05.05.2024
17:30

Osób online 865

Oceny według LFC.pl

Przedstawiamy Państwu oceny serwisu po wczorajszym spotkaniu z Evertonem, które zakończyło się wynikiem 0:0.

Alisson 7 - Pandemia pomogła mu wyleczyć spokojnie kontuzje. Wrócił do gry i udowodnił, że jest golkiperem światowej klasy. Przez długie momenty, był jedynie biernym obserwatorem wydarzeń na Goodison Park, ale w kluczowych momentach popisał się dobrymi interwencjami przy strzałach Calverta-Lewina i Richarlisona.

Trent Alexander-Arnold 6 - Bez większych kłopotów poradził sobie z młodziutkim Anthony'm Gordonem. Grał bardzo niedokładnie, jego dośrodkowania rzadko docierały do adresata. W pierwszej odsłonie oddał celny strzał z rzutu wolnego.

Joël Matip 7 - Solidny występ w defensywie Kameruńczyka. Richarlison i Calvert-Lewin nie mieli wiele wolnej przestrzeni przy dobre ustawiającym się Matipie. Był blisko strzelenia bramki głową po rzucie rożnym.

Virgil van Dijk 7 - Nie dał pograć Richarlisonowi. Opanowany, emanujący dużym spokojem praktycznie w każdym zagraniu. W drugiej połowie posłał kapitalną długą piłkę do Gomeza, ale akcja nie zakończyła się nawet celnym strzałem na bramkę.

James Milner 5.5 -  Radził sobie jak mógł, od 20 minuty musiał grać nieco ostrożniej, kiedy został ukarany żółtym kartonikiem. Zmuszony opuścić plac gry jeszcze w pierwszej połowie, wobec urazu mięśniowego.

Fabinho 6.5 - Nieco niemrawo wszedł w to spotkanie, ale z każdą kolejną minutą wyglądał coraz lepiej. Zabezpieczał grę Liverpoolu w środku pola. Mógł zadać Evertonowi śmiertelny cios, jednak piłkę po jego strzale z rzutu wolnego nad poprzeczką przeniósł Pickford.

Jordan Henderson 6.5 - Niezły występ kapitana, momentami zbyt niedokładny, ale ciężko też oczekiwać cudów po pierwszym meczu po 3 miesiącach przerwy.

Naby Keïta 7 - GRACZ MECZU - Klopp był bardzo zadowolony z ostatnich tygodni przepracowanych przez Gwinejczyka i mieliśmy tego dowód na boisku. Pomocnik starał się być 'pod grą', szukał na boisku partnerów i dał z siebie mnóstwo energii w trakcie tego spotkania.

Minamino 5.5 - Dość niespodziewanie zaliczył debiut w Premier League od 1 minuty pod nieobecność Salaha. Oddał jeden strzał, ale piłka przeleciała nad poprzeczką. Niekiedy wyglądał na nieco zagubionego z prawej strony i często cofał się do środka pola. Nie stwarzał wielkiego zagrożenia pod bramką.

Roberto Firmino 6 - Sporo fajnych momentów, gry na jeden kontakt, ale w ogólnym rozrachunku zabrakło dokładności, skuteczności i precyzji. Brazylijczyk powinien strzelić przynajmniej jednego gola w tym pojedynku.

Sadio Mané 6.5 - Senegalczyk imponował szybkością sprawiając sporo kłopotów obrońcom Toffików. Zabrakło mu jednak dogodnych okazji pod bramką Evertonu.

Joe Gomez 6 - Wszedł za Milnera jako lewy obrońca, który w jednej z akcji w drugiej odsłonie niespodziewanie stał się napastnikiem po podaniu VVD.

Alex Oxlade-Chamberlain 5.5 - Niełatwy był to mecz dla Anglika, który miał zapewnić większe tempo i moc grze ofensywnej Liverpoolu po przerwie. The Reds największe zagrożenie sprawiali jednak po stałych fragmentach gry.

Divock Origi 5 - Kat Evertonu z poprzednich kilku spotkań tym razem pozostał anonimowy, nie stwarzając sobie nawet pół okazji w tym meczu.

Gini Wijnaldum 5 - Wszedł na boisko na ostatnie 25 minut i nie miał wielkiego wpływu na poprawę jakości gry the Reds.

Dejan Lovren 5 - Zaliczył kosztowną pomyłkę, kryjąc Richarlisona, ale na szczęście za plecami Chorwata był jeszcze Alisson, który uratował punkt Liverpoolowi.