Osób online 1085

Harvey: To będzie dzień pełen emocji


Harvey Elliott spodziewa się popołudnia pełnego emocji, podczas gdy Anfield przygotowuje się na pożegnanie z Jürgenem Kloppem w ten weekend.

Mecz Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers w niedzielę będzie 491. i ostatnim meczem Kloppa jako trenera The Reds.

Dla zawodników takich jak Elliott, który zadebiutował w wieku 16 lat pod wodzą Kloppa w 2019 roku i od tego czasu rozegrał 118 meczów, istnieje pragnienie zapewnienia, że menedżer nie tylko odejdzie z wysoko podniesioną głową po zwycięstwie, ale że w pełni zdaje sobie sprawę, jak bardzo jest kochany i doceniany przez personel i kibiców.

- Nie możemy mu wystarczająco podziękować, to jest minimum tego, co możemy zrobić dla niego - powiedział Elliott dla Liverpoolfc.com. - Rzeczy, które osiągnął jako menedżer, dla nas jako zawodników, doświadczenia, które zdobyliśmy... nigdy nie będziemy mogli mu wystarczająco podziękować.

- Minimum, co możemy zrobić, to wyjść i zagrać dla niego. Dał nam wiele możliwości i uczynił nas mężczyznami. W weekend będzie kolejny mecz, ale będzie to bardzo emocjonalne przeżycie dla wszystkich.

Kontynuował: - To będzie emocjonujący dzień. My jako zawodnicy i klub, nie możemy wystarczająco podziękować sztabowi szkoleniowemu i niemu samemu, możemy tylko zagrać dla niego najlepiej, jak potrafimy i dać mu najlepsze możliwe pożegnanie. Wiem, że jako klub zrobimy to, wśród naszych kibiców.

- Jest człowiekiem, który na to zasługuje. My jako zawodnicy po prostu chcemy wyjść i zagrać jak najlepiej.

- Jesteśmy na naszym terenie, a emocjami zajmiemy się po meczu.

Elliott wypowiadał się po poniedziałkowym remisie 3:3 z Aston Villą, meczu, w którym Liverpool stracił prowadzenie 3:1 w końcowych minutach na Villa Park.

- Ostatnie 10 minut po prostu było niewystarczające - powiedział. - Graliśmy na ich korzyść i stworzyliśmy sobie problemy, przeciwko świetnej drużynie Aston Villi.

- Punkt to punkt, nie to, czego chcieliśmy, ale możemy naprawić rzeczy w ten weekend.

Mecz był 10. remisem Liverpoolu w obecnym sezonie Premier League, co nie umknęło uwadze Elliotta, gdy analizował kampanię.

- Możemy to wszyscy odczuć, szczególnie w tym końcowym fragmencie sezonu - powiedział. - Mieliśmy zbyt wiele remisów, które powinny być zwycięstwami i niestety tak właśnie potoczył się nasz sezon.

- Jak już powiedziałem, to coś, na co możemy spojrzeć z innej perspektywy. Byliśmy w tej sytuacji wcześniej, więc jeśli do tego dojdzie ponownie w przyszłym sezonie lub w kolejnych, to już byliśmy w takiej sytuacji i będziemy wiedzieć, jak się z nią uporać.

Elliott pochwalił również Jarella Quansaha, który strzelił swojego pierwszego gola w Premier League na Villa Park.

- Jarell był niesamowity przez cały ten sezon - powiedział. - Jego pierwszy pełny sezon w Premier League i sposób, w jaki grał i zachowywał się, był po prostu pierwszorzędny.

- Nikt nie zasługuje na to bardziej niż on. Kiedy piłka trafiła do bramki, byłem zachwycony, a on zasłużył na to. Można było zobaczyć jego pasję i wyraz twarzy, ciężko pracował, aby mieć taki moment, zwłaszcza przed publicznością gości.

- To po prostu niesamowite uczucie dla niego i jestem tak szczęśliwy.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Klopp: To był niesamowity czas  (0)
20.05.2024 07:41, RosolakLFC, liverpoolfc.com
Anfield żegna Matipa i Thiago - zdjęcia  (1)
20.05.2024 00:56, AirCanada, liverpoolfc.com
Van Dijk: Życie toczy się dalej  (0)
19.05.2024 21:53, Fsobczynski, thisisanfield.com
Arne Slot pożegnany w Rotterdamie  (0)
19.05.2024 21:51, Vladyslav_1906, Liverpool Echo
Galeria zdjęć z pożegnania Jürgena Kloppa  (0)
19.05.2024 21:46, Bartolino, liverpoolfc.com
Klopp: Teraz jestem jednym z was  (8)
19.05.2024 20:35, Bartolino, liverpoolfc.com
Statystyki  (0)
19.05.2024 20:31, Zalewsky, SofaScore