05.05.2024
17:30

Osób online 1025

Zasłużenie przegrywamy 0:2

Druga połowa w wykonaniu piłkarzy Liverpoolu nie była w żadnym stopniu lepsza od pierwszej. The Reds przegrywa zasłużenie z Atalantą 0:2. Bramki dla drużyny gości zdobywali Josip Ilicić i Robin Gosens. Co gorsza, Liverpool nie zdołał oddać celnego strzału przez cały mecz.

W 9. minucie meczu Gosens groźnie uderzył z ostrego kąta na bramkę Alissona. Brazylijczyk do końca musiał być czujny, gdyby nie jego interwencja to drużyna gości objęłaby prowadzenie.

Po 45. minutach gry Liverpool nie zdołał sobie stworzyć żadnej przyzwoitej okazji pod bramką gości poza strzałem Salaha w samej końcówce. Lepszą drużyną wydawała się być Atalanta. To Włosi stworzyli sobie kilka sytuacji.

Cztery minuty po wznowieniu gry Gomez próbował zaskoczyć Alissona strzałem z dystansu, ale Brazylijczyk pewnie złapał piłkę.

W 60. minucie padła bramka dla Atalanty. Dośrodkowanie w pole karne Papu Gomeza skutecznie wykorzystał Josip Ilicić.

Cztery minuty później ponownie goście wymierzyli celny cios. Przeciwnicy wykorzystali błąd w kryciu Rhysa Williamsa i po zgraniu głową Hateboera do Gosensa, Belg pewnym uderzeniem z bliskiej odległości skierował piłkę do siatki.

Zasłużona porażka the Reds 0:2. Na analizy, komentarze i wywiady zapraszamy później. Pomimo porażki Liverpool utrzymuje fotel lidera grupy D.

Liverpool: Alisson - N. Williams, R. Williams, Matip (85' Minamino), Tsimikas (61' Robertson) - Milner, Wijnaldum (61' Wijnaldum), Jones - Salah (61' Firmino), Origi (61' Jota), Mané

Atalanta: Gollini - Tolói, Romero, Djimsiti - Hateboer, de Roon, Freuler, Pessina (85' Miranchuk), Gosens (75' Mojica) - A. Gómez (70' Zapata), Ilicić

AGJanekYNWA 25.11.2020 21:49 #
Młodzi na obronie bardzo spoko. Wejdzie Minamino, wejdzie Jota i mamy zapewniony awans do 1/8 po 4 kolejkach! YNWA
RedFan1892 25.11.2020 21:49 #
Nie wiem na czym oglądacie mecz, ale mnie strasznie denerwują komentatorzy na Postat Sport Premium 4
Jedi13 25.11.2020 21:51 #
Wg mnie powinien być dostępny kanał bez komentatorów. Ja od dawna oglądam z brytyjczykami albo z amerykanami przy mikrofonach. Polscy komentatorzy to dno.
Jedi13 25.11.2020 21:50 #
Kostas walczak (lubię), Neco taki trochę gamoń (nie przekonuje mnie), Origi na stojąco (wtf) reszta równy poziom czyli nic szczególnego.
cezarkop 25.11.2020 21:50 #
Gramy takie gówno że marskości wątroby można się nabawić,a jak na złość małżonka ma dziś imieniny.
ynwa92 25.11.2020 21:50 #
Pierwsza polowa bez historii, szaro, buro i ponuro ale trudno sie dziwic grajac troche ekserymentalnym skladem
ynwa19 25.11.2020 21:50 #
I połowa się.....odbyła i to tyle!
W drugiej może być tylko lepiej.

