LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1361

Sissoko: Díaz to świetny transfer


Były zawodnik Liverpoolu Momo Sissoko wierzy, że kibice The Reds ‘zakochają się’ w nowym nabytku Luisie Díazie kiedy tylko zobaczą go grającego w czerwonej koszulce na Anfield.

Transfer Díaza z Porto odbywał się w atmosferze ekscytacji, a Sissoko rozumie dlaczego tak było.

Díaz to sprytny skrzydłowy z ciągiem na bramkę - z tego powodu Sissoko porównał Kolumbijczyka do byłego partnera z Liverpoolu, Luisa Garcíi.

Od sześciu lat na lewej stronie ofensywy The Reds króluje Sadio Mané, jednak Díaz z pewnością będzie dla niego dużą konkurencją.

Sissoko podkreślił, że najzagorzalszym kibicom Liverpoolu nie zajmie długo zakochanie się w Kolumbijczyku.

- To świetny transfer - powiedział w wywiadzie dla AS Sissoko. - Obserwowałem Luisa Díaza w Porto, bardzo podobała mi się jego gra. To bardzo utalentowany zawodnik, jest młody, a Liverpool potrzebował piłkarza z podobnymi atutami.

- Luis szybko zdobędzie serca kibiców. To zawodnik, który ma odpowiednią jakość i jasny cel. Jeśli będzie to pokazywał od początku, kibice Liverpoolu go pokochają.

- On [Luis Díaz] dysponuje podobną jakością co Luis García, obaj to doskonali skrzydłowi. Luis Díaz ma ogromny talent. W Liverpoolu, przy takim menedżerze jak Klopp, zaadaptuje się bardzo szybko i pokaże na co go stać.

Klopp jest znany z tego, że wyciąga z zawodników to, co najlepsze, a Sissoko uważa, że podobnie będzie z Díazem, kiedy tylko pojawi się w AXA Training Centre.

- Jürgen Klopp sprawi, że Díaz zrobi kolejny krok w kierunku stania się wybitnym zawodnikiem - kontynuował Sissoko.

- Klopp to dla niego idealny szkoleniowiec, bo ufa swoim zawodnikom, to ułatwi mu proces adaptacji i rozwoju.

- Jeśli Klopp dostrzeże, że Luis radzi sobie dobrze, to będzie korzystał z niego od pierwszego meczu. Krok po kroku stanie się zawodnikiem pierwszego składu.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Gomez widziany na poniedziałkowym treningu  (0)
31.03.2025 17:05, Klika1892, thisisanfield.com
Endō podekscytowany wizją tournée do Japonii  (1)
31.03.2025 13:38, AirCanada, liverpoolfc.com
Piłkarze wracają do Kirkby - zdjęcia  (2)
31.03.2025 13:29, AirCanada, liverpoolfc.com
Liverpool wraca do Azji na tournée  (9)
31.03.2025 09:47, RosolakLFC, liverpoolfc.com
Robertson: Muszę dalej ciężko pracować  (0)
30.03.2025 20:34, PiotrKukczynski1992, thisisanfield.com