24.04.2024
21:00

Osób online 1168

Remisy 1:1 w obu sparingach

Liverpool zremisował z Vfb Stuttgart 1:1 w drugim meczu towarzyskim rozgrywanym dzisiaj w Salzburgu. Spotkanie rozpoczęło się od bramki Phillipa Forstera już w szóstej minucie. Przy golu nie najlepiej zachował się nowy nabytek The Reds Ibrahima Konaté, który dał się oszukać asystującemu przy golu Sasy Kalajdzicowi.

W 21 minucie Liverpoolowi udało się wyrównać. Po bardzo ładnej akcji piłkę w siatce umieścił Sadio Mané, a asystę przy tym trafieniu zanotował Kostas Tsimikas.

Z kolei w pierwszym meczu także padł remis 1:1, a The Reds mierzyli się z Wacker Innsbruck. Bramkę dla Liverpoolu zdobył Divock Origi, który już w piątej minucie meczu pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany po tym, jak jeden z piłkarzy Innsbrucka zagrał ręką w polu karnym.

Rywale odpowiedzi w 16 minucie, gdy po dobrym dośrodkowaniu bramkę głową zdobył Ronivaldo.

Oba mecze zostały rozegrane w formule 30 minutowych spotkań.