27.04.2024
13:30

Osób online 1005

The Reds we wtorkowych meczach międzynarodowych

Łącznie ośmiu zawodników Liverpoolu było zaangażowanych we wtorkowe międzynarodowe spotkania.

Zwycięstwa odnieśli Sadio Mané, Andy Robertson, Takumi Minamino i Caoimhin Kelleher.

Minamino rozegrał 78 minut w wygranym 2:1 meczu Japonii z Australią w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022 i odegrał kluczową rolę w stworzeniu sytuacji otwierającej wynik spotkania po golu Ao Tanaki.

W międzyczasie Kelleher zachował czyste konto w meczu towarzyskim, w którym Republika Irlandii pokonała Katar 4:0.

W eliminacjach do Mistrzostw Świata Robertson poprowadził Szkocję do ważnego zwycięstwa 1:0 nad Wyspami Owczymi, a Senegal Mané pokonał Namibię 3:1.

Jordan Henderson wszedł z ławki w 76 minucie na Wembley, w meczu Anglii z Węgrami, który zakończył się remisem 1:1.

Rozczarowujący wieczór przeżyli jednak Kostas Tsimikas, Naby Keïta i Conor Bradley.

Keïta rozegrał całe spotkanie w barwach Gwinei przegrane 1:4 z Marokiem w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata, podczas gdy Grecja Tsimikasa przegrała 0:2 ze Szwecją.

Bradley zagrał ponad godzinę w meczu z Bułgarią, który Irlandia Północna przegrała 1:2.