu ??
StarLess 24.06.2020 22:06 #
A z Evertonem tak sie grac nie dalo? :D Wrocil wielki Liverpool :)
redartur76 24.06.2020 22:07 #
Gra i wynik super. Wracamy na właściwe tory ale Atkinson i obsługa varu to jakaś pomyłka. Jak długo to jeszcze potrwa żeby takie sieroty sędziowały w PL? Żenada na cały świat
firo9 24.06.2020 22:07 #
Tak grają mistrzowie :)
Aklerua 24.06.2020 22:08 #
Kocham Mo, 43 min piachu i kończy z golem
ynwa19 24.06.2020 22:08 #
I nieźle to wygląda-:)
Osobiście mam satysfakcję ponieważ pisałem,że Mo coś strzeli i jest.
Piękna bramka Trenta.
Poproszę o kolejne 2 gole

PS Gini mógł znów wpisać się na listę strzelców ale celność szwankuje
mrskee 24.06.2020 22:08 #
Piękny wolny Trenta
adamne 24.06.2020 22:12 #
Szkoda że tego następnego nie dali mu też strzelać.
DaveLFC 24.06.2020 22:15 #
@adamne Fabinho był sfaulowany toteż chciał spróbować. Ten uśmiech po niecelnym strzale, gdy już wiedział, że następnym razem tylko Trent. :D
caharin7 24.06.2020 22:09 #
Brawo, jeszcze 2 i git. Ten niby sędzia i cały Var niech idą w cholerne, karny powinien być jak złoto
Liverbird1979 24.06.2020 22:09 #
Idziemy po swoje. Pełna kontrola. Jeszcze jedna i Keita, Eliot powinni wejść na boisko.
Pabloitto 24.06.2020 22:10 #
Totalna dominacja. Cudne podanie Fabinho, prawdziwe ciasteczko i super bramka Trenta. Czekam na kolejne cudeńka w drugiej połowie.
adamne 24.06.2020 22:10 #
3 dni minęły i Liverpool odmieniony, chociaż nadal mam zastrzeżenia do celności strzałów (szczególnie do Giniego). Gdyby nie to i sędzia patałach to mogłoby być wyżej. Ale przynajmniej te strzały są.
Salah dość niewidoczny przez większość czasu, nie wyszedł mu ten lob z daleka, ale jak przyszło co do czego to zrobił swoje.
Oby druga połowa była na tym samym poziomie (co najmniej).
DaveLFC 24.06.2020 22:12 #
Odrobił. ;)
cezarkop 24.06.2020 22:11 #
Takiego meczu oczekiwałem,brakuje mam szczęścia i lepszego składu sędziowskiego ale walić to damy sobie radę sami. Czekam na naszą młodzież.
Emcin2309 24.06.2020 22:12 #
Bardzo dobra gra do przerwy. Nie ma praktycznie nic do zarzucenia poza skutecznością Giniego i hendo
DaveLFC 24.06.2020 22:13 #
Ale kapitana to Ty szanuj.
ynwa19 24.06.2020 22:12 #
Jaś Fasola to tej ręki nie odgwizdałłby nawet wtedy kiedy Cahill zeznałby pod przysięgą,że w ten sposób zagrał!
BigAnfield 24.06.2020 22:13 #
Mecz bez zrobienia wałka z udzialem Liverpoolu, to mecz stracony.

Z poważaniem
Martin Atkinson
navyblue 24.06.2020 22:13 #
Ciekawe gdzie te płaczki z meczu z Eve gdzie każdy wiedział, że wtedy kilka okololicznosci spowodowało, że wyglądało to jak wyglądało.

Co do meczu to liczę na jeszcze z szybkie 2 gole i wpuszczenie ze dwóch młodych. Choć źle nie jest bo do meczu z City jeszcze tydzień.
Zalewsky 24.06.2020 22:14 #
To co gra dzisiaj nasza para stoperów Gomez - van Dijk to czysta poezja!
DaveLFC 24.06.2020 22:16 #
@Zalewsky jeden babol Gomeza, ale na szczęście nic z tego nie wyszło.
Nodramawegotlallana 24.06.2020 22:14 #