05.05.2024
17:30

Osób online 1017

Gol Doaka i zwycięstwo 4:3 młodych Czerwonych!

Sensacyjna bramka Bena Doaka w końcowce meczu zapewniła zwycięstwo na wyjeździe z Rangersami 4:3, co przybliża Liverpool U-19 do awansu do 1/16 finału Młodzieżowej Ligi Mistrzów UEFA.

Wynik sprawia, że ​​młodzi The Reds potrzebują tylko jednego punktu w meczu z Ajaxem w piątej kolejce, aby zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie, a tym samym automatyczne przejście do rundy pucharowej.

Podopieczni Barry'ego Lewtasa już w 35. minucie osiągnęli przewagę dwóch goli (3:1) dzięki dwóm trafieniom Oakleya Cannoniera i Melkamu Frauendorfa.

Jednak na początku drugiej połowy czerwona kartka dla Lee Jonasa mocno skomplikowała grę podopiecznym Barry'ego Lewtasa. Rangersi odpowiednio w 62. i 72. minucie zdobyli kontaktowego i wyrównującego gola. Na dziesięć minut przed końcem Ben Doak po podaniu od Jarrela Quansaha zdobył bramkę na wagę zwycięstwa i trzech punktów dla Liverpoolu.

Skład Liverpoolu U-19: Davies - Miles, Jonas (47' Czerwona kartka), Chambers - Doak (90+2' Pilling), Corness, Quansah, McConnell, Clark - Frauendorf - Cannonier (38' Koumas)