05.05.2024
17:30

Osób online 864

Rezerwy ogrywają 4:1 Arsenal

W piątkowy wieczór drużyna Liverpoolu U-23 powróciła na zwycięski szlak, pokonując na wyjeździe 4:1 Arsenal w meczu Premier League 2.

Rysą na szkle był jedynie uraz Tylera Mortona, który z powodu silnego stłuczenia mięśnia, musiał opuścić plac gry w 19 minucie rywalizacji.

Pierwszy gol dla Liverpoolu padł w 37. minucie po trafieniu samobójczym gracza Kanonierów. W drugiej połowie the Reds dołożyli 3 gole za sprawą trafień Koumetio, Conora Bradleya i Maxa Woltmana.

Arsenal w drugiej odsłonie zarobił czerwoną kartkę i przez około 25 minut musiał radzić sobie w osłabieniu.

Skład Liverpoolu: Pitaluga, Bradley, Norris, Williams, Koumetio, Clarkson, Bearne, Morton (Corness, 19), Woltman, Clayton, O’Rourke (Quansah, 63).