17:30

Osób online 845

Liverpool nokautuje Rangersów 7:1!

Liverpool zanotował kapitalną drugą połowę i wygrał z Rangersami 7:1.

Do przerwy oglądaliśmy remis 1:1. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 17 minucie za sprawą Arfielda, który świetnie wykończył kontrę Szkotów, która zaczęła się od straty Fabio Carvalho. W 24 minucie The Reds doprowadzili do wyrównania dzięki bramce Roberto Firmino, który wykorzystał dobre dośrodkowanie Kostasa Tsimikasa z rzutu rożnego.

Liverpool był daleki od swojej najlepszej dyspozycji i nie miał przewagi w pojedynku z Rangersami. Piłkarze z Merseyside nie stworzyli sobie ani jednej stu procentowej sytuacji, a spotkanie było bardzo wyrównane.

W drugiej połowie Liverpool miał już większą przewagę i zdecydowanie dominował. W 55 minucie do siatki ponownie trafił Firmino, który wykorzystał świetnie podanie Joe Gomeza. Brazylijczyk mógł nawet zdobyć hat-tricka, ale w 66 minucie nie zdecydował się na strzał, a zamiast tego podał piłkę do Darwina Nuneza, który precyzyjnym strzałem podwyższył na 3:1.

The Reds nadal mieli ochotę na kolejne bramki, a prawdziwe show zaserwował nam Mohamed Salah. Egipcjanin wszedł na boisko z ławki rezerwowych i w ciągu pięciu minut zdobył trzy bramki. Przy wszystkich trafieniach Salaha asystował Diogo Jota.

W 88 minucie Liverpool zdobył następnego gola, a do bramki trafił Harvey Elliott, który ustalił wynik spotkania na 7:1.

Rangers: McGregor - Tavernier, Goldson (45' King), Davies, Barisić - Jack (61' Davis), Lundstram - Sakala (76' Matondo), Arfield, Kent (76' Wright) - Colak (76' Morelos)

Liverpool: Alisson - Gomez, Konaté (79' Milner), van Dijk, Tsimikas (67' Robertson) - Henderson (68' Thiago), Fabinho - Elliott, Firmino (73' Jota), Carvalho - Núñez (68' Salah)

AquerdationLFC 12.10.2022 21:49 #
Naprawdę nie mogę zrozumieć co my gramy. Przejmujemy piłkę w środku po błędzie Rangersów. Nunez może wychodzić na czystą pozycję, czeka na prostopadłą piłkę i co robi Carvalho? Gra mu lekkiego passa za plecy- xD no ryczeć się chce.
użytkownik zablokowany 12.10.2022 21:49 #
radoLFC 12.10.2022 21:50 #
Biorąc pod uwagę nietypowy skład i mecz w delegacji nie ma źle.
AquerdationLFC 12.10.2022 21:50 #
Możemy narzekać na Darwina, że nie robi 20 goli jak Halland i zdarza się mu marnowac okazję, ale przychodzi taki mecz i on nie dostaje połowy podania z którego mógłby coś zrobić. Nawet jak jest szansa to, żeby mu coś porządnego dograć.
Pabloitto 12.10.2022 21:50 #
Cięzki sezon do oglądania.
Jawo22 12.10.2022 21:51 #
Boje się meczu z City. Bedą nas ostro jeb..i
cezarkop 12.10.2022 21:51 #
Żadnej poprawy względem poprzednich meczy nie widać więc szkoda kruszyć kopii, Fabinio jest po prostu beznadziejny.
Radbug 12.10.2022 21:51 #
Rok temu powiedziałbym, że Rangersi w końcu siąda kondycyjnie, ale w tym równie dobrze to możemy być własnie my.
Paviola 12.10.2022 21:51 #
Trzeba było zostawić Mane, docenić go w końcu, sprzedać Salaha póki był coś wart i zainwestować w środek pola i zmiennika dla Trenta. Teraz to połowa składu nadaje się do wymiany.
Zalewsky 12.10.2022 21:52 #
Mane chciał odejść. Koniec kropka.
Snatchi 12.10.2022 21:53 #
Ale mu się już znudził Liverpool
kuczq 12.10.2022 21:53 #
Co? Sprzedaż Mane to była jedyna dobra decyzja z tego lata, a ty ją kwestionujesz?
Jurgen91 12.10.2022 21:53 #
Przecież Mane powiedział, że chce odejść i już.. Tu nie było mowy nawet o nowym kontrakcie bo sprawę postawił jasno.. Takze cieszmy się, że coś za niego wzięliśmy bo by poszedl za darmo
FankaLFC 12.10.2022 21:54 #
Salah też by odszedł bez podwyżki. Na razie to dostał ją za zasługi
radoLFC 12.10.2022 21:54 #
Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że trzeba było wydać pół bańki na transfery.
Owen89 12.10.2022 21:51 #
Ciekawe ile goli by miał Haland z Hendo w druzynie zamiast de Bruyne?
Pippen 12.10.2022 21:58 #
ile mógłby mieć skoro nasz El Capitano podaje głównie w bok i do tyłu... samobójczych nie liczymy
Zalewsky 12.10.2022 21:51 #
Tsimikas, Fabinho, Konate mocno, mocno poniżej oczekiwań.
użytkownik zablokowany 12.10.2022 21:52 #
Karasu 12.10.2022 21:55 #
Snatchi 12.10.2022 21:51 #
Gramy bardzo miękko, zbyt ostrożnie. Pressing czasami przynosi skutki, ale to dalej nie jest to. Darwin potrzebuje swojego KDB, bo wyjście do piłki to on ma.

