Osób online 1314

Liverpool pokonuje 4:0 Leicester City

Liverpool zwyciężył 4:0 w starciu z Leicester City w ramach towarzyskiej potyczki w Singapurze na National Stadium.

The Reds wyszli na prowadzenie w 30. minucie, kiedy bramkarz Lisów sparował uderzenie Joty, ale był bez szans przy dobitce Darwina z bliskiej odległości.

W 35. minucie gola zdobył młody Clark. Chwilę później po dośrodkowaniu Salaha, znakomitym uderzeniem głową popisał się Diogo Jota i podwyższył prowadzenie Liverpoolu.

W 64. minucie kolejną bramkę do puli dołożył Ben Doak. Szoboszlai dośrodkował z rzutu rożnego, piłkę zgrał Matip, a młody zawodnik Liverpoolu skierował futbolówkę do siatki.

Teraz przed Czerwonymi sparing z bardziej wymagającym rywalem, jakim będzie Bayern Monachium.

Skład 1. połowa: Kelleher, Alexander-Arnold, Konate, Van Dijk, Robertson, Jones, Clark, Mac Allister, Jota, Salah, Nunez.

Skład 2. połowa: Kelleher (Alisson, 60), Gomez, Matip, Quansah (Frauendorf, 86), Tsimikas, McConnell, Elliott, Szoboszlai (Scanlon, 80), Doak, Diaz, Gakpo.