05.05.2024
17:30

Osób online 1024

1:1 do przerwy

Po 45 minutach The Reds remisują na Stamford Bridge z miejscową Chelsea Londyn 1:1. Prowadzenie dla The Blues dał w 6. minucie strzałem głową John Terry. Wyrównał w 44. minucie kapitan Liverpoolu, Steven Gerrard.

Komentarze (20)

Kavadro 10.05.2015 17:48 #
Brawo dla Steviego!

Dawać Ibe/Sinclaira za Lamberta i mecz do wygrania.
mibaloo 10.05.2015 17:48 #
Stevie:)

Ten mecz można wygrać do boju YNWA!
remekiusz 10.05.2015 17:48 #
Gerrard to nasz najskuteczniejszy zawodnik w sezonie. Tracimy najlepszego snajpera drugi rok z rzędu
tartak26 10.05.2015 17:49 #
Bez Gerrarda gramy lepiej.Gerro out :D
szalony 10.05.2015 17:49 #
mignolet przy różnym wesoło piąstkuje skrtel Lovrena ciągle pilnuje gleninio na lewej wniósł doświadczenie can hazarda wciąż kładzie na ziemię hendo jak zwykle chce biegać za 4 gerro nic nie gra co nowością nie jest sterling na skrzydle liczy kaske lalana kręci bączki w sumie jak zawsze lambert jest ostrzejszy niż kebab a Cou moim zdaniem zjadł za mało chleba.
staymartyna 10.05.2015 17:49 #
Jak dobrze że tym razem się nie poddali i walczyli o tą bramkę. Teraz tak dalej!
Boniek 10.05.2015 17:49 #
Cóż, bardzo słaby mecz w wykonaniu obu ekip. Lambert tragedia, Dałbym szansę Sinclair'owi
roxcod 10.05.2015 17:49 #
Lamberd jest poprostu za wolny. Podanie Hendo było idealne. Mecz do wygrania a my się motamy. Mobilizacja w 2 połowie. Go Go.
Bartek97sz 10.05.2015 17:50 #
Taki mecz bez emocji troche :/
kulsky 10.05.2015 17:50 #
Dno dna.
Lyzwa7 10.05.2015 17:50 #
Fakt, że słabo grający Gerrard jest najlepszym strzelcem mówi wszystko o grze Liverpoolu w tym sezonie.
remekiusz 10.05.2015 17:50 #
W ogóle Gerrard lepiej ustawiony dawałby nam jeszcze dużo. Wystarczy postawić mu obok przecinaka (takiego Krychowiaka), który by odwalał robotę w obronie. No ale o tym trzeba było myśleć rok temu
RK23 10.05.2015 17:51 #
Ibe in >< Sterling off
AndyLFC 10.05.2015 17:52 #
Jak dobrze, że SG8 zamknął niektórym gęby :)
Szpilu97 10.05.2015 17:52 #
Jak Hendo podchodził do piłki a Gerrard był w 11 to czułem że Gerrard strzeli głową. :)
silver7 10.05.2015 17:53 #
Znów Stevie to the rescue :). Co klasa, to klasa. Rodgers wyrządza mu ogromną krzywdę z tym DM, ale dobrze, że chociaż strzela. Ratuje nam wynik, choć gra jest dość przeciętna.
1892lfc 10.05.2015 17:54 #
Mamy szanse
Lyzwa7 10.05.2015 17:54 #
Remekiusz- jakby Steven wchodził więcej z ławki to by tu pograł do końca kariery i potrafił sporo wnieść. Ale po co, niech gra w każdym meczu i się zajeżdża. Brawo Brendi.
paranormalnY 10.05.2015 17:56 #
Może Steve w drugiej połowie jeszcze raz uczyni pana homo hypocrites lepszym trenerem
remekiusz 10.05.2015 17:58 #
Lyzwa7 - rzeczywiście, to jest druga dobra droga, która sprawiłaby, że Gerrard by został. No ale Brendan myślał, że Steven jest niezniszczalny i może grać w każdym meczu mając już swoje lata i to na tak ciężkiej pozycji

Slot: Możecie nazywać mnie Arne  (0)