WOL
Wolverhampton Wanderers

Osób online 1126

Oceny według LFC.pl

Prezentujemy Państwu oceny według LFC.pl po wczorajszym spotkaniu z Manchesterem City na Anfield Road. Obydwie ekipy podzieliły się punktami remisując w tym meczu 2-2. Bramki dla podopiecznych Beniteza strzelali Skrtel i Benayoun.

Pepe Reina 6.5 - "Żółty Power Rangers' mimo naprawdę stabilnej formy w tym sezonie, nie może liczyć na wsparcie ze strony swoich obrońców, tak jak bywało to w zeszłych sezonach. Bez szans przy bramkach, poza tym spisywał się bez zarzutu.

Jamie Carragher 6 - Zagrał OK, bez większych fajerwerków, ale także ustrzegł się błędów.

Daniel Agger 6 - Zaliczył tylko kilka minut, gdyż zderzył się w polu karnym z Toure i musiał na noszach opuścić plac gry.

Martin Skrtel 5 - Ocenę słowackiemu defensorowi podnosi zdobyty gol. Później było już tylko gorzej. Pierwsza bramka dla gości spoczywa na jego barkach, gdyż nie upilnował Adebayora w polu karnym. Kilka razy aż prosiło się o zdecydowane interwencje, np. w sytuacji, kiedy dał sobie odebrać piłkę przez Teveza, a potem padł kolejny gol dla City.

Emiliano Insua 6.5 - Nasz Argentyńczyk całkiem dobrze poczynał sobie w tym meczu. Radził sobie świetnie z Wright-Phillipsem, szczególnie w pierwszej połowie, kiedy Anglik nie mógł kompletnie rozwinąć skrzydeł.

Lucas Leiva 5.5 - Przeciętny mecz Brazylijczyka. Miał na swojej głowie ‘piłkę meczową’ w ostatnich fragmentach gry, ale będąc niekryty w polu karnym kompletnie spudłował. Przy bramce na 2-1 dla Man City niepotrzebnie odpuścił krycie Irelanda. Mało kreatywny, wypadł blado przy De Jongu.

Javier Mascherano 7.5 - GRACZ MECZU - Był jedną z najjaśniejszych postaci w drużynie Beniteza w tym meczu. Trzymał grę w środku pola, parę razy świetnie przerywał ofensywne zapędy City. Oby ten mecz oznaczał stopniowy powrót do wysokiej formy Monster Mascha.

Steven Gerrard 7 - Ciężko odmówić wielkiego zaangażowania Gerrardowi. Starał się i walczył, ale wyraźnie brakowało mu do pomocy z przodu Torresa. Zaliczył asystę przy golu Skrtela. Miał także okazję w pierwszej połowie, ale nie trafił w światło bramki.

Ryan Babel 6 - Holender podobnie jak Agger miał wyjątkowego pecha, gdyż bardzo szybko opuścił plac gry z powodu urazu.

Dirk Kuyt 4.5 - Dirk gaśnie w oczach z każdym meczem. Zagrał słabiutkie zawody, sporo strat, niedokładnych przyjęć. Wyraźnie przydałoby mu się usiąść na trochę na ławce rezerwowych.

David Ngog 6 - Mimo ambitnej postawy młody Francuz niewiele mógł wskórać przeciwko doświadczonej defensywie City.

Sotirios Kyrgiakos 6.5 - Trzeba przyznać, że poczciwy Grek spisał się ponad oczekiwania w tym meczu. Grał dobrze i pewnie, nie popełniał w zasadzie błędów do momentu 2 gola dla Man City, kiedy w łatwy sposób zgubił go SWP. Ogólnie i tak występ na plus.

Yossi Benayoun 6.5 - Izraelczyk dopiero co wrócił po kontuzji, widać było, że nie był w pełni sił, ale to nie przeszkodziło mu w zdobyciu bardzo ważnej wyrównującej bramki.