Osób online 1107

Legendy Liverpoolu wygrały 4:2 z Ajaksem

Legendy Liverpoolu w dzisiejszym meczu charytatywnym pokonały na Anfield 4:2 Ajax Amsterdam.

Po pierwszej połowie nieoczekiwanie goście z Holandii prowadzili różnicą dwóch goli, ale po zmianie stron inicjatywę przejęli Czerwoni, którzy zdobyli cztery bramki i w ostatecznym rozrachunku pokonali swoich rywali.

Na listę strzelców ze strony Ajaksu wpisali się Boerrigter i Musampa. Z kolei gole dla the Reds zdobywali: Vignal, Cissé, El Zhar i Torres.

Skład z pierwszej połowy: Dudek, Kvarme, Škrtel, Agger, Aurélio (Vignal, 45+1), Maxi, Sissoko, Spearing, Babel, Gerrard, Torres.

Skład z drugiej połowy: Westerveld (Kirkland, 79), Hyypiä, Škrtel (El Zhar, 68), Agger, González, Bišćan, Gerrard, Vignal, Kuyt, Cissé, Torres (Litmanen, 86).

Komentarze (32)

0DDReporter 23.03.2024 15:06 #
Czy tylko ja nie widzę transmisji w harmonogramie na viaplay?
AirCanada 23.03.2024 15:13 #
Jakby usunęli te wiadomości o transmisji ze swoich mediów społecznościowych. Nie wiem, o co chodzi.

Umieściłem pod składem transmisje na żywo na Youtube z oficjalnej strony klubu. Ma być za darmo mecz pokazywany dla wszystkich.
użytkownik zablokowany 23.03.2024 15:19 #
LiveTom 23.03.2024 15:16 #
Gerrard-Torres ależ to będzie chodzić :)
MG75 23.03.2024 16:04 #
Szkoda, że Xabi nie przyjechał zagrać, mógłby od razu podpisać kontrakt
SebaC 23.03.2024 16:29 #
Trochę się spóźniłem, ale nadrabiam w przyspieszeniu. Na x1,25 wygląda jak "normalny" mecz ;)
Liverpoolczyk1986 23.03.2024 16:46 #
Stary dobry Liverpool,zawsze w plecy do przerwy
Davvid8 23.03.2024 16:46 #
Spearing i El Zhar jako legendy🙆
Ja wszystko rozumiem, że nie każdy mógł ale prędzej te dwa miejsca dałbym dwóm kibicom o największym stażu na meczach czy coś w tym stylu.
MG75 23.03.2024 18:13 #
El Zhar z golem 😄
Adrianiel 23.03.2024 16:49 #
Obrona kryminał, słabe krycie i zero pressingu! W dodatku kontry niemrawe jakby brakowało już sił w pierwszej połowie, bardzo słaba motoryka. No i gdzie te kontrataki się pytam?! Czas w końcu wpuścić Salaha!