LIV
Liverpool
FA Cup
28.02.2024
21:00
SOU
Southampton
 
Osób online 1252

Poznajcie FcTables


Kilka miesięcy temu powstał bardzo ciekawy projekt. Startup nazywa się FcTables.com. Miesiąc temu została uruchomiona polska wersja językowa, która dostępna jest tutaj.

Portal udostępnia swoim użytkownikom zupełnie za darmo ogromną bazę danych ze statystykami, wynikami na żywo i tabelami piłki nożnej. Każdy kto interesuje się zakładami bukmacherskimi lub po prostu jest ciekawy w jakiej aktualnie formie jest jego ulubiona drużyna bądź zawodnik znajdzie coś dla siebie. Poniżej prezentujemy profil drużyny piłkarskiej: Liverpool FC.

Strona ma bardzo przejrzystą grafikę oraz w ciekawy i czytelny sposób przedstawia statystyki drużyn. Na samej górze profilu drużyny oprócz ostatnich wyników sprawdzimy aktualne tabele ligowe, w których rozgrywa swoje mecze Liverpool, a także dowiemy się czy miała miejsce seria meczów: Przykład: Liverpool FC jest niepokonany na wyjeździe od 6 meczów, 4 mecze z rzędu Liverpool wygrał w pierwszej połowie i w całym meczu. Oczywiście nie mogło zabraknąć najlepszych zawodników pod względem strzelonych bramek, zaliczonych asyst, oddanych strzałów, podań i wielu innych danych.

Link

Możemy także przejść do strony ze statystykami zawodnika. Na tej podstronie znajdziemy całą historię piłkarza, jak również w ciekawy sposób przedstawione statystyki aktualnego sezonu. Dowiemy się ile rozegrał spotkań, strzelił goli, ile strzałów musi oddać aby trafić do siatki przeciwnika, średnio co ile minut udaje mu się strzelić bramkę i wiele innych. Podobne statystyki przygotowywane są także dla obrońców i bramkarzy.

Link

Witryna ma także dobrze rozbudowany system wyników na żywo. Składy przedmeczowe i rezultaty spotkań są bardzo szybko aktualizowane. Najpopularniejszym działem portalu jest H2H (Porównanie drużyn). Porównamy w nim wiele danych drużyn piłki nożnej. Począwszy od ostatnich meczów, miejsca w tabeli ligowej, najlepszych strzelców oraz wykresy formy drużyn. Portal korzysta z unikalny systemu do generowania typów bukmacherskich. System dzięki swojemu algorytmowi każdego dnia oblicza formę drużyn i prawdopodobieństwo. Wynikiem jego działania jest lista meczów, które warto zatypować. Algorytm ma bardzo dobrą skuteczność. Wszystko dostępne jest na każde urządzenie (telefon tablet i smartphone) pod adresem: FcTables.com.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

LookAss 14.06.2017 14:32 #
Zamysł spoko i pewnie można by tam znaleźć trochę fajnych informacji, niemniej tworzył to chyba ktoś zupełnie bez doświadczenie UI/UX. Wygląda to wszystko nieatrakcyjnie, nieprzyjaźnie i chaotycznie. Zakładam, że ktoś kto to tworzył skupił się bardziej na treści niż wyglądzie, niestety jest on czasem bardziej istotny (choć to pozornie nielogiczne). Przy dobrych chęciach i dużej ilości pracy ten projekt może fajnie się rozwinąć i wtedy przynajmniej ja chętniej odwiedzę tę witrynę.

Pozostałe aktualności

Skrót meczu  (0)
26.02.2024 07:56, Zalewsky, EFL.com
Bradley: Jestem najszczęśliwszy na świecie  (2)
25.02.2024 23:09, AirCanada, liverpoolfc.com
Pochettino: Zabrakło skuteczności  (3)
25.02.2024 22:24, ManiacomLFC, chelseafc.com
Klopp o kontuzji Gravenbercha  (4)
25.02.2024 20:21, Mdk66, liverpoolfc.com
Virgil: Jestem bardzo dumny!  (12)
25.02.2024 19:48, Loku64, liverpoolfc.com