05.05.2024
17:30

Osób online 973

Oceny według LFC.pl

Prezentujemy Państwu oceny piłkarzy Liverpoolu za sobotni mecz z West Hamem, wygrany przez The Reds 3:0 po dwóch bramkach Gerrarda i jednej Babela.

Pepe Reina 7 - Hiszpan odpoczywał właściwie przez cały mecz. Młoty oddały tylko jeden celny strzał, ale nie wystarczyło to na Reinę.

Alvaro Arbeloa 7 - Nasz prawy obrońca zdecydowanie odczuwa trudy całego sezonu, ale tym razem zagrał bardzo solidnie. Pokazywał się w ofensywie i dobrze dogrywał.

Jamie Carragher 6 - Ten występ Anglika był solidny jak zawsze, ale.... feralna sytuacja z końcówki pierwszej połowy długo będzie prześladować Carrę, który prawie podarował rywalom bramkę.

Martin Skrtel 7 - Słowak solidny jak zawsze, dobrze poradził sobie po powrocie do podstawowego składu i nie pozwalał na wiele napastnikom rywali.

Fabio Aurelio 6,5 - Dobrze zaprezentował się przez 54 minuty, które przebywał na boisku. Piłkarze Młotów ani razu nie przedarli się lewą stroną obrony Liverpoolu.

Yossi Benayoun 7 - Izraelczyk nie schodzi w ostatnich tygodniach z bardzo wysokiego poziomu. Po jego świetnym zagraniu Torres wywalczył karnego, a Yossi był aktywny przez cały mecz.

Javier Mascherano 6,5 - Nie był to najlepszy dzień Javiera, ale na sobotniego przeciwnika to wystarczyło. Miał kilka strat, ale też dobrych podań do przodu.

Lucas Leiva 6,5 - Rośnie forma ulubieńca Beniteza. Pomagał w środku pola i nie wahał się przed każdym zagraniem tyle, co zazwyczaj.

Steven Gerrard 8,5 GRACZ MECZU - Nasz kapitan powrócił do strzelania w pięknym stylu. Poza dwoma bramkami dobrze podawał i świetnie pracował w ofensywie od pierwszej do 90 minuty.

Dirk Kuyt 8 - Holender haruje jak zawsze. Asystował przy golu Babela i biegał na prawym skrzydle jak szalony.

Fernando Torres 7,5 - Genialne podanie z drugiej minuty do Gerrarda było chyba najlepszym momentem w grze Torresa. Poza tym, wywalczył karnego, ale nie był w najwyższej formie.

Andrea Dossena 6 - Ocena wyjściowa.

Ryan Babel 6,5 - Pół oceny w górę za bramkę, poza tym niewyróżniający się występ Holendra.

Emiliano Insua 7 - Młody Argentyńczyk miał sporo czasu na pokazanie się na boisku i dobrze zastąpił Aurelio.