Osób online 1066

Hendo: Spodziewamy się trudnego spotkania


Jordan Henderson uważa, że piłkarze Liverpoolu będą musieli włożyć mnóstwo wysiłku, jeśli chcą zainkasować 3 punkty w jutrzejszych derbach Merseyside.

Kapitan wpisał się na listę strzelców w grudniowym starciu z Evertonem, wygranym przez the Reds na Goodison Park 4:1.

Hendo popisał się wówczas również asystą przy jednej z bramek Mo Salaha.

Podopieczni Jürgena Kloppa podejmą Everton na Anfield i będą chcieli odpowiedzieć na dzisiejszą wygraną City z Watfordem.

- Derby to zawsze wyjątkowe święto dla fanów, więc mamy nadzieję, że swoją grą spełnimy ich oczekiwania - powiedział Henderson.

- Spodziewamy się bardzo ciężkiego meczu. Everton ma wiele powodów, by walczyć o każdy możliwy punkt do końca sezonu.

- Nie można używać tabeli i miejsc poszczególnych drużyn, jako ewentualny wyznacznik tego, co może się wydarzyć na Anfield. W końcu to derby!

- Jestem już zbyt długo w piłce i wiem, że wygrywanie na podstawie tabeli, czy aktualnej dyspozycji drużyn, nie zawsze się sprawdza. Niekiedy forma dnia odgrywa zdecydowanie większe znaczenie.

- Znam dobrze Franka Lamparda z czasów występu w kadrze Anglii. Ma dość zapału, zaangażowania i motywacji, by narobić nam problemów. Zaszczepił w Evertonie ducha walki i było to widać w ostatnich meczach.

- Wiemy, że musimy być maksymalnie skoncentrowani i zaangażowani, jeżeli myślimy o wygranej tego pojedynku. Mamy świadomość, że naszym kibicom bardzo zależy na zwycięstwie przeciwko Evertonowi. Uwierzcie mi, że też tego mocno pragniemy - podsumował Henderson.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (4)

MKrzysiek 24.04.2022 12:50 #
Napewno łatwo nie będzie bo Everton broni się przed spadkiem i tanio skóry nie sprzeda ale w tej formie w jakiej są nasi zawodnicy powinniśmy ich spokojnie ograć zwłaszcza, że gramy derby Merseyside na Anfield :)
GrzechuYNWA 24.04.2022 13:36 #
Owszem, tanio skóry nie sprzedadzą, ale to by nie dało im nic i tak, nie dałoby nic.
Pete2172 24.04.2022 13:53 #
Do pierwszej bramki będzie z pewnością trudno ;)
Adix_2116 24.04.2022 15:39 #
Z United też miało być trudno...

Pozostałe aktualności

Kelleher pożegnał się z Liverpoolem  (0)
04.06.2025 01:09, Vladyslav_1906, liverpoolfc.com
Gakpo o mistrzostwie, rodzinie i wierze  (2)
03.06.2025 20:35, Wiktoria18, The Independent
Najlepsze momenty Kellehera w LFC  (0)
03.06.2025 18:40, Mdk66, liverpoolfc.com
Oficjalnie: Kelleher zawodnikiem Brentford  (11)
03.06.2025 17:31, Ad9am_, liverpoolfc.com
Liverpool jak dom dla Sipkego Hulshoffa  (0)
03.06.2025 13:11, MaksKon, liverpoolfc.com
Koszty transferu Darwina  (0)
03.06.2025 13:02, BarryAllen, Liverpool Echo
Wszystkie gole i asysty Salaha - wideo  (0)
03.06.2025 12:06, AirCanada, liverpoolfc.com