Do boju The Reds-:)
Kijoraptor 25.11.2020 21:50 #
Z tej mąki chleba nie będzie, może jakaś czerstwa bułeczka. Prawa strona nie istnieje, Neco chaotyczny, Salah bez sytuacji. W środku nie ma rozegrania, Curtis niewidoczny. Na prawej coś się dzieje, ale też bez szału. Najwięcej pracy piłce dzisiaj ...... Atalanta.
Nodramawegotlallana 25.11.2020 21:50 #
Neco to porażka jak dotąd.
użytkownik zablokowany 25.11.2020 21:51 #
RedFan1892 25.11.2020 21:52 #
Gra trochę nieodpowiedzialnie :(
Jedi13 25.11.2020 21:52 #
Oj zgadzam się. Wygląda jakby brakło mu kondycji, a dodatkowo mam wrażenie że się boi. Taki gamoń, dziamdziak
użytkownik zablokowany 25.11.2020 21:55 #
cezarkop 25.11.2020 21:55 #
Nie gra gorzej od Origiego a przecież to jeszcze nastolatek
caharin7 25.11.2020 21:56 #
Ludzie ten chłopak to ciągle młodzik, cały czas się uczy. Gdzie ma to robić, w meczach szkółki niedzielnej. Dajmy mu czas i szansę
firo9 25.11.2020 21:51 #
Cieszy czyste konto. Gra wygląda średnio, ale główny cel na razie osiągnięty. Z odrobiną szczęścia możemy to wygrać. Najlepszy póki co Milner moim zdaniem, Mo też spoko, najgorzej chyba Origi i Neco
Radbug 25.11.2020 21:51 #
Taka sobie ta pierwsza połowa. Widać, ze gramy rezerwami. Mogą martwić 2 rzeczy:
1. Sędzia puszcza trochę zbyt często drobne faule, a wiemy jak każdy upadek na murawę może się dla nas skończyć
2. Absolutnie każda piłka przy nodze Origiego oznacza stratę po 3 sekundach.

