25.09.2024
21:00

Osób online 2213

Rezerwy remisują 1:1 z Harrogate Town

Drużyna Liverpoolu do lat 21 kontynuuje swoje występy w rozgrywkach Bristol Street Motors Trophy. We wtorkowy wieczór the Reds zremisowali 1:1 z Harrogate Town na Exercise Stadium.

James Norris trafił do siatki na 15 minut przed końcem rywalizacji, ratując remis ekipie Liverpoolu.

Drużyna z League Two prowadziła, strzelając bramkę przed samym końcem pierwszej połowy, co doprowadziło do fali radości 3 tysiące fanów, zgromadzonych na trybunach.

W przypadku remisu, regulamin rozgrywek nakazuje rozegranie dodatkowej serii rzutów karnych, gdzie zwycięzca otrzymuje dodatkowy punkt w tabeli.

Gospodarze triumfowali w serii jedenastek 4:2. Bramki dla Liverpoolu zdobyli Tommy Pilling i Josh Davidson. Bramkarz Harrogate obronił strzał Milesa, natomiast Trent Kone-Doherty trafił w poprzeczkę.

Skład Liverpoolu U-21: Davies, Miles, Norris, Lucky, Pinnington, Corness (Kelly, 85), Laffey (Davidson, 65), Spearing (Pilling, 65), Kone-Doherty, Morrison, Figueroa (Cannonier, 65).