CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1559

Klopp: Wielki krok naprzód naszego klubu


Jürgen Klopp nie może się doczekać, kiedy będzie mógł z bliska oglądać poczynania największych talentów Liverpoolu z drużyn młodzieżowych, po tym jak klub, przeniósł się z Melwood do AXA Training Centre.

Nowoczesny kompleks zlokalizowany w Kirkby został oficjalnie otwarty.

- To ważne, absolutnie ważne - powiedział niemiecki menadżer.

- Słuchajcie, jestem typem trenera, który chce być naprawdę zintegrowany z tymi wszystkimi chłopakami. Chcę zdobywać informacje na ich temat, oglądać ich postępy w trakcie treningów, a także dać możliwość ich trenerom, obserwować nasze zajęcia.

- To żaden kłopot! W klubie nie mamy przed sobą tajemnic, więc jeśli ktoś chce zobaczyć sesję pierwszego zespołu, zapraszamy.

- Wciąż mamy przed sobą mnóstwo do zrobienia. Oczywiście chciałbym w idealnym świecie oglądać codziennie treningi chłopców z U-12, U-13, U-14, U-15, by jak najwięcej się o nich dowiedzieć, lecz z praktycznego punktu widzenia to oczywiście niemożliwe. Mam nadzieję, że sporą część tych chłopaków spotkam kiedyś na treningu pierwszej drużyny.

- Wspólna baza treningowa znacznie ułatwi wiele spraw. Relacje z Akademią będą jeszcze bliższe, a to świetna przesłanka na przyszłość - podsumował boss.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

opiekacz 17.11.2020 16:07 #
Wielki krok w kierunku rozwoju młodych talentów. Samo to, że w każdej chwili Klopp, Lijnders czy Kravetz będą mogli podejść żeby zobaczyć danego zawodnika w akcji będzie świetne. Wszyscy korzystają na tym ruchu :)

Pozostałe aktualności

Skład na mecz z Chelsea!  (15)
04.05.2025 16:16, Gall1892, liverpoolfc.com
Chalobah przed meczem z Liverpoolem  (0)
04.05.2025 12:03, FroncQ, chelseafc.com
Slot z nagrodą za Występ Tygodnia  (0)
03.05.2025 23:13, Maja, liverpoolfc.com
Młodzież przegrywa 0:3 w derbach Merseyside  (2)
03.05.2025 21:33, AirCanada, liverpoolfc.com