LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1587

Lijnders: Uraz Chamberlaina nie jest poważny


Liverpool cały czas ocenia jak poważny jest uraz odniesiony przez Alexa Oxlade-Chamberlaina w niedzielnym meczu z Brentford. Klub ma jednak nadzieję, że pomocnika nie czeka długa przerwa.

Anglik z pewnością nie zagra jutro z Arsenalem w Carabao Cup, ale może być brany pod uwagę przy ustalaniu kadry na mecz z Crystal Palace.

- Jeśli mowa o Oxie to musimy powiedzieć też o jego występie. Był wspaniały - powiedział Pep Lijdners.

- Daje tak wiele zespołowi z uwagi na swoją różnorodność, ponieważ może grać na ósemce, dziewiątce albo na skrzydłach i na wszystkich tych pozycjach daje zespołowi jakość. Ma dobry moment, więc szkoda, że wypada.

- Wczoraj z nim rozmawiałem i on sam uważa, że nie jest tak źle. Musimy oglądać go dzień po dniu. Nie wykluczałbym jest występu w weekend, ale jutro na pewno.

Lijnders przekazał także, że w klubie nie ma żadnych nowych urazów przed jutrzejszym meczem na The Emirates Stadium.

- Nie, wczoraj trening wyglądał naprawdę dobrze. Chłopcy, którzy grali z Brentford wyglądali świeżo po tym jak dostali wolny dzień.

- Mieli mnóstwo energii i krzyczeli na siebie. Mają takie pokłady umiejętności, że nawet zwykła gra w dziadka jest na bardzo wysokim poziomie.

- Nie możemy zaglądnąć w ich umysły, ale fizycznie wyglądają dobrze. Rezerwowi także trenowali bardzo dobrze.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (5)

MG75 19.01.2022 14:26 #
Drobny uraz, krótkotrwałe przerwa. Tak miało być z Divockiem w grudniu.
Szymek 19.01.2022 16:15 #
Zamknie się zimowe okienko i powiedzą, że uraz jest jednak poważniejszy niż wyglądał na początku. Wszystko byleby tylko nie robić transferów.
cezarkop 19.01.2022 19:02 #
Jak w przypadku OXA i kilku innych nic poważnego oznacza kilka tygodni przerwy, przerabialiśmy to już nie raz.
VII 19.01.2022 19:51 #
Dokładnie. Nie jest poważny ten uraz, ale do połowy marca będzie pauzował. Potem jeszcze może się okazać że wróci i znowu zaczna się dziać cyrki.
użytkownik zablokowany 20.01.2022 12:55 #
Nie jest poważny ale ja się nie obawiam o to że skończy jak Thiago. Thiago to fenomen - lekkie urazy leczy MIESIĄCAMI, a nie tygodniami. Jak go z tydzień nie będzie to nic wielkiego, gorzej jakby był takim polamancem jak nasz otwieracz do konserw. Dla mnie nic nie pobije transferu Thiago...

Pozostałe aktualności

Saudyjczycy wciąż liczą na transfer Salaha  (0)
02.04.2025 12:45, AirCanada, The Daily Telegraph
Slot: Liczy się tylko tu i teraz  (0)
02.04.2025 12:14, RosolakLFC, liverpoolfc.com
Moyes przed derbami  (1)
01.04.2025 22:21, FroncQ, Sky Sports
Alisson wybrany najlepszym piłkarzem marca  (0)
01.04.2025 22:07, AirCanada, liverpoolfc.com
Van Dijk prosi fanów o energiczny doping  (0)
01.04.2025 20:00, A_Sieruga, liverpoolfc.com