CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1352

Conceição: Za dużo prostych błędów


Sérgio Conceição podkreślił, że jego podopieczni popełnili zbyt wiele prostych błędów, by liczyć na jakąkolwiek zdobycz w rywalizacji z Liverpoolem.

Smoki przegrały wczoraj na własnym terenie z ekipą Kloppa aż 1:5.

- Graliśmy dziś zdecydowanie za mało agresywnie. W kluczowych strefach boiska zbyt łatwo traciliśmy piłkę, a Liverpool perfekcyjnie to wykorzystywał.

- Jestem trenerem tego zespołu i biorę na siebie pełną odpowiedzialność za rezultat spotkania. To mecz, z którego na pewno wyciągniemy wnioski w przyszłości. Niektóre nasze błędy miały decydujące znaczenie dla ostatecznego wyniku. Pepe wyszedł na rozgrzewkę i wyglądał obiecująco, jednak wciąż odczuwa ból żeber i nie chcieliśmy ryzykować. Późniejsza kontuzja Otávio jeszcze mocniej skomplikowała nam zadanie. Pierwszy strzał Liverpoolu został od razu zamieniony na bramkę. Później gra była dla nas już wyjątkowo trudna.

- Gramy w Lidze Mistrzów, więc nie możemy sobie pozwalać na taki poziom, jaki zaprezentowaliśmy całemu światu. Liverpool to agresywny, silny zespół, który umiejętnie wykorzystuje słabości przeciwnika. Wypunktowali nas, jak przystało na doświadczony i mocny team - podsumował.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

użytkownik zablokowany 29.09.2021 07:09 #
Komentarz ukryty z powodu złamania regulaminu.
BigAnfield 29.09.2021 08:27 #
Trzy mecze i 14 straconych bramek. Można się podłamać. Powodzenia w pozostałych meczach panie Conceição. Zwłaszcza z Atletico. Urwanie im punktów mile widziane.

Pozostałe aktualności

Chalobah przed meczem z Liverpoolem  (0)
04.05.2025 12:03, FroncQ, chelseafc.com
Slot z nagrodą za Występ Tygodnia  (0)
03.05.2025 23:13, Maja, liverpoolfc.com
Młodzież przegrywa 0:3 w derbach Merseyside  (2)
03.05.2025 21:33, AirCanada, liverpoolfc.com
Statystyki przed meczem z Chelsea  (0)
03.05.2025 21:29, Klika1892, liverpoolfc.com