Osób online 1935

Klopp: Doceniam Moyesa i jego pracę


W środowy wieczór Liverpool powalczy o półfinał Carabao Cup. Rywalem The Reds będzie West Ham United. Zapraszamy do przeczytania słów Kloppa w programie meczowym.

- Witamy na Anfield podczas meczu Carabao Cup przeciwko West Ham United. W grudniu jak zwykle rozgrywamy dużo spotkań, ale kontynuujemy naszą walkę i w każdym meczu celujemy w zwycięstwo.

- W tym klubie musimy wygrywać w każdym meczu. Nie, nie narzekam, tylko mówię o realiach. Po remisie z Manchester United większość kibiców stwierdziło, że to zły wynik. Szanuję ich opinię i nie ukrywam, że podoba mi się mentalność zwycięzcy.

- Zauważyłem sporo dobrych momentów w spotkaniu z United. Nie zagraliśmy idealnie, natomiast mam za co pochwalić swoich zawodników. Musimy poprawić skuteczność oraz lepiej podejmować decyzje. To jest to, czego brakowało w niedzielę.

- Nasz kontrpressing był dobry, intensywność również była na wysokim poziomie. Wykreowaliśmy sporo okazji do zdobycia goli, lecz niestety nie udało nam się wyjść na prowadzenie i sięgnąć po komplet punktów.

- Wiem, że nikt nie lubi tego słyszeć. Natomiast powiem, że znajdujemy się w napiętym okresie, kiedy musimy szukać rozwiązań w trudnych sytuacjach i zdobywać cenne punkty. Nie jestem Anglikiem, ale już się przyzwyczaiłem, że w grudniu zawsze jest ciężko i musimy dużo pracować, żeby coś osiągnąć.

- Dzisiaj mamy kolejne wyzwanie i jednocześnie możliwość. Mamy fantastyczne wspomnienia z finału Carabao Cup w 2022 roku, kiedy udało nam się zostać najlepszą drużyną rozgrywek. W drodze na Wembley musimy zmierzyć się z przeszkodami oraz znaleźć na nie prawidłową receptę.

- Podziwiam West Ham United i ich trenera. David Moyes zasługuje na szacunek, szczególnie po niesamowitej przygodzie w Lidze Konferencji.

- Czasami wydaje mi się, że praca Davida nie zawsze jest doceniana. Przed meczami z jego drużynami zawsze zdaje sobie sprawę, że czeka nas poważny test. To nie jest przypadek, a tylko potwierdzenie, że jest dobrym menadżerem mającym doświadczenie i wiedzę.

- Wydaje mi się, że w obecnych czasach wszyscy chcą natychmiastowej zmiany i wierzą, że ktoś może zrobić coś lepiej. Jednak osobiście bardzo doceniam Moyesa i jego umiejętności. To będzie bardzo trudne spotkanie.

- Czeka nas wymagający rywal, jednak razem jesteśmy w stanie sięgnąć po bilet do półfinału Carabao Cup. To jest nasz cel.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Heitinga zostanie trenerem Ajaxu  (1)
31.05.2025 13:45, PiotrKukczynski1992, liverpoolfc.com
Mistrzowska kampania oczami Sipke Hulshoffa  (0)
31.05.2025 13:00, Bartolino, liverpoolfc.com
Lijnders dołącza do sztabu Guardioli  (16)
31.05.2025 11:02, Olastank, The Athletic
Wywiad z Frimpongiem po podpisaniu kontraktu  (1)
31.05.2025 04:18, GingerElf, liverpoolfc.com
Frimpong to nie TAA – ale ma swoje atuty  (3)
31.05.2025 01:50, Bartolino, Sky Sports
Poznaj Jeremiego Frimponga - 10 faktów  (0)
30.05.2025 20:36, Bajer_LFC98, liverpoolfc.com
Frimpong: Liverpool to inny poziom  (0)
30.05.2025 19:33, Wiktoria18, liverpoolfc.com