Osób online 1876

Mahrez: Wzajemnie się nakręcamy


Skrzydłowy Manchesteru City - Riyad Mahrez powiedział, że Obywatele i Liverpool swoimi seriami zwycięstw tylko się 'nakręcają' w mistrzowskim wyścigu.

The Reds pokonali w sobotę Brighton i po raz kolejny zmniejszyli stratę do lidera do zaledwie 3 punktów. Dziś podopieczni Guardioli zagrają na wyjeździe z Crystal Palace i staną przed szansą powiększenia przewagi.

- Kiedy wygrywasz, wygrywasz i wygrywasz, twoja pewność siebie jest na wysokim poziomie. Tak właśnie wygląda sytuacja w naszej szatni - powiedział Algierczyk.

- Robimy co w naszej mocy, by regularnie zwyciężać. Niekiedy przeciwnik jest od nas lepszy, podajemy sobie po meczu ręce i skupiamy się na kolejnym wyzwaniu. Zawsze staramy się być lepsi i po prostu ograć rywala.

- Jeżeli inne zespołu, rywalizujące bezpośrednio z nami, wygrywają swoje mecze, staramy się im natychmiast odpowiedzieć. Tak jest właśnie z Manchesterem City i Liverpoolem!

- Koncentrujemy się wyłącznie na sobie i swojej grze. Nie jesteśmy w stanie kontrolować wszystkiego. Życie piłkarza jest nieodłącznie związane z towarzyszącą ci presją. Bez niej ciężko byłoby zachować najwyższą dyspozycję. Dzięki temu stajesz się lepszy i jesteś ciągle głodny sukcesów - podsumował.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Heitinga zostanie trenerem Ajaxu  (3)
31.05.2025 13:45, PiotrKukczynski1992, liverpoolfc.com
Mistrzowska kampania oczami Sipke Hulshoffa  (0)
31.05.2025 13:00, Bartolino, liverpoolfc.com
Lijnders dołącza do sztabu Guardioli  (20)
31.05.2025 11:02, Olastank, The Athletic
Wywiad z Frimpongiem po podpisaniu kontraktu  (1)
31.05.2025 04:18, GingerElf, liverpoolfc.com
Frimpong to nie TAA – ale ma swoje atuty  (3)
31.05.2025 01:50, Bartolino, Sky Sports
Poznaj Jeremiego Frimponga - 10 faktów  (0)
30.05.2025 20:36, Bajer_LFC98, liverpoolfc.com
Frimpong: Liverpool to inny poziom  (0)
30.05.2025 19:33, Wiktoria18, liverpoolfc.com