Nudna gra, trochę paniki, gdy jesteśmy pod pressingiem rywali.
Karpiu821 12.10.2022 21:52 #
Jedynie Firminio i Carvalho przypominają stary szybki dobry Liverpool. Są o jedno tempo przed przeciwnikiem. HENDERSON jest totalnym zaprzeczeniem pomocnika.
hoster 12.10.2022 21:52 #
Wynik odzwierciedla wszystko, jesteśmy na poziomie Rangersów z całym szacunkiem dla nich. Do tego to oni są groźniejsi. To, że nie zagramy na zero to już jest standard ale w ataku to też jest dramat. Podania do Nuneza albo do boku albo za plecy ten chłop nigdy nie zacznie strzelać jak tak będą mu grać.
FankaLFC 12.10.2022 21:53 #
Tyle transferów, a stary dobry Bobby musi ratować tyłek kolegom. Pewnie wyjdziemy z grupy z tego 2. miejsca, ale spójrzcie sobie, na kogo wtedy możemy trafić. Nieciekawa sytuacja.
Zalewsky 12.10.2022 21:53 #
Tu potrzeba sztabu psychologów, czasu na trening i czasu na oczekiwanie efektów. Teraz go nie ma, gdy są cały czas w rozjazdach.
użytkownik zablokowany 12.10.2022 21:55 #
silver7 12.10.2022 22:10 #
Zajechani są. Nie da się grać na najwyższym poziomie niemalże tą samą 11 przez kilka sezonów.
alkoholik_lfc 12.10.2022 21:53 #
Ciężko mówić ale Darwin nie odpali. Będzie miał przebłyski ale to niestety nie to i to widać
kuczq 12.10.2022 21:54 #
Skończ pić
użytkownik zablokowany 12.10.2022 21:56 #
Maaaciek 12.10.2022 21:53 #
Od drużyny grającej w finale LM——>do drużyny grającej jak równy z równym z Glasgow. To jest niewyjaśnialne
unnamed 12.10.2022 21:54 #
Henderson jest beznadziejny.
kuczq 12.10.2022 21:55 #
Ale sobie Haaland postrzela w weekend. Chyba nigdy za Kloppa nie byłem tak pewny porażki LFC.
Karasu 12.10.2022 22:03 #
RedFan1892 12.10.2022 21:55 #
Hendo, Gomez do zmiany. W ich miejsce Thiago i Milner
Maaaciek 12.10.2022 21:58 #
W ogóle jak to brzmi… Milner. Drużyna grająca od kilku lat w późnych fazach LM, ocierająca się o mistrzostwo w PL, najbogatszej lidze świata i zamiast jakiejś młodej utalentowanej petardy, wszedłby pacjent geriatrii. Dokąd zmierzamy?
czerwonyy 12.10.2022 21:55 #
Jedyne co ratuje tę drużynę to stałe fragmenty gry, to dalej robimy dobrze + nieśmiertelny Bobby, który jest obok Alissona jedynym przedstawicielem wielkiego Liverpoolu i tu w sumie kończą się jakieś pozytywy. No może jeszcze to, że nie trzeba oglądać Arnolda na boisku. Za to Henderson dalej bawi się w środku pola i zabawia kibiców drużyny przeciwnej. Dla Carvalho jest za wcześnie jak widać na poważne granie, za to można wyróżnić Elliotta za próby zrobienia czegoś kreatywnego.
everlast 12.10.2022 22:06 #
Moim zdaniem to Carvalho cos probowal zrobic, a Elliott nic nie robi
Piotr72 12.10.2022 21:55 #
No slabo to wygląda. Myślę, że na City zepną dupy.
ynwa19 12.10.2022 21:55 #
Ali,Bobby +
Ibou,Darwin +-
Reszta ----------

