LIV
Liverpool
FA Cup
28.02.2024
21:00
SOU
Southampton
 
Osób online 1146

Boss: Walczymy dalej


Jürgen Klopp powiedział, że jego podopieczni ze wszystkich sił do końca sezonu będą walczyć o upragnione mistrzostwo Anglii. Niemiecki menadżer nie ukrywał rozczarowania po remisie na Goodison Park, które kosztowało Liverpool utratę przodownictwa w tabeli na rzecz City.

- Jesteśmy pozytywnie nastawieni, dlaczego miałoby być inaczej - powiedział Klopp.

- Zostało wiele do zrobienia i 9 kolejek do rozegrania. Konsekwencja w grze i stabilizacja, właśnie to doprowadziło nas do miejsca, w którym się obecnie znajdujemy. Ciężko nas pokonać, co jest niezwykle istotne w futbolu.

- Stwarzamy sobie sytuacje bramkowe i zwykle kończymy je golami, lecz nie udało się to w spotkaniu z Evertonem.

- Sytuacja w ścisłej czołówce tabeli jest dynamiczna. Byliśmy pierwsi, teraz spadliśmy na pozycję wicelidera i akceptujemy ten stan.

- Sezon się jednak nie skończył, a mój zespół będzie walczył o swój cel.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (6)

Kijoraptor 05.03.2019 11:02 #
"Konsekwencja w grze i stabilizacja, właśnie to doprowadziło nas do miejsca, w którym się obecnie znajdujemy." - no właśnie na drugim miejscu.
Zostało 9 kolejek i zobaczymy kto chce, kto ma siły, kto może, kto się nie podda, kto coś zmieni w swojej grze (na boisku i w szatni przed meczem). Wierze.
Radek91 05.03.2019 12:58 #
Dżizas... wszędzie lament jakbyśmy rok w rok wygrywali ligę i nagle po raz pierwszy pojawiły się problemy, a nam się należy wszystko lekko, łatwo i już teraz. Przecież mamy rekordową ilość punktów i tylko jeszcze bardziej genialna forma City decyduje o tym, że wyprzedzają nas o (aż) jeden punkt.

Jedna porażka w sezonie, ale widać, że niektórzy już w grudniu spodziewali się, że jest pewne mistrzostwo i nie będzie żadnych potknięć...
Owen89 05.03.2019 19:05 #
Radek, miło widzieć głos rozsądku. Uważam tak samo.
Paulie 06.03.2019 08:58 #
Kolejny rok z rzędu zjebaliśmy. Nic nie wygramy.
Radek91 06.03.2019 09:14 #
To idź kibicować City albo Barcelonie...

Skoro 3 miesiące przed końcem sezonu wydajesz werdykt, a zapewne w grudniu już skakałeś z radości lub byłeś co najmniej na 90% pewny, że będziemy dalej w każdym meczu miażdżyć ktokolwiek by to nie był i City przegra kilka kolejnych spotkań tj. z Crystal Palace, to co to za postawa...
profesor 06.03.2019 14:13 #
Dekadencja i defetyzm siany przez co niektórych powala. W trakcie sezonu nastrój na stronie jak sinusoida - zanim zgarneliśmy lidera, City było pewnym faworytem do mistrza, kilka kolejek temu, to na pewno my mieliśmy być mistrzem, a teraz z punktem stray do ManC, które ma przed sobą jeszcze wyjazd z rozkreconym United, czytam że znowy zjebalismy sezon.
Chill Out.

Pozostałe aktualności