28.09.2024
18:30

Osób online 1771

Rezerwy wygrywają 3:0 z Arsenalem

Drużyna Liverpoolu U-21 w piątkowy wieczór odniosła przekonujące zwycięstwo z Arsenalem (3:0) w ramach rozgrywek Premier League 2 przy Boreham Wood.

Amara Nallo dał the Reds prowadzenie, które jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy podwyższył Tyler Morton.

W drugiej połowie kolejne trafienie dołożył Ranel Young, popisując się chirurgiczną precyzją w polu karnym.

W ostatnim kwadransie gry Liverpool musiał grać w '10', po czerwonej kartce otrzymanej przez bramkarza - Harveya Daviesa.

Skład Liverpoolu U-21: Davies, Miles, Norris, Jonas, Nallo, Morton, Hill, Pilling (Davidson, 83), Young (Misciur, 78), Nyoni (Corness, 83), Morrison (Pinnington, 81).