Remis jest dla nas korzystny, więc to na Atalancie jest presja wyniku. W 2 połowie możemy sobie spokojnie kontrować, co umiemy i lubimy robić. Czas, żeby Minamino zamknął usta narzekaczom, którzy ostatnio wyrośli jak grzyby po deszczu
Papa198620 25.11.2020 21:52 #
Nie ma się co dziwić strasznie eksperymentalny skład najsłabszy nico williams całkiem niezły tsimikas aktywnywaleczny dobrze wygląda ale dla mnie jak tylko gra to fenomenalny jest matip czyści wszystko potrafi znakomicie podać diagonalnie niczym van dijk jak by go tylko nie męczyły kontuzje to mamy zajebistego stopera nawet jak będzie remis nic się nie stanie w drugiej połowie zapewne dostanie szanse minamino może wejdzie jota kto wie może wpadnie jakaś bramka :)
BigAnfield 25.11.2020 21:52 #
Gramy dziś w białych?
klosiek 25.11.2020 21:52 #
Jeden "shot off targert" po pierwszych 45minutach to i tak więcej niż się spodziewałem. No nie ma kto wykreować jakieś sytuacji dla mane/salaha. Tsimikas próbuje i chwała mu za to, ale widać, że mimo wszystko liczymy na szybką kontrę i bronienie. Jak wygramy ten mecz 1:0 to będzie bardzo pozytywny rezultat.
caharin7 25.11.2020 21:53 #
Mecz jak mecz, szału nie ma dupy nie urywa. Bardzo dobra obrona Aliego. Zmiany w 2 połowie i jedziemy dalej
użytkownik zablokowany 25.11.2020 21:56 #
adamne 25.11.2020 21:57 #
Przypomina mi się mecz z Atletico z zeszłego sezonu. Przeciwnik gra ostro i fizycznie na pograniczu faulu a sędzia dużo puszcza przez co my nie potrafimy pograć piłką a za długo próbujemy holować zamiast szybciej i celniej wymieniać podania.
Jak zobaczyłem Divocka próbującego pod polem karnym rywala wejść dryblingiem między trzech zawodników Atalanty to mnie śmiech pusty ogarnął.
Zalewsky 25.11.2020 22:00 #
No i tyle sobie Origi pograł. Pewnie niedługo wejdzie Firmino i Jota.
caharin7 25.11.2020 22:12 #
Ewidentnie widać brak rytmu meczowego. Ma chłopak papiery na granie.
Liverbird1979 25.11.2020 22:03 #
Mając jak dotąd komplet pkt. w LM nie ma co się żyłować. Wepchnąć 1 sztukę i z tył na czysto. Faktycznie takie carabao dzisiaj ale mnie to nie dziwi. Dużo ważniejsza jest potyczka z Brighton. Z tej grupy już i tak wyjdziemy.
caharin7 25.11.2020 22:15 #
Dziwny mecz, Atlanta przeważa ale czuję że to my strzelimy i wygramy.
użytkownik zablokowany 25.11.2020 22:23 #
caharin7 25.11.2020 22:24 #
Idę sie zakopać gdzieś
KostasTsimikas 25.11.2020 22:28 #
Beznadzieja !!!
18LBoY92 25.11.2020 22:34 #
zamiast ściągać Kostasa mógł ściągnąć Neco i dać tam Milnera, Minamino do pomocy... Ten mecz przegrał Klopp wystawiajać 10 piłkarzy od 1 minuty...
Jedi13 25.11.2020 22:55 #
Uważam podobnie. Ewentualnie przesunąć Kostasa na drugą stronę. Gorzej niż Neco by nie zagrał.
adamne 25.11.2020 23:15 #
Tsimikasa zostawić na lewej a Robertsona dać na prawą za Neco, on tam czasem grywał jak się zamieniali z Trentem stronami w trakcie meczu i wyglądało to OK.
Postawa Kostasa to był jedyny pozytyw tego meczu i nie mogę zrozumieć dlaczego zszedł on a nie zagubiony Neco.
Zalewsky 25.11.2020 22:53 #
Jurgen pokpił sprawę z tym składem. Miało być zachowawczo, ale wyszło aż nadto. Zamiast spokoju, to znowu trzeba żyłować się za tydzień z Ajaksem.
Magerlfc 25.11.2020 23:16 #
Niby tak, może to tylko kalkulacje, ale jeśli dobrze liczę to wystarczy nam remis w ostatnich 2 meczach do wyjścia z grupy. Wiadomo, że trzeba powalczyć o 1 miejsce, ale jest jak jest. A składem i tak Jurgen by tak samo rotował. Pamiętny mecz z Porto po 5:0 a i tak wyszliśmy dość mocnym w rewanżu.
everlast 25.11.2020 23:23 #
Wezcie sobie policzcie punkty i pisze o żyłowaniu z Ajaxem.
ynwa19 25.11.2020 22:53 #
Zapominamy i za tydzień z Ajaxem wygrywamy.
Nic się tego wieczoru nie kleiło-zdarza się.
Jedi13 25.11.2020 22:53 #
Składy powinny wyjść w odwrotnej kolejności. Teraz znowu trzeba będzie wystawić pierwszy garnitur. Bez sensu. Neco słabiutko bardzo słabiutko. Dobrze, że Mane odpoczął xD
Szynszyl 25.11.2020 22:54 #
Dramat Neco nic nie dał. Zamiast wrzucac wolał wycofac piłkę. 2 rzuty rożne to jest zenada w poprzednim meczu mieliśmy 10+. 0 Celnych strzałów .... Origi przechodził cały mecz 0 walki....
użytkownik zablokowany 25.11.2020 22:54 #
krzycho765 25.11.2020 22:55 #
Klasycznie awans musi się rozstrzygnąć na ostatnich meczach. W lm
lfcproud23 25.11.2020 22:55 #
Eee tam, to tylko puchar myszki miki. A nie, czekaj....
Liverbird1979 25.11.2020 22:55 #
Przykra sprawka. No ale cóż, już zapomniałem i czekam na Brighton no i oczywiście 3 pkt.
cezarkop 25.11.2020 22:55 #
Ogolili nad jak frajerów, już słyszę ja w niebieskiej części Mersey się z nas śmieją i słusznie. Niech mi ktoś powie po jaką cholerę Mane grał cały mecz a raczej człapał.
Owen89 25.11.2020 23:08 #
To straszne, jak oni śmią się śmiać...
kukikuki 25.11.2020 23:10 #
A z czego maja się smiać? Z naszego pierwszego miejsca w grupie? Czy z tego, że gramy w ogóle w LM a oni nie polizali nawet jej od parunastu (poprawcie mnie jeśli się mylę) lat? Porażka w tym meczu była wkalkulowana.
lineker 25.11.2020 23:54 #
No co ty przecież grali w 1971 roku. Nie żebym pamiętał, ale dlatego że nie pamiętałem to właśnie sprawdziłem.
paranormalnY 25.11.2020 22:55 #
Drżyjcie w Baku, Ligo Europy nadchodzimy!
użytkownik zablokowany 25.11.2020 23:00 #