Osób online 1097

Rezerwy ogrywają 2:1 Chelsea

Bobby Clark powrócił do gry po urazie przy okazji dzisiejszego pojedynku rezerw z Chelsea. Liverpool ograł the Blues 2:1 w ramach rozgrywek Premier League 2.

Ofensywny pomocnik wystąpił po raz pierwszy od dwóch miesięcy i zadał gościom z Londynu decydujący cios, po asyście Jaya Spearinga w końcówce meczu.

Drużyna gości miała przewagę w pierwszej połowie, która zakończyła się bezbramkowym remisem.

Prowadzenie Liverpoolowi dał w 49. minucie Paul Glatzel. Podopieczni Barry'ego Lewtasa nie cieszyli się długo przewagą, kiedy w 54. minucie wyrównał Dylan Williams.

Bobby Clark został bohaterem Czerwonych, zdobywając zwycięskiego gola ostatniej akcji meczu.

Skład: Pitaluga, Miles, Scanlon, Pinnington, Chambers, Hill (Clark, 77), Doak (Spearing, 28), Musiałowski, Glatzel, Pilling, Blair (Cannonier, 66).