Czy ja(my wszyscy) jesteśmy w jakiejś alternatywej rzeczywistości?
Tego nie da się oglądać!

Diogo za Fabio oraz Mo za Harveya bo tego nie wygramy.
Joe na PO to jedno wielkie nieporozumienie.

Musimy koniecznie zwyciężyć!

Do boju The Reds ♥️
Radbug 12.10.2022 22:05 #
W sumie to... nie musimy.

Napoli właśnie zaklepało 1 miejsce w grupie. Nam wystarcza już nawet same remisy do wyjścia z grupy. ;)

Oczywiscie i tak nalezy zawsze walczyć o zwycięstwo jeżeli jest taka szansa.
Redzik90 12.10.2022 21:56 #
Van Dijk wybijający piłkę w trybuny i biegający niczym Bednarek. Boże, mam nadzieję, że się obudzę i ten koszmar w końcu się skończy.
Kijoraptor 12.10.2022 21:59 #
Plus jego magiczna próba zatrzymania podania, a'la krzyżakiem czy coś na połowie rywala. Ekspert.
Kijoraptor 12.10.2022 21:56 #
Nie ma kontroli meczu, nie ma płynności. Ale z murarzami w środku czego się spodziewać. Fabio i Eliott poprawnie jak na młodych, walczą, próbują. Brawo. Henderson już powinien zakładać dres. Z przodu Nunez bez podań, Firmino pojawił się w odpowiednim miejscu, ale z gry nic nam nie idzie do przodu. Oby nie przegrać, bo Rangers mają więcej okazji.
czerwonyy 12.10.2022 22:12 #
Hahaha ale popis naszych obu pomocników. Dawać tego Bajceticia, bo to jest żałosne po prostu..
AquerdationLFC 12.10.2022 22:12 #
Ten stały fragment: ten strzał Hendo i zagranie Flaco oddaje idealnie stan naszych pomocników :D
Redzik90 12.10.2022 22:14 #
Fabinho z taką formą to sobie do Dubaju na wakacje poleci zamiast do Kataru. Jeśli Henderson gra do dupy w tym sezonie, to Fabinho od roku gra z każdym miesiącem co raz gorzej. Jest po prostu dramatycznie fatalny. Nie wiem jak to inaczej opisać. Dzięki Bogu mamy Firmino.
Pietrek 12.10.2022 22:14 #
Bobby robi swoje
użytkownik zablokowany 12.10.2022 22:14 #
Maniakk 12.10.2022 22:15 #
No to mamy backup dla Trenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
użytkownik zablokowany 12.10.2022 22:15 #
Gorol 12.10.2022 22:15 #
Bobby!!! Gdzie są ci co już go chcieli sprzedawać!!
użytkownik zablokowany 12.10.2022 22:24 #
Gorol 12.10.2022 22:29 #
Przygłup to cię zrobił niechcący
Kijoraptor 12.10.2022 22:15 #
Środek pomocy przebija się w jakości swoich zagrań. Trochę to przykre, że zaczynamy śmiać się z własnych zawodników i ich gr, ale to prostu aż boli.
Snatchi 12.10.2022 22:19 #
No obecnie to na pewno nikt, skąd takie pytania..
Piotr72 12.10.2022 22:22 #
