WOL
Wolverhampton Wanderers

Osób online 998

Oceny według LFC.pl

Przedstawiamy Państwu oceny według LFC.pl po przedostatnim w tym sezonie występu zawodników Liverpoolu w Lidze Mistrzów. Czerwoni wygrali 1-0 z Debreczynem na Węgrzech po trafieniu Davida Ngoga.

Pepe Reina 7 - Co prawda raz skiksował, ale nie wynikło z tego żadne zagrożenie dla naszej bramki. 2 świetne interwencje Hiszpana w drugiej połowie uchroniły The Reds przed blamażem.

Glen Johnson 6.5 - Aktywny szczególnie w 1 połowie, kiedy często zapędzał się na połowę przeciwnika.

Jamie Carragher 6.5 - Spokojny występ Carry. Uniknął błędów i prezentował się OK. Zaliczył asystę przy golu.

Daniel Agger 7 - Na ten moment wygląda najlepiej z naszych 4 środkowych defensorów. Widząc nieporadność w ofensywie sam próbował się włączać do akcji zaczepnych. Kilka dobrych długich i dokładnych podań.

Emiliano Insua 6 - Miał drobne problemy w drugiej połowie. Ogólnie zagrał na miarę swoich możliwości.

Lucas Leiva 6.5 - Niecelne zagrania przeplatał kilkoma lepszymi.

Javier Mascherano 8 - GRACZ MECZU - Kolejny raz możemy liczyć na Javiera. Zagrał jak przystało na kapitana reprezentacji Argentyny. Wspaniały w destrukcji, gdzie popisał się kilkoma efektownymi i czystymi odbiorami piłki.

Fabio Aurelio 6.5 - Sporo było jego dośrodkowań w pole karne, ale na dobrą sprawę niewiele z nich było pożytku, może tylko poza akcją bramkową. Często widzieliśmy go blisko środkowej strefy boiska.

Steven Gerrard 7 - Z meczu na mecz dochodzi do siebie pod względem fizycznym. Zagrał niezłe spotkanie, gdzie współpracował w ofensywie z Ngogiem. Kapitan był blisko bramki w drugiej połowie, ale górą był bramkarz gospodarzy.

Dirk Kuyt 5.5 - Całkiem całkiem w pierwszej połowie, ale później gasł w oczach z upływającym czasem. Raz miał wprost wymarzoną sytuację bramkową, ale najzwyczajniej w świecie nie trafił w piłkę z kilku metrów.

David Ngog 7.5 - Gra Francuza mogła się podobać. Okazał się pewnym egzekutorem w polu karnym, sprawiał problemy obrońcom Debreczyna, mógł dopisać na swoje konto kolejną bramkę, kiedy ładnie złożył się do strzału, ale udaną paradą popisał się Poleksic.

Yossi Benayoun 6.5 - Wszedł za Davida Ngoga i absorbował jak mógł swoją obecnością defensywę Węgrów.