FOR
Nottingham Forest
Premier League
02.03.2024
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 733

Fowler: Liverpool na tym skorzysta


Robbie Fowler wierzy, że gra przeciwko wymagającym przeciwnikom podczas przedsezonowych przygotowań wpłynie bardzo pozytywnie na formę The Reds przed zbliżającym się sezonem.

Na przestrzeni ostatnich tygodni rywalami Czerwonych byli: Borussia Dortmund, Manchester City i Manchester United.

Podopieczni Jürgena Kloppa stoczą jeszcze dwa pojedynki z włoskimi klubami. Dzisiaj The Reds zagrają z Napoli na Aviva Stadium w Dublinie, z kolei we wtorek Torino zagości na Anfield. Odnośnie przedsezonowych starć wypowiedział się Fowler, którego zdaniem Czerwoni będą dobrze przygotowani do zbliżającej się kampanii.

- Podczas przedsezonowych przygotowań zmierzyliśmy się z naprawdę mocnymi ekipami. Myślę, że dzięki temu będziemy dobrze przygotowani do startu Premier League - powiedział Fowler.

- W przeszłości Liverpool walczył z teoretycznie ,,słabszymi" klubami i być może właśnie przez to w ostatecznym rozrachunku nie osiągnął sukcesu.

- Walka z zespołami pokroju Manchesteru City, United i Napoli z pewnością pozytywnie wpłynie na nastawienie zawodników przed zbliżającym się sezonem.

- Już nie mogę doczekać się startu Premier League.

- Okres przygotowawczy w Stanach Zjednoczonych był wspaniały. Chłopaki pokazali jak mocna jest między nimi więź. Jürgen nie spuszczał z tonu, a oni wkładali w treningu bardzo dużo wysiłku.

- Podczas pobytu we Francji menedżer więcej czasu poświęcił drużynie i integracji... uważam, że właśnie tego wszyscy potrzebowali. Na chwilę uwolnili się od prasy i mogli w spokoju zająć się swoją pracą.

- Okres przedsezonowy jest bardzo trudny. Myślę, że musisz poświęcić kilka dni na samo przygotowanie się do niego.

- Liverpoolczyków czeka teraz sparing w Dublinie, później na Anfield i w końcu będą gotowi na ten niezwykle ważny pojedynek z West Hamem.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Klopp po meczu z Soton  (0)
29.02.2024 01:56, Kubahos, liverpoolfc.com
United rywalem w ćwierćfinale FA Cup  (0)
29.02.2024 00:03, AirCanada, Liverpoolfc.com
Statystyki  (0)
28.02.2024 23:13, Zalewsky, SofaScore
Southampton - przedstawienie rywala  (0)
28.02.2024 16:24, Wiktoria18, liverpoolfc.com