Jeszcze w zeszłym sezonie co niektórzy chcieli się Go pozbyć.
WojtekYNWA 12.10.2022 22:16 #
Nasi powinni ograniczyć podania do Fabinhio
Pietrek 12.10.2022 22:18 #
Taa , chyba klopp go powinien ściągnąć. Omijanie nie pomoże drużynie tylko ja podzieli
czerwonyy 12.10.2022 22:17 #
Skoro Salah dostał nowy kontrakt to tak samo Firmino należy się jak psu buda. Na jakiś czas przygasł Bobby, ale od połowy poprzedniego sezonu gra naprawdę dobrze i to utrzymuje.
Gorol 12.10.2022 22:18 #
But bby mistrzunio,gdzie są ci co go chcieli sprzedawać
Karasu 12.10.2022 22:20 #
Pietrek 12.10.2022 22:19 #
Elliott się rozruszał coś
Snatchi 12.10.2022 22:23 #
Lubię Thiago, ale wolę tego z włosami na głowie. Ten łysy kojarzy mi się z kontuzjowanym i słabym Hiszpanem z sezonu 20/21 ;P
lfc257 12.10.2022 22:25 #
Dziwne, że cały zespół (oprócz Alissona i Diaza) stracił formę a Firmino ją odzyskał
Man_In_Red 12.10.2022 22:32 #
A widziałeś kosmiczny mecz? 😀
użytkownik zablokowany 12.10.2022 22:25 #
Wielka Barcelona ktora wychodzi z kryzysu bedzie znowu grala w Lidze Europy, a gdy byla w kryzysie to regularnie z grupy wychodzila XD

My w kryzysie a wyjscie z grupy to minimum.
Kijoraptor 12.10.2022 22:33 #
Przepraszam bardzo, ale czym przemęczony ???
Jedi13 12.10.2022 22:35 #
Pełnym zeszłym sezonem, a następnie ligą narodów i okresem przygotowawczym.
Kijoraptor 12.10.2022 22:39 #
Aha czyli jak 80% zawodników ligi angielskiej, bo każdy gra w tych samych rozgrywkach. Ale czy jego poziom gry nie jest za bardzo słaby ??
Jedi13 12.10.2022 22:46 #
VVD zagrał prawie wszystkie mecze w zeszłym sezonie. Carabao, FA Cup, LM i Liga o reprze nie wspomnę. Po sezonie pojechał na bodajże 3 mecze ligi narodów dzie inni odpoczywali już od ponad 2 tygodni. Jak tego nie zrozumiesz to nie mam co więcej pisać już.
Maniakk 12.10.2022 22:33 #
Bobby 8 bramek 4 asysty w 12 meczach, czapki z głów.
Firmino 12.10.2022 22:33 #
Fenomenalny zawodnik. Nie można go nie kochać
mazi 12.10.2022 22:33 #
Tak czysto już na chłodno, ależ będzie się po latach tego Bobbiego wspominać.
Firmino 12.10.2022 22:34 #
Moim zdaniem jedna z największych legend klubu
użytkownik zablokowany 12.10.2022 22:34 #
czyzby odejscie Mane i zmiana ciezaru gry wyzwolila potencjal Firmino? Gosc ma teraz staty jak rasowa 9
AquerdationLFC 12.10.2022 22:36 #
Ten mecz jednak obnażył też wszystko czym trzeba się zająć w styczniu i w lato. 2 topowych pomocników, którzy wejdą z buta do 11.
Snatchi 12.10.2022 22:36 #